6
  • Tetsuo
    #1
    A Paypal dugja fel a seggebe a menorat!
  • morden
    #2
    Szerencsére ott a kunkurencia nekik, aki ki is használja a paypal szarvashibáit (wikileaks , most meg ez )
  • hdo
    #3
    "Augusztus elején a Lulzsec és az Anonymous csoportok a PayPal bojkottjára szólították fel a felhasználókat."

    Idióták! Nem a felhasználó döntése, hogy mit használ fizetésre, hanem az adott szolgáltatás/termék szolgáltatóé!
  • Waze17
    #4
    A lulzsec csak ne szolitson fel semmire, inkabb huzzak meg magukat mielott rajukbassza az fbi az ajtot, nyomorek az egesz banda.
  • matrix22
    #5
    Pontosabban, a PayPalt is lehet okolni, habar ennek meg nem neztem utana, de inkabb mas nagyobb valalatok keze szokott benne lenni az ilyen ugyekben.
    Vagyis, az eroteljes judapista ala tartozo cegek, akik meggyanusitanak valakit-valamit, es az szepen zarlat ala kerul. Ha a dolog nyomban nem tisztazodik, vagyis huzodik, akkor az annal bonyolultabb szornye novi ki magat, mert mar a vegen senkisem fogja tudni pontosan a forras eredetet. Az egeszet erts betu szerint.
  • cyberius
    #6
    A PayPal tagja a pénzmosás elleni szervezetnek.Kb két hete tőlem is kérték,hogy nyilatkozzak, erősítsem meg az adataim.Ha ezt nem tettem volna meg,az én user acc-om is blokkolva lenne.Ez nem blokád,mint ahogy a cikk írja.Úgy mondanám,hogy adatszolgáltatás elmaradása miatti intézkedés.
    Olyan pedig nincs,hogy egyik napról a másikra...
    előtte írnak e-mailt,csak el kéne olvasni.