317
  • Csaba42
    #1
    RIP Steve!
  • hdo
    #2
    Egy nap hal meg nagypapám és Steve Jobs? FELKÖTÖM MAGAM!!
  • fergusonpapa
    #3
    RIP :/
  • Fehercsoki
    #4
    Hogy állnak most az Apple részvények?:D
  • FtranX
    #5
    Biztosan nem en voltam a legnagyobb hive, de hihetetlen hogy nincs tobbe. RIP.
  • Athlon64
    #6
    Hát ez ledöbbentett.
    Én úgy gondolom Ő egy olyan alak volt az IT világban, akihez lehetett méregetnie magát a többi szereplőnek.
    Tulajdonképen talán nem is talált fel semmi ujjat, hanem csak annyit tett, hogy készített egy következetes terméket az aktuális technikai lehetőségekből stílusosan és azt mondta, na így is lehet csinálni.
    Erre persze a többi szereplő is az IT világban elkezdte ugyan ezen módon tálalni a meglévő technológiát.

    Szóval nem tudom ki lesz az aki ilyen szemfelnyitó lesz az IT világban.
    Hiányozni fog.
  • mousee
    #7
    Nyugodjék békében.
    Bár soha nem voltam nagy apple rajongó, de tény ami tény, nagyon fontos embere volt egy korszaknak, nélküle most nem lenne ott a számítástechnika ahol van.
    Ő volt az, aki rádöbbent, hogy baromi nagy üzlet olyan eszközöket biztosítani, amik nem tudnak "mindent", de amit tudnak, azt üzembiztosan teszik. És erre hatalmas igény volt. Iszonyatosan nagy koponya volt.
  • slickboy
    #8


    "Here's to the crazy ones. The misfits. The rebels. The troublemakers. The round pegs in the square holes. The ones who see things differently. They're not fond of rules, and they have no respect for the status quo. You can quote them, disagree with them, glorify and vilify them. About the only thing you can't do is ignore them because they change things. They push the human race forward. And while some may see them as crazy, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."
  • William Hunter
    #9
    Szomorú, hogy ilyen fiatalon eltávozott. Nem semmi amit véghezvitt. Valószínűleg a stresszes életmódja sokban hozzájárult a betegségéhez. Vajon utolsó napjaiban hogyan tekintett vissza? Elégedett volt az életével, vagy sok mindent megbánt? Ha az első pár millió dollár után visszavonul és nem a sikert hanem a boldogságot keresi? Bár lehet, hogy neki a kettő csak együtt működött. R.I.P
  • BladeW
    #10
    Ja tényleg nem semmi amit véghezvitt

    Szemétdomb csúcstechnológiából

    Az egyik legnagyobb beszállító pont az Apple
  • Dredd
    #11
    R.I.P.
  • Narxis
    #13
    Takarodj már innen, legalább ennél a hírnél ne.
  • Zsolek123
    #14
    Tudod, halottról jót vagy semmit...
  • kisedi
    #15
    Kétségbeejtő, az államokban az 56 év NAGYON fiatalnak számít!
    Rest In Peace!
  • gombabácsi
    #16
    a kis kínaiakra gondolsz, akik összerakják az ifont?
    hát abban a vevők is bűnösek...
  • ntom
    #18
    ahhoz, hogy valakiknek jobb legyen, valakiknek szükségszerűen rosszabb lesz.
    az egész világot nem lehet jobbá tenni mindenki számára x nap alatt, ha feltalálnak és elterjesztenek pl. egy korlátlanul ingyenes energialeadó gépet, akkor az energiaszektorban dolgozók szívják meg.
    örüljünk, hogy viszonylag fejlett országban élünk, és jó oldalán vagyunk annak a bizonyos álarcnak
  • opeca
    #19
    Itt mindentől függetlenül nem arról van szó, hogy van akinek rosszabb lesz. Hanem konkrétan a kizsákmányolásról. (Mert más az, hogy én 100 forintot keresek, te kétszázat, és más az, hogy én 100 forintot keresek te meg egy fillért.)

    Bár kétségtelen tény, hogy ehhez kell a hülye user is, méghozzá elég mérvadóan.
  • Petka
    #21
  • googlekereso
    #22
    na ezt nem hittem volna, hogy ilyen súlyos volt az állapota (bár elég régóta küzdött a bajaival)
    bár sok mindennel nem értettem egyet vele (bár ő erről nem tudott :D), azért hihetetlen mit vitt véghez
    bármikor, amikor az apple benne volt a szarban, ő ment és kihúzta belőle, majd a világ egyik legnagyobb it cégévé tette
    RIP Steve Jobs

    bár morbid, de van olyan apple-ös app, hogy beszélgethetünk vele a túlvilágról?
  • googlekereso
    #23
    egyébként meg vicces: "az Apple nem közölte a halála okát"
    öööö.... ezt nem a család szokta engedélyezni vagy kiadni? vagy csak tévedek...

    #12:
    mert a sok milliárdos közül pont ő az egyetlen, aki rabszolgamunkát végeztet, ja.... azért ne hülyéskedj már ember, arról ő nem tehet, hogy Kínában az ember kevesebbet ér, mint az eszköz amit használ (bár az igaz, hogy nem lenne muszáj, hogy ilyen állapotok legyenek, de akkor nem csak neki kellett volna felemelnie a seggét ez ügyben)
  • 12346
    #24
    De álszentek vagytok stain-el együtt..:D Ti is vmi előtt ülve kommenteltek. Azt a vasat is kis sárgák rakták össze egy tál rizsért. Szal sztem csöndesedés van.


    Amúgy meglepett engem is a halála. Látszódott rajta, hogy fogy, de nem követtem annyira az almás híreket se, hogy képben legyek.
  • tescodr
    #25
    stain és fehércsoki felköthetnétek magatok legalább 2 hülyével kevesebb lenne..
    steve jobbs sok mindent letett az asztalra és az összes ember egy büdös féreg mert megveszi a japán autót amit a kis japó 24órába robotmunkába rakott össze na meg ott a monitorod és az összes IT eszköz amit ha megvásárolsz egy mocskos szemétláda vagy mert robotként dolgoztatott japók vagy kínaiak rakják össze..
    kicsit vagy ne is egyél hiszen a kenyér amit megeszel irtózatos munkával készül el,amit alulfizetett rabszolga sorban lévő magyar munkások készítenek.
    Fel kellene nőni vagy gondolkodj mielőtt megszólalsz vagy ami a legjobb: az első javaslatom..RIP Steve Jobs
  • Chocho
    #26
    Hát ez ledöbbentett. Úgy látszik, a karizmatikus vezért végül legyőzte a rák.

    Nagyon sajnálom. Sosem voltam rajongója és az Apple termékeit sem szeretem különösebben, de a karizma amit sugárzott, felejthetetlen. Hiányozni fog.

    Nyugodj békében, Steve!
  • Egerwin
    #27
    -Is that Steve Jobs?
    -Nope...Just Chuck Testa!

    :D
  • Chocho
    #28
    Ennyi erővel a világ összes sportolója, színésze és énekese elmehet a picsába, mert nem adnak senkinek a pénzükből és csak tömik a kapitalista gépezetet.

    Már nem azért, de ez egy gyászhír. Nem kell szeretni Jobsot, senki se kérte, hogy gyászold meg. Egyszerűen csak mutass tiszteletet. Azért nem egy háborús bűnösről vagy sorozatgyilkosról szól a cikk, hanem egy látnok üzletemberről.
  • Victor1103
    #29
    Részvétem nagypapád miatt! Ja és Steve Jobs is RIP
  • narumon
    #30
    "Nem akarok szemét lenni, de ez az ember sokszázezer másik ember rabszolgasorsba kényszerítéséért személyesen felelős."

    Hát peeersze móricka! És most menjél szépen lefeküdni, és próbáld meg nem összenyálazni a takaródat.
  • opeca
    #31
    Pff, ne ez az év kommentje.

    Ugye ezt te sem gondoltad komolyan.
  • narumon
    #32
    "Bár kétségtelen tény, hogy ehhez kell a hülye user is, méghozzá elég mérvadóan."

    A nagy valós igazság meg az, hogy te pontosan ugyanilyen hülye user vagy, és te pont annyira vagy felelős az egyfilléres keresetért mint Jobs vagy bárki más, köztük én magam.
  • usersg
    #33
    Nekem a nagypapám fontosabb lenne mint akármelyik cégvezető...
    Idead... egy diktátor volt, a dolgozói utálták, a kínaiak utálták, a vásárlói szerették.

    Egyébként tényleg ő tartotta egyben az almát, ez nagy teljesítmény. Kíváncsi vagyok mikor kezdenek zuhanni a részvényárak...
  • Blacktom
    #34
    Két napja még One more thing-es videókat néztem youtube-on
    Sajnos ez is elég beszédes:

    Hot Searches (USA)
    Oct 6, 2011
    1. pancreatic cancer
    2. apple stock
  • 12346
    #35
    ;)
  • usersg
    #36
    Az 56 év az minimum középkorú, semmiképpen sem fiatal. A 20 éves a fiatal. Az 56 év is az lenne, ha 120 év lenne az átlagéletkor.
  • eto demerzel
    #37
    stain szerinted a canon geped amivel villogsz ki rakta osze, kulomben is honan van ra NEKED penzed? te kit zsamanyolsz ki? kinek szivod a veret? mikor adakoztal TE utoljara a szegenyeknek? ES NEM UTOLSO SORBAN: ha az igazi nevedet irnad ki ide, valjon hanyan ismernenek fel? vagy tagab ertelemben, a te neved er anyit mint eze a jobs fickoe? vagy hasonlo vagy az "ice age" beli disznokhoz akik a sarbol kiabalnak a mamutnak? te nem vagy sem latnok, sem karizmatikus egyen. csak azert vesznek eszre az emberek mert eppen szidol valakit. igaz a negativ simogatas is simogatas. ezt ugy ertem hogy ha jot nem is tudnak rollad mondani, de rosszat igen, az is valami mert veled foglalkoznak. amit ugyebar lehet hogy mas korulmenyek kozott nem tenenek meg.
  • opeca
    #38
    Marhaság. Nekem nincsenek rabszolgáim, senkit sem alkalmazok éhbérért. Ez a kollektív bűnösség elve a politikában még éppen táptalajra lel de más körökben elég nagy butaság már ezzel előhozakodni.

    Ha meg azt akarod elvitatni, hogy az Apple felhasználók között sok a hülyeuser - hiszen pont ez volt az Apple koncepciója - akkor feleslegesen próbálkozol, legalábbis nálam.
  • Chocho
    #39
    Részvétem.
  • opeca
    #40
    Nem nem, a helyes fordítás az "halottról igazat, vagy semmit".
  • Chocho
    #41
    A halálhoz még lehet fiatal, minden csak viszonyítás kérdése.
  • fergusonpapa
    #42
    Uristen h ilyen témánál is jön a sok troll O_o ehez azért már IQ kell komolyan mondom mindne hasonló oldalon még androidoson is cik van róla és mindneki csak jót mond semmi trollkodás.

    erre SG-n mi megy? O_o ahh,szinvonal.
    Néhány ember vagy nagyon gyerke vagy kicsit magába nézhetne miket mond.
  • St
    #43
    RIP, ezt a hírt reggel épp egy ipadon olvastam.