16
  • Garou
    #1
    Az oreg Seagal hianyozni fog ebbol a gardabol. De varjuk nagyon, jo kis retro cucc lesz megint!
  • Daell Drow
    #2
    Varom nagyon.
  • FoodLFG
    #3
    Mivel az első résszel kapcsolatban stállónéék szopatták a warezeseket, ezért ezt a második részt már max csak letöltöm.

    http://torrentfreak.com/the-expendables-makers-dismiss-massive-bittorrent-lawsuit-110825/
  • winnie
    #4
    ez lol? hát, hogy képzelik? jól kiszúrsz velük. azt hiszem, hogy azért ilyen lesújtó sokaknak a warezról a vélemény, mert egyeseknek ilyen a hozzáállásuk.
  • FoodLFG
    #5
    LOL teljesen nyilvánvaló, hogy olyan pénzeket akartak tőlük behajtani, amihez semmi közük. Szopatás volt ez, semmi más, mert megtehetik. Téged biztos megfejtek volna keményen és még örültél is volna neki.
  • Jawarider
    #6
    Nagyon várós. Remélem legalább 2 óra orgia lesz!!!! És nagyon remélem, hogy moziban is fog menni.....Nálunk.
  • pokolfiu
    #7
    kemény névsor.... komoly. ha csak fele olyan jó lesz mint az első, akkor is megérte összetrombitálni őket. főleg ha mellékszerepekre, s rossz oldalon is olyan figurák lesznek mint az egyben... mert őket sem reklámozták, pedig igaz B-s mellékszereplők voltak akció fronton.
  • Narxis
    #8
    Ez nagyon durva lesz ezekkel a színészekkel.
  • wraithLord
    #9
    Ez egy olyan film, ami tökmindegy, milyen lesz, elrontani nem lehet... :D
    Végre Van Damme és Norris is benne lesz, és remélem Willis és Schwarzenegger is kapott benne rendes szerepet.
    Hirtelen nem tudom, kit tudnék még elképzelni benne, de Seagal bácsit én is nagyon hiányolom. :) Esetleg még tipikus régi rosszfiúkat is összeválogathatnának a régi akciófilmekből, mint pl. Bolo Yeung... :D
  • Zombee
    #10
    Az első részben én pont a rosszfiúk szekciót kifogásoltam, Stallone oldalán több karakteres figura volt, velük szemben csak Eric Roberts állt. Bolo Yeung mellé jöhetne Michael Ironside, Alan Rickman, Danny Trejo, Andrew Divoff, Gary Busey, Tom Savini, William Sadler, Jürgen Prochnow, Matthias Hues, Brian Thompson, Thomas Ian Griffith, Ice-T, Billy Drago... de a kommandóba is bevenném Michael Dudikoff-ot, Brian Bosworth-öt, Hulk Hogant és Carl Weathers-t. Maradnak még kipróbált nehézfiúk a folytatásokba :). Seagal meg alap :).
  • Yany
    #14
    Williem Dafoe-t még bele...
  • Aldo Moro
    #16
    Ja, hogy dolgozzál is:
    .
    .
    ..
    .
    .
    ..

    ..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .