713
  • Tower Guard
    #1
    Úgy láttam nincs még téma erről a sorozatról. Átböngésztem a keresőt, ha mégis így van akkor nemértem miért nem hozza be. Szóval akkor elnézést kérek!

    Engem nagyon megfogott ez a fantasy jellegű mesetörténetekből összeálított témájú sorozat.
    Érdekes nézni a mesetörténetek hogy folytatódnak, és hogy alakultak másképp, egybevonva a jelennel is.
    Nagyonjó ötletnek tartom! :)

    Itt a trailer
    Once Upon a Time trailer

    Aki szereti a fantasyt annak erősen ajánlom! :)
  • Tower Guard
    #2
  • Steve Downie
    #3
    Én sok sorozatot nézek, ezt is el akartam kezdeni, mert a hölgyet ismerem a House M.D.-ből is meg a How I met your mother-ből is, és ezekben jó szerepei voltak. A sori mellett szól, hogy a Lost egykori készítői csinálják, de nekem ez a történet, téma nem jött be a trailer, meg az első leírások alapján, de egyébként sem vagyok nagy fantasy rajongó.
    Ennek ellenére lehet, hogy elkezdem majd, ha ennyire tudod ajánlani.
  • Tower Guard
    #4
    Hát egy próbát mindenféleképpen megér! :)
    Eddig 4 rész van úgy tudom. Engem sikerült megfognia, érdekes nézetből közelíti meg a témát. Utána ha belenéztél, majd eldöntöd megéri-e számodra folytatni. :)
  • Andr0
    #5
    big fan vagyok

    +fav.
  • Ironman2
    #6
    Olivia Wilde a Doctor Houseból,nem?
  • Steve Downie
    #7
    Jennifer Morrison
  • Ironman2
    #8
    Majdnem eltaláltam
  • Tower Guard
    #9
    Igen Jennifer Morrison az. Szerintem nagyon jól játszák a szerepüket. Nekem a kedvenc karakterem Rumpelstiltskin avagy Mr Gold akit Raphael Sbarge játszik.
    27-én vasárnap Jön az 5. rész ha minden igaz! :)
  • stargatelost
    #10
    Ennyire azért nem lehet nehéz neveket eltalálni emberek :D
    Robert Carlyle lesz az.
  • Teppik Amon
    #11
    +fav. Néztem én is, csak skyrim bezavart ;)
  • pett3rson
    #12
    az milyen sorozat? ;) :D
  • Tower Guard
    #13
    Jólvan elírtam a nevet, tényleg jogos Archiet írtam véletlenül! :D
  • Tower Guard
    #14
    Az The Elder Scrolls című játék legújabb része. :)
  • ZilogR
    #15
    Once upon a Time
    Élt egy kislány: Fatime


    Hmm, még a végén megnézem :)
    Kösz az ajánlatot! Utánajárok!
  • tigeroo
    #16
    adok neki 1 esélyt :)
  • Montanosz
    #17
    Nekem is nagy kedvencem lett, már hiányoltam valami ilyesmit a 10. Királyság óta nem volt hasonló nagyon.
  • zsolesz92
    #18
    Megnéztem az első részt este, a másodikon bealudtam.. annyira nem dobott szakadtam szét az izgalomtól hogy húúú most mi fog történni, de azért nem rossz... kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle
  • 5c0rp330n
    #19
    azt lehet tudni h hany evadosra tervezik? vagy ez nincs meg elore kitalalva?
  • Shiwo
    #20
    szerintem nincs előre meghatározva, de a 2. évadot tudtommal már berendelték
  • stargatelost
    #21
    Dehogyis rendelték, csak teljes évados berendelést kapott. De biztos megkapja majd a másodikat is.

    Egy sorozatot nem úgy terveznek, hogy "na most ennyi és ennyi évad lesz", addig viszik, amíg kapnak rendelést. Ritka az olyan, hogy el van tervezve előre (pl. Babylon 5), és az sem sokszor fordul elő, hogy bejelentik mennyi évad múlva lesz végleg lezárva-befejezve (pl. Lost).
  • Tower Guard
    #22
    Örülök, hogy ajánlhattam :)
  • Tower Guard
    #23
    Nah kijött az 5. rész! :)
  • Tower Guard
    #24
    Nem tudom ki nézi még a sorozatot, de a 7. résztől úgy tűnik beindulnak jobban az események, és vége lesz a felvezetgetésnek. Eléggé érdekes vége lett.
  • Herold
    #25
    Már csak magyar felirat kellene hozzá.
  • Shiwo
    #26
    itt már van:

    http://www.filmfeliratok.org/film-feliratok/#search
  • Herold
    #27
    Ezt nem is tudtam, kösz!
  • Narxis
    #28
    Megnéztem a pilotot, egész jónak ígérkezik. Raphael Sbarge pedig az egyik kedvenc színészem, jó lesz ez.
  • tigeroo
    #29
    5. részt most daráltuk le, elég jó sorozat!!!
  • Narxis
    #30
    7. részt most néztem meg, akkor nincs több? Nagyon durva részek ezek, összes csaj sunázható kategória benne. :D Zenéjét honnan lehet megszerezni?
  • Narxis
    #31
    Zene már meg is van, lol.
  • tigeroo
    #32
    jó rész volt nagyon, tetszik hogy fantasysra vették a figurát, a meséhez kötődő kliséket jól átírták.

    fav sorozat
  • Tower Guard
    #33
    Hát igen Január 8-án lesz így nézem. Addig lesz egy kis szünet.
    De egyre érdekesebb, én is nagyon szeretem :)
    Igen zenéje meg végre megtalálható youtuben. Én régebben mikor kerestem még nem volt, de egyre többen megismerik a sorozatot. :)
  • Tower Guard
    #34
    Ez milyen jó music video lett :D
    Once Upon a Time / Kerrie Roberts - Rescue me
  • mrzed001
    #35
    Totál tetszik.
    A Pushing Daisies volt ezt megelőzően az egyetlen pozitív hangvételű meseszerű sorozat (azért is kár volt hogy kilőtték).
    Már várom ennek a folytatását.
    Big like neki :)
  • Inquisitor
    #36
    Mehhh, hajnali fél kettőkor felhoztad a témát, erre kénytelen voltam megnézni az első részét, hogy mi ez a hülyeség ... aztán a másodikat, majd a harmadikat. Hajnalban beestem az ágyba. Most a többi részt tolom. Ti tehettek mindenről! :D
    Amúgy iszonyú jó a kontraszt a mesevilág faék egyszerűségével, meg a valóság bonyolultságával.
  • mrzed001
    #37
    ez már csak ilyen sport
  • Belkar
    #38
    2 nap alatt bedaráltam az összes eddigi részt és már várom a folytatást :D Lenne egy kérdésem is: az az izé amit Henry talált a bányában az mi lenne?
  • szucsy89
    #39
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hófehérke üvegsírjának egy darabja szvsz.


    Egyébként én is elkezdtem nézni, bejön ez a mesés stílus, no meg jó sunák is bőven vannak a sorozatban. :D
  • Narxis
    #40
    Nézzétek az új részt!!!