14
Playstation 2 wireless vezetéknélküli kontroller
  • vortel
    #1
    Azért nyitottam a topikot, mert szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli kontrollert a Playstation 2-höz. Nekem már van egy, de nem vagyok vele teljesen kibékülve, és nem szeretnék megint olyat venni, ami nem felel meg teljesen.

    Nekem ilyen van:

    Logitech PS2 wireless

    Nem igazán passzol a kezembe, és az analóg karok se a legjobbak rajta...

    Akinek van, vagy csak játszott már valamilyennel, szeretném ha leírná a tapasztalatát. Nekem első sorban az x360 kontrollerek jönnek be, tehát ahhoz hasonlóról ha tud valaki, az nagyszerű lenne. Előre is köszönöm!
  • Maximus4
    #2
    Ez szerintem bőven elfért volna itt is.
  • vortel
    #3
    ment oda is, de senki nem reagált...
  • Maximus4
    #4
    Attól még,hogy nem reagáltak azonnal nem tanácsos egy meglévő téma mellé egy ugyanolyat nyitni.Majd válaszolnak rá,ez fórum és nem chat,szóval legyél türelemmel.Ezt tuti befogják zárni.
  • vortel
    #5
    Igen de már hetek óta keresek a neten magyar és külföldi fórumokon ilyen témát, és megmondom őszintén nem sok van. Ha meg bezárják, akkor bezárják. De az is lehet, hogy nem csak én vagyok az egyetlen akinek jól jön egy kis info és eszmecsere a topik témájával kapcsolatban. PEACE
  • Kongy
    #6
  • sanyiute
    #7
    írd a PS3-asba csak nem ugatnak le ezért! PS3 topic <<<klikk
  • vortel
    #8
    Köszi, de már úgy néz ki megoldódott a dolog. Ez került megrendelésre:

    [URL=http://www.pixmania.hu/hu/hu/00741136/art/thrustmaster/t-wireless-rumble-force-3.html?srcid=1350&Partenaire=Olcsobbat&CodePromo=oui[/URL]


    Találtam róla pár bíztató review-t. Ami nagyon pozitív, hogy ps2 és ps3 kompatibilis. nem kell cserélgetnem ha megszokom, hisz a ps3 default kontrollerével se vagyok kibékülve...
  • vortel
    #9
    buzi touchpad...
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Nekem snakebyte-om van.
  • Sir Quno Jedi
    #11
  • vortel
    #12
    írnál róla pár sort?
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Mit lehet ezekről írni? Gumírozott az alja mindenhol, meg az oldala, így nem csúszik. Késést nem tapasztaltam, de nem is vagyok nagy akciójátékos. Sokáig bírja jól feltöltött AA-s akkukkal. Kényelmesebb tán, mint az eredeti DS2, viszont az analogok kisebbek, könnyebbek, könnyebben is mozognak, ami nem biztos hogy mindenkinek jó. Súlya nyilván húzósabb, mint a simáé, de alig érződik. Szobán belül nem volt vele gondom, fingom sincs meddig bírná távolságban.
  • vortel
    #14
    pont erre voltam kíváncsi. kösz