16
Új játék a paradoxtól
  • Pluskast
    #1
    A paradoxos srácok új játékot dobtak ki Sengoku címmel. A történet a középkori japánban játszódik és az akkori időszak bármely földesurával (daimo) lehetünk. A célunk, hogy egyesítsük japánt. Felépítésést és stílusát tekintve Europa Universalis III. Íme.
  • Zomil
    #2
    EU-t nem ismerem, de azt olvastam, h kb. olyan lesz, mint a Crusader Kings. Amugy van már demo :)
  • geo91
    #3
    tudna valaki segíteni mi lehet a probléma oka? nem jeleníti meg rendesen a térképet...

  • Pluskast
    #4
    Hm direct x-et és a visualcc+ felraktad amit az installnál felkínál? Ha igen próbáld meg windowed modban futtatni, azt a settings txt-ben írd át.
  • geo91
    #5
    persze, fel! rendben, akkor majd megpróbálom ablakban futtatni, csak most nem otthonról írok. köszi a segítséget!
  • LasDen #6
    Hattori Hanzo FTW...:D meglesem majd a teljeset....biztos jóféle..:D
  • bakkerman
    #7
    paradoxos játékok: na este ránézek már,a EU3-at meg a HoI részeket is ronygosra játszottam
  • Pluskast
    #8
    Jaja, garantált a minőségi szórakozás :D
  • geo91
    #9
  • daomo
    #10
    Na akkor ideje felnézni a piratebay-ra :D
  • Muki100
    #11
    Crusader Kings 2-re akarják hangolni a népet ezzel.
  • IXEMGabeo
    #12
    először Songokut olvastam...mondom wtf:D
  • Although
    #13
    És hányan fogjátok megvenni ezt a minőségi játékot ? :)
  • MaRee
    #14
    Ehez van valami tutorial vagy akármi? Demoban azt se tudom hova kattintsak, vagy mit kell csinálni.. Nem játszottam még ilyen típusú játékkal.
  • Kopiati
    #15
    Játék közben adott tanácsokat, de én a törlést választottam:) Nem szeretek simsezni:)
  • HEszkimo
    #16
    Sziasztok!
    Ha új játékot kezdenék, kifagy a játék. Ugyanez a probléma a többi hasonló játéknál is jelentkezik(pl.: Europa Universalis).
    A gépigényeknek bőven megfelel a gépem. Directx és visualc+ telepítve. Win7-em van.

    Valaki tud segíteni?