10
  • Pretorian
    #10
    Sehogy, nem egy közönségnek szól a két sorozat. A Batman az egyik legsötétebb, legelborultabb, legokosabban megkomponált cb setting, igazából maga Batman karaktere és a jelmezes ugrabugra is sokkal erősebb szimbolisztikát hordoz magában, mint bármelyik másik képregényhős esetében. A két utolsó résznek meg egyik szuperhősös mozi sem ér a nyomába. A harmadik rész valószínűleg erre is rátesz majd pár lapáttal.
  • Garou
    #9
    Megnéznék egy olyan Vasember részt, ahol lemerülő telepekkel (mondjuk repülni már nem tud) lezuhan valahol Borsodban vagy a Nyírségben.
  • ddt500
    #8
    A szuperhősök közül kettő van eltalálva. Az egyik a Vasember. A másik a Rozsomák. Amikor az első X-Men kijött én nem hittem a szememnek. Hugh Jackman-t mint ha erre tenyésztették volna.
  • Szefmester
    #7
    Thor - istenesen elrontva
    Amerika kapitány - csak amerikaiaknak mindenki másnak felejtős
    Vasember 1 - humoros és illik a figurához
    vasember 2 - humoros de kissé erőltetett
    X-men elsők - hagyjuk.. gyalázat..
    Batman új részei - nagyszerűek, és hűek a karakterhez, világhoz

    Ezek után a képregényfilmekre inkább félve ülök be, már ha beülök...
  • Bhalage
    #6
    már várom a rebootot
  • hammerjoe
    #5
    Igazából, mindegyik rém gyenge alkotás. De ez köszönhető annak is, hogy képregény adoptációk. Ami ugye azt vonja maga után, hogy ha már olvastuk, akkor "összeáll egy kép" a fejünkben a szereplőről. Ezt kisebb-nagyobb sikerrel tudják mozivászonra vinni. Tehát, ha nem vág egybe a "kép" a karakterrel, akkor mindenféleképp csalódás. Nagyon ritkán sikerül "élethűen" lemásolni a karaktert. Ezért is nem lesz soha az ilyen típusú filmekből "többestés" film. De persze ez csak az én magányvéleményem! Nem szentírás. Nyugodtan gondolhattok mást is róla.....
  • pokolfiu
    #4
    a thor az rémgyenge volt, hiába sikeres a kasszáknál. amcsikapi meg kicsit olyan mese... a vasmeber a legjobb képregényhős eddig az új batman után. persze ugye ez az én véleményem...
  • Nailyenugysincs
    #3
    az amerika kapitányon elaludtam a moziban. bár lehet az is befolyásolta a dolgot h kicsit be voltam szaggatva :D
  • armageddon666
    #2
    Vasember azzal a Tony Stark karakterrel (nem tudom képregényben is ilyen-e) pedig elég megnyerő volt szerintem. :) Messze jobb mint a régi pókemberek... Thort még nem láttam, Amerika kapitány meg valahogy nem igazán érdekel. :D
  • tomboy013
    #1
    Megnézem azért hogy Batmant hogyan fogja lealázni, számomra az első 2 Vasember rész is felejthető alkotás volt. Tipikusan egyszer nézős popcorn mozi mint az Amerika kapitány, vagy a régi pókemberek, vagy a Thor, de lehetne még sorolni.