20
  • adampierson
    #20
    Miért látom, egyre kevesebb esélyét, hogy megmagyarázzuk Hollywoodnak, hogy nem kis hazánkból erednek szerte széjjel a cirill betűs kalóz verziók? Kamerás Batman előzetes, Orosz nyelvű plakát. Bravó SG.hu! Ez szép!
  • Permissive
    #19
    wazze! yoda orosz?:)))))
  • NEXUS6
    #18
    Nekem nem teccik!
    Úgy néz ki mintegy... mintegy, őööö..., mintegy szal, mintegy ... CGI renderelt gagyiság.

    Bár lehet, hogy ez a faj a valóságban is pont így néz ki!
  • emile zola
    #17
    ezesetben egy és ugyanaz a kettő...
  • WoodrowWilson
    #16
    Nem, ez a vásárlói igények kielégítése.
  • emile zola
    #15
    a bőrlenyúzás az bőrlenyúzás marad még akkor is, ha vannak hülyék akikkel meg lehet tenni...
  • WoodrowWilson
    #14
    Miért bőrlenyúzás, ha örömmel fizetnek érte az emberek? Nem kényszerít senki.
  • KP27
    #13
    miért ne jönne elő, ha egyszer bőrlenyúzás? biztos lehetsz benne, hogy ez még közel sem az utolsó...
  • TreDoR
    #12
  • asgh
    #11
    A Big Bang Theory-ban volt egy jó beszólás, amikor meg akarták nézni a Star Wars BluRay verziót, Sheldon meg tököl valamin:
    - Siess már! Szeretnénk végignézni, mielőtt a Lucas megint változtat rajta!
  • Guren
    #10
    gagyi
  • Darth Revan9
    #9
    Kissé unalmas, hogy minden ilyen Star Wars hírnél állandóan előjön a anyafogás a "bőrlehúzás" miatt. Túl lehetne lépni rajta.
  • Merces
    #8
    szerintem ebben is steril, utálatos dolog mikor feleslegesen alkalmaznak cgit
  • Relixo
    #7
    Újabb bőrlehúzás, békén kéne már hagyni ezeket a "klasszikus" nagy sikerű filmeket! Minek most ezt 3D rakni ??? Én imádom Star Wars részeket, de tuti nem fog érdekelni az a 5 perces 3D-be rakott jelenet pláne nem moziba....remélem nagy bukta lesz és rájönnek hogy ez az újrafeldolgozunk minden régi filmet(magyarul rakunk bele 3 új jelenetet és 3D-be konvertáljuk) már röhejes a mai világban.
  • Szefmester
    #6
    Ugyanmár.. nem is kell neki az a bot.. -50-et adott neki minden statjára.
  • Zombee
    #5
    Miután a Jedi végén az öreg Obi Van és Anakin szellemét is lecserélték a fiatal színészekre, ez már apróság.
  • Seth
    #4
    "Az Erő van ezzel !"
  • Hirvaer
    #3
    Csak én látom úgy, hogy a nemlétező botjára támaszkodik? :D
  • xido
    #2
    azzal nem volt gond,meg nem is lenne szép..túl steril lenne a régi környezetben..
    a fantomos yoda sikerült csak borzasztóan moslékra:)
  • Seth
    #1
    Kiváncsi vagyok a 5-6-ban is lecserélik e