7
  • asysoft
    #7
    Persze, csak a kisebb készülékek rendszerint "butábbak" is.

    lenox01 (#6):
    És kényelmesen is tudsz ülni zsebedben az eszközzel?:) Mert HD2-t mikor próbáltam, sajnos nem volt túl kényelmes - "hétköznapi" nadrágot hordok, kösz az érdeklődést:)
  • lenox01
    #6
    A normál méretű mobilokat (értsd.: 4" és felette) csak az nem tudja kényelmesen farmerszebbe tenni aki
    1. gyerek
    2. felnőtt de hominger sztájl passzentos farmert hord
  • Bubble999
    #5
    Ha akarsz választhatsz kisebbet is, azok is vannak a kínálatban. Senki sem erőlteti rád a tepsiket.
  • asysoft
    #4
    Egyetértek, már a HD2 is jó pixeles volt a maga 4.3" kijelzőjével, de "meg lehet szokni". Remélhetőleg MWC-n bejelentik, hogy bővítik felfelé a megkötéseket, és jöhetnek a 720p-s kijelzőjű eszközök... Amúgy valahol viccesnek találom, hogy képpontsűrűség csak most kezd el számítani, hogy a 4+" androidos eszközök nem 480x800 (körüli) felbontással jönnek ki...:)

    ~OFF: Ennek kapcsán mindig elgondolkozom, hogy egy nagyméretű kijelzővel (4+") felszerelt telefont hol cipel a tulajdonosa? Mert bár kétségtelen, hogy nagyobb élmény egy ilyen kijelzőn pl netezni, de nekem már az iPhone is határeset tud lenni a farmer zsebében...:)
  • mrlujoak
    #3
    "A HTC a maga részéről a Titan 2 névre keresztelt okostelefont mutatta be a rendezvényen, amely Windows Phone alatt érkezik, immár LTE-támogatással, a cég palettáján elsőként. A megoldás 4,7 hüvelykes LCD-érintőképernyőt, 16 megapixeles kamerát (autofókusz, dual LED flash, valamint 720p felbontású videók rögzítése támogatott), ezt elülső 1,3 megapixeles kamera, WiFi, a 1,5 GHz-es Qualcomm Snapdragon S2 chip, valamint egy 1730 mAh-ás akkumulátor egészíti ki." - nekem ebből a kis szösszenetből megint hiányzik valami. Segítek. A WP7 jelenlegi felső korlátja miatt annyi, amennyi, és köze van a PPI számításhoz...

    Najó, nem csigázom a kedélyeket... Az a szép nagy, 4,7"-os kijelző kemény 480*800-as felbontást tol a képünkbe. Ez, hogy is mondjam, elég vérszegény. 198,5-es PPI egy ilyen csúcsmodellbe? Húzom a szám.
  • tomboy013
    #2
    A Titan 2 odavág. Nagy tepsi de jó lenne =)
  • dyra
    #1
    A 90-es évek után újra bazi nagy telefonokkal mászkálhatunk :D Kicsit vicces ez a "fejlődés". Jók meg minden de telefonnak azért ezek már túl nagyok.