173
Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • 16gaborm
    #1
    Minden Galaxy Ace tulajdonos kérdését,és tapasztalatait szívesen látjuk a fórumban!!
  • 16gaborm
    #2
    CyanogenMod 7.1 RC 2.1 "Updated" 2.3.7 "Cyano Ace"

    Telepítéshez szükséges fájlok,programok.:

    Samsung driver: (Xp-32bit)
    You are not allowed to view links. Register or Login

    Odin
    You are not allowed to view links. Register or Login

    ROM-ok telepítési sorrendje.:
    2.2.1 MULTI
    2.3.3 CSC
    2.3.4 CSC

    Cyano Ace-RC 2.1 telepítő fájlok.:
    Cyano Ace RC 2
    You are not allowed to view links. Register or Login
    Cyano Ace RC 2.1 All Fixes
    You are not allowed to view links. Register or Login
    CWM Recovery 4.0.9
    You are not allowed to view links. Register or Login


    Cyano Ace RC 2 telepítése.:
    - 2.2.1 Multi rom telepítése
    - 2.3.3 CSC rom telepítése
    - 2.3.4 CSC rom telepítés
    - Recovery (home gombot + bekapcsoló gomb)
    - ClockWorkMod 4.0.9 telepítése
    - Reboot
    - Majd ismét Recovery
    - "Install zip from sdcard"+home gomb+"choose zip from sdcard"+home gomb
    - És itt kell kiválasztani a ""BehradGH_Rom_Series_Cyano_Ace_RC_2.zip"" fájlt + home gomb+YES install!
    - Újra "choose zip from sdcard" majd kiválasztani a BehradGH_Rom_Series_Cyano_Ace_RC_2.1_All_Fixes.zip fájlt+home gomb+YES install!
    -Majd vissza gomb és "Reebot system"

    El is készült a Cyano Ace RC 2 telepítése!

    Quadrant Standart programmal nekem 1.711 pontot ért el!!

    Frissített programok,opciók.:
    Latest CM7 nightly feature " 2.3.7 "
    Ultra Stable and light.
    Touch - Multi Touch
    Settings
    Framework
    Power option reboot to CWM Recovery
    SD and Ext App2sd
    Touch Keys ( Back & Option )
    Data GPRS/Edge
    3G
    Call / SMS / MMS
    Sounds
    Mount/Unmount Storage Card
    USB Debugging Mode
    Awesome 2D Awesome 3D ( Almost no lags in angry birds Rio ! )
    Video Playing ( MP4 , 3GP )
    Some Audio Codecs
    Proximity Sensor
    Flash Player Lite for ARM V6 works perfectly ( Download From here )
    Acc . Sensors
    WiFi
    Bluetooth
    GPS
    New Android + CM7 Boot animations ( No Sign Of Samsung)
    DeOdexed Rom
    133 MB Storage !!
    195 MB of free ram on normal condition .
    Screen Off CRT Animation
    Super user and root permissions
    Smartass , interactiveX , ... CPU Profiles . ( Can choose in CM Settings , but i recommend you use SetCPU . )
    Change System Partitions to ext4 while installing Rom .
    Not based on Galaxy Mini CM Rom . now it is Cooper !
    WiFi Hot Spot
    Camera and Video Recording .
    G-Apps included
    Darktremor A2SD ( need Ext4 partition before installing ) .
    Backlight Keys
    Headphones button fixed .
    A2SD GUI
    Compass
    Compcache Support
    Swap Support
    Some widgets in notification bar . " FIXED "
    USB Tethering ( With the apk in the package )

    Nem működik megfelelően.:
    Facebook Login in some softwares .
    FM Radio

    Sok Sikert MINDENKINEK!
    A leírás tájékoztató jellegű,semmiféle felelősséget NEM vállalok!!

  • Rage47
    #3
    procija milyen gyors?
  • Falkon
    #4
    800mhz, amúgy elég. Angry Bird Rio, picit akad, ha sok szar van benne.
  • Morphin
    #5
    Havernak ilyen van és tök jó...újonnan kb 50 papír.Viszont mivel nyomogattam és megtetszett vettem egy Galaxy S-t és azt kell mondjam, hogy miután megszoktam az S-AMOLED kijelzőt nagyon furcsa volt az Ace kijelzője.Tompa,fakó színek...kevésbé éles a képe, mint az enyémnek.Ja és nem sokkal drágábban vettem garisan az enyémet szval át kell gondolni nagyon.Mondjuk az S nagyobb is meg vékonyabb...kinek mi jön be.Méreteket tekintve talán az Ace jobban kézre áll viszont nagy előny a nagyobb,szebb kijelző+gyorsabb proci+gyorsabb gpu...
  • sapkafej
    #6
    tehát nem elég
  • SimaSuna #7
    azt nem írtad oda hogy a moddolás garivesztéssel jár.

    a 800mhz-s procit 1Ghz-ra fel lehet húzni..

    :)
  • PeeTeR
    #8
    visszarakod az eredetit - think?
  • SimaSuna #9
    ez alap.
    csak a leírásból nem jött át, hogy tudja-e hogy ez garivesztéssel jár.

    i think. ja.

    nekem a Defy 2.3.7es CMIUIval fut.
    a 800Mhz felhúzva 1200ra :)

    think different :)
  • Guren
    #10
    és az iphone jobb, vagy ez?


    /me elfut
  • byzhouse
    #11
    ár/érték arányban ez ;)
  • gregtom6
    #12
    Hy all!
    Én is egy Galaxy Ace tulajdonosa vagyok. Tudja valaki, h mikor lesz hivatalosan a Kies-en elérhető Android 2.3.4? Magyarországon persze.
  • Pretorian
    #13
    Angy Birds a reklámablak miatt akad, és szinte az összes létező Androidos handseten. Én kipróbáltam ZTE Blade-en, SE X10i-n, és Galaxy S-en is.
    Egyébként ennél picivel olcsóbban lehet kapni Motorola Defy-t, ami azért egy sok szempontból kiforrottabb készülék.
  • SimaSuna #14
    marketről AdFree.

    rootolás után indítsd és nem lesz reklám :)
  • ldavid
    #15
    vagy csak egyszerűen kikapcsolja az adat/wifi kapcsolatot

    /btw nem csak a reklámtól akad/
  • LoSA
    #16
    Srácok, az normális, hogy a Galaxy Ace már 24 percre frissíti a telefont?
    7/10 finished
    system.rfs download folyamat megy már egy ideje.... Mit csináljak, ha nem akar továbbmenni? A telefon még mindig Downloading módban van.
  • Balazs15
    #17
    nem normális....a leggyakoribb hiba h windows 7 ....probáld meg xp-n :)
  • Ferenc4
    #18



    Sziasztok. Az a bajom hogy A telefon,az üzenetek + a névjegyek gyors gombok alulról valahogy el tűntek ,hogy lehetne vissza állítani? gyári adatok visszaállítása, beállításon kivűl.
  • Falkon
    #19
    Nem tudod elhúzni az alsó sort? Vagy esetleg ha arra a mezőre hosszan ráállsz?
  • Morphin
    #20
    Belépsz az alkalmazásokba.Ott menü gomb majd szerkesztés...megkeresed a névjegyeket vagy épp amit oda akarsz rakni.(azt hiszem csak 4 lehet összesen egyidejűleg amiből csak 3 variálható) Ráhúzod és ott is marad.
  • Amatorversenyzo
    #21
    én 65 ér vettem.
  • Amatorversenyzo
    #22
    + navigáció 5 ezer ft+ tok 2 ezer ft.
  • Falkon
    #23
    55 volt a teló + 2 a tok. Navigáció ingyen.
  • gregtom6
    #24
    Hy all!
    Ehhez a telefonhoz nem is jön már 2.3.4-es Android?
    A többi országban már egy hónapja kint van KIES-en a hivatalos, nálunk meg még nem. Más módon meg nem akarnék frissíteni, garancia miatt.
  • renton7
    #25
    sziasztok!tud valaki olyan oldalt ahonnan jó játékokat tudok letölteni, és alkalmazásokat?
  • vg
    #26
    http://forum.mobilism.org
  • JaSoN HuNTeR #27
    ez mi ez ?
  • vg
    #28
    Jeges Krém Szendvics
  • Tarajos Sül
    #29
    Üdv.

    Morphin kollégának sikerült meggyőzni-e, hogy nézzek szét az Android-os telefonok között.
    Nagyon hűséges vagyok a Nokiához, mind a 3 telefonom nokia, a 4. is nokia lenne, de szerintem kivételt teszek.
    Nagyon megtetszett a Nokia 5800, de kifutott is, gms boltba nem szívesen vennék telefont, hiába így-úgy.. szóval szétnéztem, és azt hiszem rátaláltam a jövőre. :D
    Samsung Galaxy Ace.
    Árban is jó, és ott is kapható, ahol én szeretném megvenni.. :), inkább fényképezésre kell, de annyira nem vagyok fényképész, hogy rendes fényképezőt vigyek magammal.
    Neteztem is a mostani telómon, de meghalt rajta a böngésző, ezen nincs WiFi, de az Ace-ban van, ami még alkalmassá teszi számomra.
    GPS-re is szükségem szokott lenni.
    Szóval tényleg jó vétel lenne az Ace, csak túlságosan nokiabuzi voltam, és nem néztem szét, de így is elfogadnék egy N8-at, 701-est, vagy egy C6-ost, de drágák. :(
    Mi a véleményetek erről az Ace-ról?
    60-ért venném meg Edigital-ban, de csak feketében van, aminek a hátlapja nem nagyon tetszik. :(
    Túl egyszerű, így a képeket elnézve.
    Szóval hátlapot lehet cserélni, esetleg előlapot?

    Köszi. :)
  • JaSoN HuNTeR #30
    Nekem bevált. :) Én szeretem.
    Minden téren nyújtja az elvárásaimat :)
  • Play4Real
    #31
    Symbian az egy halott rendszer lassu és alig van rá valami,,,egyértelmü h androidot kell venni ace az jo válaztás
  • Tarajos Sül
    #32
    Mostmár biztos vagyok benne, hogy ezt a telefont veszem meg, ma már meg is néztem élőben, és tetszik, igaz a hátulját kivéve, nekem túl egyszerű, és unszimpatikus :( . de biztos ellensúlyozza ezt maga a készülék, és amilyen. :)
    Azon gondolkozom, hogy részletre vegyem meg, és hogy hol.
    Újat szeretnék, így van is rá 2 év gari, az meg a másik, hogy tudni fogom, mit csináltam előtte, hogy elromlott stb, stb.
    De szerintem a kiszemelt, és "biztos" = megbízható :) helyen vásárolom meg.
    Igaz van 52 körül is, de vagy 12 hónapos gari, vagy nem is írnak semmit.
  • Tarajos Sül
    #33
    Symbianhoz még nem volt szerencsém, ezért csak más, azaz a ti véleményetekre hagyatkozhatok.
    De a mostani elötti telefonon egy típushibás nokia volt, az még mindig megvan, és amit én azzal csináltam, hogy életképes legyen.. :D :D
    Sírva mennétek a gép elöl.. :D Szóval lehet, hogy hozzászoknék az 5800-hoz, ha ilyen-olyan kaki, de biztos csalódott lennék.. :( hogy új telót vettem, és annyi probléma lehet vele.. :(
  • Tarajos Sül
    #34
    Navigációért is kell fizetni? o.O
    Dejóó.. :(
    Ebből a szempontból akkor azért csak jobb a Nokia.. :)
    ..tudniillik azt halottam, hogyha a készülékben van gps, akkor nem kell azért fizetni, csak akkor, ha internet kapcsolattal kapcsolódunk a műholdhoz, vagy hogy van ez.. :D
  • Falkon
    #35
    Letöltöd az IGO-t, és van ingyen navigációd.
  • Morphin
    #36
    Pontyosan...ami nekem van kb 150Mb,de van még ezer féle amit okosban le lehet tölteni és müxik is.

    Tarajos Sül^^ ha már meg van a telefon nézz szét a mobilism.org-on meg a droidappz.org-on...rengeteg minden van ami Android Market-en fizetős.
    Én azért a helyedben még nézelődnék,de ha nagyon ragaszkodsz az Ace-hez akkor áldásom rá.
    (halkan jegyzem meg, hogy ha részletre akarsz venni akkor meg nyugodtan mehetnél feljebb egy kategóriával...60-70körül Defy vagy Nexus S már ha lehet ezeket részletre kapni)
  • Tarajos Sül
    #37
    Ha feljebb mennék, akkor 90-100-ért vennék részletre Nokiát, de apámnak nagyon is igaza van abban, hogy nem éri meg, mert 2 év után úgyis újabbak jönnek ki, és erre a két évre nem muszáj rögtön 100-at kidobni. :) Ahogy letelik a törlesztés, jön is a másik.
    Defy is kedvenc valamilyen szinten, de akkor már Samsung, ha nem Nokia.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocsi, de én sajna ilyen vagyok, nem flegmázásból, de ebben a szemét világban, tele szemét emberekkel, tisztelet a kivételnek, én csak örülök, ha valami jót is megtapasztalok.
    Ilyen az általam sokat említett üzlet, ahol tök rendesek voltak(nem egyszer vásároltam náluk, mint írtam), visszaadták nekem a pénzt, és simán eltudok képzelni olyan boltot, ahol elhajtanak a sunyiba. Vásárlás után reklamációt nem fogadunk el, meg nem rendeltetésszerű használat, hónapokig várhatok a javítással, ki tudja ez mellett mi megy tönkre, mert jártam már így is stb.

    A Nokia meg simán kedvenc, ezért nem szívesen váltok Samsungra, de lehet utólag szerencsésnek fogom magamat tartani. :)

    Defy is kedvenc valamilyen szinten, de akkor már Samsung, ha már nem lehet Nokia.
  • Tarajos Sül
    #38
    Utolsó sor véletlenül van ott.. :)
  • Tarajos Sül
    #39
    Köszi a linkeket. :)
  • neelix31
    #40
    Ha nem kell normális flash támogatás és hivatalos android 4.0 stb. akkor nyugodtan vedd meg az ace-t...