435
mgsv.jpg
  • DarkSector
    #1
    PC
  • DarkSector
    #2
    Remélhetőleg Pc-re is.
  • vk90
    #3
    Van valami utalás arra, hogy lesz pc-re?
  • DarkSector
    #4
    Majd még kiderül ha nem akkor átdobom a konzolosba.
    De tudomásom szerint a Rising is lesz, ezért merem feltételezni a multiplatformitást.
  • Svlad Cjelli
    #5
    Kicsit utána kellene olvasni a dolgoknak. Nem biztos, hogy készül.
  • Svlad Cjelli
    #6
    Itt van szó róla.
  • DarkSector
    #7
    Nem mindtam hogy mikorra de lesz, max +2év...:D
  • DarkSector
    #8
    Kössz olvass majd el helyettem egy 21-ei hírt 20-án oks utána irogass ilyen nagyképűen. :)
  • baggins
    #9
    Nyugi, ezen a fórumon mindig van valaki, aki a topiknyitás után hülyeségeket beszél.
    Egyébként jó hír, csak még nagyon messze van. :)
  • DarkSector
    #10
    Remélem nem. :P
  • vk90
    #11
    Nézzétek meg a profilját, nyomozó a foglalkozása és a hobbija. Biztos kinyomozta, hogy nem lesz Pc-re XDD.
  • DarkSector
    #12
    Gameplay

  • xido
    #13
    mik ezek az alánevetgélések?
  • DarkSector
    #14
    nemtuom.
  • Fpocok
    #15
    Most komolyan belinkelted a több hónapos videót? :D
  • Seth
    #16
    Most volt a GDC-n ez a játékmenet bemutató. A nézők nevetgélnek, gondolom azon amikor a gézfejű mondja hogy hova kéne menni,aztán persze ott hagy szenvedni,kúszni mászni,ahelyett hogy segítene

    Az új trailer itt van:

  • DarkSector
    #17
    Nem tudom mikori...:D
  • Csokis
    #18
    Gameplay!

  • DarkSector
    #19
    Poénkodsz?
  • xido
    #20
    namiapicsa...

    "Egyelőre csak annyi tűnik biztosnak, hogy a Phantom Pain főszereplője, Big Boss új szinkronhangot kap. A főhősnek az 1998-as Metal Gear Solid óta David Hayter adta a hangját, de a Phantom Painben Haytert valószínűleg a népszerű tévésorozat, a 24 főszereplője, Kiefer Sutherland váltja."

    Nem volt elég elvenni tőlünk Michael Ironside-ot..most még Snaket is megcsonkítják?
  • Seth
    #21
    Az idős Big Boss-t már a 4. rész végén is Richard Doyle szinkronizálta, illetve Solidus-t is.
    Sutherland nem őt, hanem egy másik karaktert fog szinkronizálni
  • xido
    #22
    Na látod ezt nem tudtam,csak az volt bennem,hogy a régebben játszódó 3ban még Hayter volt :)
  • Versace26
    #23
    Új képek érkeztek
  • a.carkey
    #24
    "Metal Gear Solid: Ground Zeroes will be available on March 18, 2014."
  • grebber
    #25
    Azt tegyük hozzá ,hogy NEM PC-re!

    "PS4, PS3, Xbox 360 and Xbox One"
  • a.carkey
    #26
    Tök mindegy. Úgy is veszek egy PS4et tavaszig. :)
  • grebber
    #27
    PC-seknek nem mert ez pc-s topik! (Nekem is lesz mindkettő amint törve lesznek és lesz már rev 2 belőlük)
  • a.carkey
    #28
    Nem láttam konzol topikot.
  • grebber
    #29
    Mert arra se képesek hogy külön nyissanak nekik
  • a.carkey
    #30
    Mivel minden platformra kijön, felesleges. Az AC4nél is elvolt a két csapat, bár a warez miatt PCn a megjelenés már sajnos túlontúl későinek tűnt.
  • a.carkey
    #31
  • a.carkey
    #32
    Ne haragudjatok, de a GZ a tényleg idén márciusban jön, vagy valamit benéztem?
  • grebber
    #33
    Igen és komoly 2 órás játékidővel bír!
  • a.carkey
    #34
    És a következő fejezet, vagyis a The Phantom Pain pedig november?
  • grebber
    #35
    Pontos dátumot arról nem mondtak még tudtommal! Sanszos a 2015.
  • grebber
    #36
    Metal.Gear.Solid.V.Ground.Zeroes.PS3-DUPLEX

    Na majd akkor hamarosan csekkoljuk valóban 2 órás-e!
  • DarkSector
    #37
    jujsz. :D
  • grebber
    #38
    A Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain az a játék, amit Kojima mindig is akart
  • DarkSector
    #39
    Úgylegyen. Kár hogy nem fogok játszani vele Nextgen-t kéne megvárnom.
    PC-re félek nem lesz.

    "Hideo Kojima igencsak elemében van mostanság, hiszen két részre szabdalva érkezik a Metal Gear Solid 5, aminek Ground Zeroes címre keresztelt első epizódja hamarosan meg is jelenhet, a The Phantom Pain címre keresztelt nagyobbacska második felvonás viszont talán csak jövőre.

    A Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain az a játék, amit Kojima mindig is akart

    Kojima szerint azonban érdemes lesz várniuk rá a rajongóknak, hiszen véleménye szerint a Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain az a játék, amit mindig is el akart készíteni, azonban a hardverek korlátai miatt erre mostanáig nem volt lehetősége.

    A játékguru szerint nyilatkozatát a szabadság vonatkozásában kell értelmeznünk, hiszen hiába szeretett volna korlátlan szabadságot alkalmazni a sorozat eddigi epizódjaiban, azt az előző generációs hardverek korlátai miatt nem tudta megtenni. A Metal Gear Solid 5: The Phantom Painben azonban már semmi sem állhatja útját!"
  • orichalcos
    #40
    Kérlek szépen ez össz vissz 75-80 perc volt. Egy fillért nem adnék érte, ettől függetlenül én élveztem.