16
  • Tetsuo
    #1
    Biztos sok embernek tetszik ez a "szám", meg biztos nagy sztarok ezek; De szerintem fortelmes es igenytelen a sok tehetsegtelen autotune-os stricitol es ribanctol meg hanynom kell... bocs.
  • moikboy
    #2
    Hát ez a zene förtelmesebb mint Schmuck Andor kampánydala :D
  • tenkenorman
    #3
    Azt hittem megint április elseje van:D
  • Anomaly
    #4
    Háát. Ez a zene olyan mint a tegnapi SP-nek elmozdult a nagylábujja mert úgy gördeszkázott mint egy b*zi és ez befolyásolta a megakoncertjein való megafellépéseit "megahír". :/ nem kéne fizetni az áramot ez tényleg káros.
  • szlovákiai hun
    #5
    Tik csak a számot néztétek, nem az üzenetét, hülyék!Pedig megint a tetves kapzsi kiadókról van szó
  • kvp
    #6
    Engem csak az erdekel, hogy milyen jogon akarta letiltani a szamot egy kiado? Nem az o anyagukrol van szo. Ertem, hogy az uzleti erdekeiket serti, de jogi alapjuk nem sok van... (egyebkent akkor ennyi erovel az apple is letiltathatna a google, microsoft vagy samsung reklamokat, mert szamukra anyagi hatranyt jelent ha nem az o termekeiket veszik)
  • pasi29uk
    #7
    Csak azért mondjátok mert Ptyinger Laci nincs benne... b+
  • passatgt
    #8
    az egyik énekesnek a számban olyan szerződése van umg-vel, hogy csak az ő írásos engedélyével lehet bármiben benne

    valami ilyesmi
  • viasz
    #9
    Mit is énekelnek? Niga uplood? :D
    És most nézzétek meg még egyszer a klipet. :))
    Vicces. :))
  • Yodafon
    #10
    Hát nekem se ez lesz a csengőhangom :D
    De amúgy gondoljatok bele mekkora reklám ez a Megának.
    Az UMG meg hát... szánalmas banda.
  • Artyy
    #11
    Ez a video csak a Megaupload támogatásáért vagy épp reklámozásáért készült. Ez nem egy kész dal vagy épp zeneszám. Olvasd el a cikket ostoba.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Csak szólok, hogy a Youtube-on még fenn van...
  • Grodt
    #13
    Azért egy normálisabb számot is összehozhattak volna. Akkor aztán tényleg igazán borsot tudtak volna törni az orruk alá, ha olyan számot raknak össze, ami top listára kerülhet.
  • B0nFire
    #14
    Az miből derül ki, hogy ez a szám "nincs kész"?
  • Tetsuo
    #15
    Ha nincs kesz, sem lehet mar jo... es ha megengeded, en nem minositelek.
  • Kerub
    #16
    Csak nehogy a terroristák kezébe kerüljön!!!