96
Hawken - a Mechwarrior méltó utódja?
  • tutituti
    #1
    http://globalgame.hu
    A „robotorgiára” vágyók nagy örömére készül a Hawken. A leginkább a Mechwarrior játékokat idéző produkció most a sztori videóval hallat magáról.

    A Hawken egyik erénye mindenképpen a látvány, erről meg is győződhetünk a videóban. Azonban a vizuális élményt is meg lehet sokszorozni egy remek sztorival. Na a Hawken éppen ezen területét kívánja bemutatni az új videó, melyben azért egy kis akciót is láthatunk. A robotharcokat kedvelőknek komoly csemege lehet a játék és ráadásul mivel letölthető formában kívánják a piacra dobni, még az ára is barátságos lehet.

    Jelenleg úgy áll a dolog, hogy Xbox 360, PS3 verziókat is megjelentet a kiadó, de a tuti az a PC vonal.

    http://www.konzolcenter.hu
    Egy kilenc fős indie stúdió dolgozik a játékon, a lenti videót látva azonban lazán felveszi a játék a versenyt a több évig, sok ember keze alatt készülő AAA kategóriás játékokkal. A stílusra nem tudjuk azt mondani, hogy egyedi, viszont ritkán mer belefogni bárki is machás akciójátékba, vagy ha igen, nem igazán jól sikerült produktumról van szó.






    és itt a honlap:
    http://www.hawkengame.com/
  • LasDen #2
    jól nézki nekem tetszik...:DD csak jó is legyen....
  • Frosty01
    #3
    +1
  • tutituti
    #4
  • Loál János #5
    Hmmm!!!!!
  • tutituti
    #6
    http://www.gamestar.hu/hawken-utjara-indult-a-mech-es-buli.html
  • Belkar
    #7
    Azt hittem hogy ez a projekt meghalt :D Ez a hét legjobb híre :D
  • tutituti
    #8
    én is felkaptam rá a fejem,mert pár hónapja keresgéltem hátha van valami.
  • Malakai
    #9
    [url=http://playhawken.com/?ref=n58hccj8]Bétára már lehet regisztrálni, itt az én linkem. ^_^[/url]
  • Wlanseraf
    #10
    Itt meg az enyém:)))

    BÉTA Regisztráció!
  • tutituti
    #11
    És persze itt az enyém!
  • tutituti
    #12
    gameplay!
  • Malakai
    #13
    Reméljük nem egy héttel a megjelenés előtt akarják elindítani a nyílt bétát, mert az még nagyon messze van. :P
  • tutituti
    #14
    most jött.Reméljük lassan lesz már valami mozgolódás
  • tutituti
    #15
  • tutituti
    #16
    egy kis gameplay:
  • tutituti
    #17
    http://www.gamestar.hu/gaikai-a-hawken-megjelenes-elott-lesz-jatszhato-a-rendszeren.html
  • darkling
    #18
    Live Action teaser
  • tutituti
    #19
  • tutituti
    #20
  • LasDen #21
    Gyerekek, ez kurva jó lesz szerintem. Bár még csak most játszottam először, de ez egyből beszívott :DDD kicsit még ismerkedni kell vele, de jó lesz ez....
  • Ry0K3N
    #22
    Vannak egyáltalán Európai szerverek? Mert valahogy csak amcsikat talál :)
    De jó a keresője a garázs meg minden. Az MWO nak nagyon fel kell kötnie a gatyát.
  • AnarchoiD
    #23
    szvsz p2p alapu a rendszer es vannak UK "szerok" nekem istenesen bejott a gamma es ha hozzavesszuk hogy ezt csak alpha szinten ertek el akkor nagyon biztato lesz a dolog. Jelenleg a hasab epuleteket kerulgetve is nagy feeling a gamma, hatmeg ha lesz faszantos textura is mindenhol ;)
  • LasDen #24
    vannak...tegnap este direkt arra kerestem rá és jácottam :D
  • Ry0K3N
    #25
    tréning lement keresett nagy nehezen egy szervert erre kibasz az asztalra, na de nem baj az alfa az alfa a kérdőívet kitöltöttem nekik azért :D
    na most vissza megint
  • Ry0K3N
    #26
    Basszus minden szerver tele és csak US East meg Westet talál.
  • DaemoonHunter
    #27
    most raktam fel, játszhatatlan, a szerverek fullosak, és ha még találok is helyet legtöbbször ledob...
  • Ry0K3N
    #28
    Én most reggel kitűnően tudtam játszani minden gond nélkül. :)

    Hawken pontokat hogy lehet szerezni?
  • Malakai
    #29
    Je, találkoztam az első csalóval, legalábbis erősen kétlem, hogy beleraktak volna egy olyan gépfegyvert, amit assaultra rakott rá és egy rocketeert full páncélról három másodperc alatt leszed. És az a balkezes fegyvere, tehát azzal lő folyamatosan.
  • s1lkforrent
    #30
    Maga a játék egészen rendben lenne, de a netkód kriminális. Állandóan szétkapcsol, akár simán a menüben(synchronising közben), vagy P2P meccs közben, de szerveren sem feltétlen jobb.

    Maga a játék nagyon tetszik, igazi robotos érzés, igaz talán több lehetne a részegység sérülés, bár az tényleg hülyén nézne ki, ha az ember elvesztené a fegyvereit, és csupasz mechel ott állna újraéledésig.
  • s1lkforrent
    #31
    Egy szóismétlés mint száz, a játékkal elégedett vagyok, ahhoz képest hogy alpha, de a netkód borzasztó, és a játékosok számához képest borzasztó kevés a stabilabb szerver.

    Az sem lenne baj ha nagyobb meccsek is előfordulnának, valami csapat alapú játékmód formájában. Ez a silófoglalgatás tűrhető, de remélem nem állnak meg itt.
  • s1lkforrent
    #32
    Az meg a másik hogy szinkronizálással több időt töltök, mint magával a játékkal. Ha bármilyen beállítást átállítasz azonnal jön a Syncing Account, játék előtt, játék után, folyamatosan másodpercekig tárgyalni akar a nagytestvérrel, és gyakran kidob az egész profilból, ha épp nem fagy le.
  • AnarchoiD
    #33
    jah mostanaban sokat szakad es utana sokat szoszol mire bejuthatsz jatekba ;(
  • LasDen #34
    szerintem ezt fellehet írni az Alphanak....

    amúgy ti kitudjátok tölteni a kérdőívet miután kiléptek a játékbóL??? első alkalommal még megtudtam csinálni, de azóta ha kilépek csak ez a survey oldal jön be, hogy próbáljam ki/jelentkezzek be....
  • Malakai
    #35
    Azért jön a survey oldal csak, mert látja, hogy egyszer már kitöltötted, de az okos játék viszont ezt nem tudja és mindig meg akarja nyitni.
  • LasDen #36
    én azt hittem minden játék után ki kell tölteni csak nálam elcsesződött :DD
  • Malakai
    #37
    A játék egyébként nagy jó lesz szerintem, ja perpill a legidegesítőbb az a folyamatos szakadozás, egyáltalán nincsenek a szervereik felkészítve erre a 100+ játékosra sem, mi lesz itt ha bejön nekik és ezrek csatlakoznak fel? :P Persze lehet valamit nagyon benéztek a szerveroldali programban. :)
  • Ry0K3N
    #38
    Mikor legutóbb játszottam teljesen jó volta netkód mikor volt UK szerver. Semmi ledobás vagy szétkapcsolás nem történt.
  • LasDen #39
    most egyre többször jött elő nekem...
  • Ry0K3N
    #40
    Majd megnézem a hét folyamán én is ha előveszem.