207
  • tomboy013
    #1
    Elég gáz hogy nem bírtak újítani a 4S külsején. Ennyire ötletszegények.
  • coolbboy83
    #2
    Nagyon is jó, hogy egy rakat kiegészítőt ami jó volt az elődhöz is nem kell eldobni, pl a dokkolós cuccokat - vagy a tokokat bumpereket...

    Sajnos itthon a Fidesz miatti nagyon jó dollár árak erős tényezők lesznek... meg különbenis az itteni adó miatt zúzós lesz :-(
  • coolbboy83
    #3
    Mindenesetre én a 3GS még nem cserélem le, mert teljesen megfelel...
    mail, video, zene, net.... az tsa ennyi + jól kezelhető, a többi nem izgat, arra ott a notebook.
  • ADAMEX9
    #4
    "A színpadon Forsall után Phil Schiller jelent meg, aki bemutatta az iPod nanót, aminek néhány új funkciója van, többek között van benne lépésszámláló és Nike+ szolgáltatás, rádió, új óradizájn. Kijelzője multi-touch érzékeny, és került bele FM-rádió illetve hangerőgomb. Az új iPod nano két változatban lesz kapható, a 8 gigabájt flashmemóriával szerelt 129 dollárba, a 16 gigabájt flashmemóriával ellátott 149 dollárba fog kerülni."

    Na szóval eddig is volt benne: FM rádió, lépésszámláló, Nike+, multitouch, fizikai hangerőgomb, óra...

    Akkor mi is az újdonság benne? #nemtudom]
  • coolbboy83
    #5
    Ez inkább egy ráncfelvarrás, valószínű hogy valami nagyobbat akarnak majd az iPhone 5. verziójaként kihozni.

    iOS 5 kíváncsi leszek mindenesetre.
  • shaddam
    #6
    Lassan jönnek a fanok és hallatszik a fapfapfap
  • coolbboy83
    #7
    És jönnek majd a fotelesek is :-)
  • barcames
    #8
    remélem itthon is normális ára lesz!
  • ADAMEX9
    #9
    Biiiztos!
  • coolbboy83
    #10
    Nem sajnos... irreális itthon, mint minden... itt egy BMW ami 20 millio az Ausztriában csak 15 :-)

    Ez magyarisztán....
  • MaRee
    #11
    Haha, itthon normális ár? Itthon a 100$-os iPhone 4 függetlenül újonnan minimum 180 ezer forint, térjetek észhez. Nem fog lemenni úgy sem az ára, hisz így is viszik őket mint a cukrot. A 4S ára 200 körül lesz, de hát úgy is megveszik.
  • MaRee
    #12
    Ja bocs, már van 8 gigás 150 ezerért..... :)
  • hurkaur
    #13
    Furcsa kijelentes ez annak fenyeben, hogy az elso te voltal mint nem fan :) :|
  • tviktor91
    #14
    Édes istenem...nálunk is 100$ ELŐFIZETÉSSEL..mint ahogy máshol is ELŐFIZETÉSSEL.
  • VRSDM
    #15
    nem a te hibád. ők tényleg úgy vélik hogy ami itthon ~200.000HUF az a világ minden más pontján ~30.000HUF

    s meg is van miért utálják az apple tulajokat? (mert irigyek az életmódra?) :D

    najó befejeztem, nem dobok több csalit. fröcsögnek eleget ösztönből is :)
  • sanyicks
    #16
    ja pont csak az applet lehet utálni életmód miatt... ferrarit nem is, vagy bmw-t vagy az aranyozott telefonokat, csak az applet külön :D Azért utálják az applet főleg mert ilyen sötét fanjaik vannak ;)
  • Gerygrey
    #17
    Jo, es az miert van, hogy az USA-ban 3100 dolcsiert osszekonfigolt iMac-et itthon valamivel tobb, mint egymilluo Ft-ra sikerult kihozni? Es miert kerul az iMac-be 16 giga RAM majd 200K Ft-ba? Szoval azert nem kell vedeni az Apple-t, ha a magyarorszagi arkepzesrol van szo.
  • Alien_AM
    #18
    "Sajnos itthon a Fidesz miatti nagyon jó dollár árak erős tényezők lesznek."

    Ezt kifejtened bovebben, mert nem igazan ertem, remelem penzugyi szakon vegeztel!?
  • laziga
    #19
    Szal a lényeg hardveresen felzárkóztak a sereg hajtók mögé :)
  • GregSB
    #20
    Ami kurvára nem számít, mert a már 1 éves iPhone 4-ből is több fogyott a nyáron, mint a konkurensekből (pl Galaxy S2-ből).
  • kisedi
    #21
    GregSB. Ne Trollkodjál, a Galaxy SII elenfele a most bemutatott IPhpone4S, és simán lezúzta mire piacra került. A Galaxy S igenis megszorongatta az IPhone4-et,
    pl Európában simán le is nyomta. (Nem volt nehéz a CPU-ja az Iphone4-es picit megspékelve plusz cache-memóriával. A HD videófelvétel is fényévekkel jobb, ahogy a kültéri használhatósága a kijelzőnek(SAMOLED, nem e retek LG által gyártott IPS panel-retina kijelzőnek csúfolva), vagy pl az üzemidő. Én 3-4 naponta töltöm a telóm és használom is, nem naponta)
  • GregSB
    #22
    Annak ellenére hogy a 4S az ellenfele, még a 4-s eladásait sem tudta elérni.

    Világszinten közel sem szorongatta meg az iPhone 4-et az S2. 4 hónap alatt adtak el belőle 10 milliót. Az iPhone 4-ből csak a nyáron 3 hónap alatt eladtak 15-6 milliót, pedig akkor már 1 éves konstrukció volt.
  • GregSB
    #23
    Ez nem trollkodás, ezek tények.
  • G_ArchAngel #24
    Ha egy Apple-usernek igaza van es alatamasztja: trollkodas.

    Sg.hu fandroid alapszabalyzat/
  • usersg
    #25
    Hát ez igen gyengécske... Jobs főpap távozása máris éreztetné hatását?
    Mindenesetre tuti siker lesz, efelől nincsenek kétségeim. Két dolog biztosítja ezt:
    1) alma
    2) Újabb mint az 4 -es :D
  • item
    #26
    Iphone4 S hm olyan Galaxy S érzésem van,miért pont "S" lett ? Almáék nem a designt kopizzák,hanem a jól bejáratott "S" nevet..
  • ede0001
    #27
    Nem az S betűt lopja, (már volt korábban is S, 3GS) hanem először is a siri ikont.Szinte 1 az 1-ben megegyezik a google voice search ikonjával. Az appot meg innen koppintotta:

    https://market.android.com/details?id=com.vlingo.client&feature=search_result
  • kisedi
    #28
    Hú wazze. Gondoltam veszek a lányomnak egy 3GS-t játszani, zenét hallgatni DOMINO-ban. WAZZE 149e Forint! egy vacak 3GS magyarországon 2011 végén!
    Ugyanennyiért DOMINÓban Galaxy S Plusz kapható, majdnem IPhone4S tudással:HSDPA 14.4Mb/s, 1400Mhz CPU, 4" SAMOLED kijelző, hangvezérlés(csak angolul),DLNA és WiFi hotspot, Bluetooth 3.0,USB 2.0,USB Mass Storage mód,750/625 óra készenléti idő,770/390 óra beszélgetési idő. És az otthon 40"-os Tv-m re átvihető Wifi-n a Multimédia tartalom ONAIR. 1szóval finom is DURVA az Apple magyarország itthoni árképzése. A Drágán elavult Hardvert cirádás Angry Birds tokban címszó műkődik Náluk
  • aronvirginas
    #29
    "Elég gáz hogy nem bírtak újítani a 4S külsején. Ennyire ötletszegények."

    Vagy egyszerűen nem érezték szükségét. Ahogy az amerikai mondás tartja: "if it ain't broke, don't fix it". Mac vonalon is csak sokévente egyszer változik a dizájn, egyébként csak a belsőt fejlesztgetik.
  • narumon
    #30
    "Elég gáz hogy nem bírtak újítani a 4S külsején. Ennyire ötletszegények."

    3G-3GS egyforma csak a belseje változott valamennyit 4 és 4S egyforma csak a belseje más. Majd az Iphone5 más lesz, de az 5S majd megegyezik azzal.
  • aronvirginas
    #31
    Mellesleg ez a 4S név kicsit furcsán fog hatni angol nyelvi környezetben kiejtve
  • narumon
    #32
    " a 100$-os iPhone 4 függetlenül"

    Függetlenül kint sem 100$ hanem 6x-7x több. Ne állítsunk valótlanságokat. Thx.
  • kisedi
    #33
    G_ArchAngel: Látod mondtam h GregSB egy troll. Olvasni sem tud! Továbbra is a Galaxy S II eladási adatait hasonlitgatja, holott a sima Galaxy S nyomta le tudásban és darabszámban is az Iphone 4-et. A Galaxy SII természetesen lenyomná az Iphone4s-t mintahogy a TÉNYEK SZERINT IS TÖBB ELADOTT KÉSZÜLÉK VAN JELENLEG. Ha márt ennyire vak troll.
  • narumon
    #34
    Szerintem arra válaszolt hogy világviszonylatban a Galaxy S-ből sem adtak el többit mint síma Iphone4-ből.
  • ede0001
    #35
    Én úgy hallottam, hogy a Samsung már elég régóta nem közöl eladási adatokat.
  • GregSB
    #36
    Ne csak magyarázz, támaszd alá tényekkel amiket mondasz.

    Ha akarod, én alátámasztom, hogy a Galaxy S-ből sem fogyot annyi, mint iPhoneból.

    Link 1
    Link 2
  • grobs
    #37
    Borítékolható rengeteg képi poén. Sokan ezért nem tartották valószínűnek, hogy S lesz az új név ... de végülis a HTC meg bevállalta az Incredible S-t :o)
  • grobs
    #38
    "Mérföldköveknél" reklám céllal kiadnak egy-egy papírost. Az eladási adatokat az amerikai forgalmazóktól lapátolják össze a statisztikákhoz az erre hivatott cégek.
  • G_ArchAngel #39
    Itthon is jó lesz kimondani, hogy "ájfon négyesem van"
  • GregSB
    #40
    "Négyes, vagy négy S?" :D

    Főleg a szervizesek fognak ezzel szívni, telefonos ügyintézésnél :P