7
  • cloud.strife
    #1
    Jájjj...... :)
  • narumon
    #2
    Negatívumnak elég nagy baromságokat szedtek össze. Akinek nem erre van szüksége az nem ezt fogja megvenni ilyen egyszerű. Real-life video tesztre leszek kíváncsi erről a gépről, mert papíron állat.
  • Cat #3
    "Akinek nem erre van szüksége az nem ezt fogja megvenni"

    Ez azért profi szinten nem ilyen egyszerű. A frissítések között több év telik el, azaz ha nem tetszik a jelenlegi géped javított változata, akkor még legalább két évet kell várnod a következőre. (Itt pedig egyesítettek két termékvonalat, azaz biztosan lesz jópár elégedetlen ember.) Persze átállhatnak más gyártóra, más rendszerre, de akkor meg új objektíveket, vakukat, GPS-t, időzítőt, egyéb kiegészítőket kell venni.
  • narumon
    #4
    Én pl erre gondoltam:
    "szükségtelen 12 kép/mp sebességű sorozatfelvételi lehetőségért vagy a drága autofókuszért, pedig ők inkább nagyobb felbontású full frame szenzort szeretnének. Ők várhatnak az 5D frissítésére, valamikor csak sor kerül rá.."

    Na már most nem kell rohanniuk, ugyanis most is olyan gépük van (5D ugyebár) ami nagyobb felbontású full frame azaz nem kell cserélni, tehát ez nem igazán értem, hogy jön a negatívumokhoz. Nekik egyértelműen az 5D frissítés fog majd szolgálni. Aki meg APS-H-t használt (APSH optikákat vett mellé? WTF?) Nekem a szaros 550D-mhez is van full frames optikám, tehát ez megint csak hangulatilag hangzik jó csak a valósághoz nincs sok köze...
  • Ferrer
    #5
    Buligépnek jó lesz ez :)
  • duke
    #6
    Ja vagy a gyereknek jatszani az oviban.
  • G_ArchAngel #7
    En pl azert hasznalok Canont, mert sokkal tobb mindenre jo, amint a konkurens termekek :)