20
Sonic Generations PC
  • zola2000
    #1
    Egy érdekes platformjátékot fog kiadni a Sega PCre is, a sonic generationst, ami megpróbálja összegyúrni a klasszikus megadriveos sonicok oldalnézetes stílusát, és a modern sonicok nézetét egy játékban, reméljük nem lesz olyan szörnyű mint az utóbbi néhány sonic játék (a játék pcn kívül lesz ps3ra, xbox360ra, és 3DSre is)

    Minimális gépigény

    OS: Microsoft Windows 7 / Vista / XP
    CPU: Intel Pentium Dual-Core T4200 (2x2.0GHz) vagy ezzel egyenértékű AMD
    RAM: 2GB memória (Windows 7 / XP) / 3GB memória (Windows Vista)
    GPU: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2900
    HDD: 11GB szabad hely a merevlemezen

    Ajánlott gépigény

    OS: Microsoft Windows 7
    CPU: Intel Core i5 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.0 GHz 3GB RAM
    GPU: NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850

  • zola2000
    #2
    Mondjuk a gépigény alapján nem az optimalizáció csúcsa...
  • LeWyTy
    #3
    Meg nem népszerű játékok egyike.
  • zola2000
    #4
    háát mostmár úgylátszik tényleg nem ... pedig régen népszerű volt, meg durva hogy elmúlt ennyire, hogymég hozzászólás sincs, mikor még ennél szarabb pc játékokhoz is szokott lenni...

    mondjuk a gépigény a grafika alapján első ránézésre túl soknak tűnik, de: a háttérben tágas kidolgozott terek vannak, és a motornak a sebesség miatt nemárt, ha megvan az a 60 fps, lehet hogy indokolt.
  • zola2000
    #5
    Meghát az összes eddigi sonic játék elég szörnyű lett, nem csoda hogy elvesztette a népszerűségét, de ha ezzel sikerül a segának visszaadnia a régi sonicok hangulatát, akkor lehet visszanyeri régi fényét valamennyire a sorozat, de egyelőre kíváncsi leszek az első tesztekre.
  • zola2000
    #6
    de, a legnépszerűbb játékok egyike, a steamen tegnap a 3. volt amikor néztem, most a 2.:

    meg a piratebayen is rákerestem hogy sonic generations, és töltötték vagy 6ezren egyszerre pcre, míg a modern warfare 3mat "csak" olyan 9ezren leechelték pcre (sokkal nagyobb különbségre számítottam)

    és ahogy látom átlagosan olyan kellemes 8 pontokat kapott ... de valamiért magyar sajátosság, hogyha egy játék nem olyan "vérgőzös" az nem is kell de végülis a sims/wow is sikeres akkor nem értem mivan a magyar fórumokon végülis nem egy ismeretlen névről van szó, na mindegy.
  • zola2000
    #7
    Itt van egy egész jó pcs teszt (ha esetleg mégis érdekelne valakit):
    http://gamepod.hu/teszt/sonic_generations_teszt/bevezetes_grafika.html
  • Tower Guard
    #8
    Komolyan ennyire nem ír ide senki?
    Régen ha valaki elszólta magát hogy Sonic mindenki tudta miről van szó, most meg mindenki néz ki a fejéből...
    Pff hát akkor szegénynek, ennyi, pedig nagyonjó!
  • Tower Guard
    #9
    Ja meg felszerelést szeretnék javítani mindenkinél, de ha már átváltottam az előző karakternél csak akkor tudom megjavítani ha vége egy új szakasznak és visszaválthatok rá. :(

    Amúghy nagyonjó a játék! Mindigis vártam egy ilyen LOTR gamet pc-re :)
  • Tower Guard
    #10
    Nah lol ide írta ki véletlenül. Még jó hogy persze törölni sem lehet!
    Nagyszerű! :) Bocsánat!
    Valaki akinek megvan rá a joga majd légyszíves törölje ki az előző kommentemet!
  • sherlock1
    #11
    Régen nagy divatja is volt a platform játékoknak PC-n, ma már nincsen. Billentyűzettel az irányítás pocsék lett amúgy, meg inkább gyerekeknek való. Ha megint 10 éves lennék, akkor biztos élvezném ezt a játékot.
  • Novotsik
    #12
    felteleítem a játékot utána nem bírom müködésre bírni folyton, egy errort dob ki.

    Hasonló problem valakinek?

  • mester1987
    #13
    Csak joystickkal ajánlatos PC-n nyomulni.
  • zola2000
    #14
    lehet hogy nyugat európában/usában jobban megy, mert nálam megint ilyen a steamem (igaz az akció miatt de akkor is):


    a vgchartz szerint meg bőven milliós eladás fölött jár (úgy hogy japánból nincsenek adataik, és a pcs adataik általában nem pontosak hogy finom legyek): www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=sonic+generations&publisher=&console=&genre=&minSales=0&results=50&sort=Total (jó, nem épp egy call of duty szint, de nem is bukás)

    de magyarországon tényleg megbukott ha jól látom a mahasz top20 listájába se láttam, szóval érdekes...
  • zola2000
    #15
    régen sem volt nagy divat pcn, inkább szegán, itt az SGn a sonic heroes/adventures topicba sem nagyon irogattak.
  • Tatyla
    #16
    nekem néha meg megáll a játék ilyen kifagyás van de nem a gép fagy le csak a játék,ötlet hogy mi miatt lehet?
  • mester1987
    #17
    Én most próbáltam ki, hát egy geci nagy konzolport, detto, mint a Resident Evil 4-nél. Néhol nagyon látszó csúnyább effektek és billentyűzeten játszhatatlan és még a valamelyik menöpont is hibás, pedig a leguccsó update-tel tolom.
    A játék maga fantasztikus. A régi SEGA korszakot visszahozza, de egy joy mindenképp kell hozzá!
  • zola2000
    #18
    mondjuk ez pcn nem kéne hogy gondot okozzon annak aki pcn játszik, mikor már ezerötszázért is láttam rendes gamepadot (max x360CEt kell használni ha nem tudja az xinputot)
  • Mozes
    #19
    Sziasztok!

    Ezzel mennyire "tud" gyerek játszani?! 4-5éves. Vagy ez inkább egy felnőteknek szóló "gyerek" játék?!

    Köszi,
  • zola2000
    #20
    Inkább nosztalgia játék, de szerintem tudna.