15
Hurricane Irene
  • Montanosz
    #1
    Hát legyen egy topik a hurrikánoknak is, névszerint ami éppen most \"söpri\" el fél USA-t.

    Nézd élőben:
    Hurricane Irene

    Kövesd műholdról:
    Hurricanecentral
  • Neoncsoves
    #2
    fél USA-t? egyáltalán nem a felét. viszont az igaz hogy a keleti part az egyik legjobban lakott terület az USA-ban, ha jól tudom
  • Ironman2
    #3
    Van neki már több topikja is
  • Montanosz
    #4
    mi a szösz, akkor bocs, pedig rákerestem a hurricane meg irene szóra de nem dobott ki találatot
  • Victor1103
    #5
    Ide is jön úgyhallottam. Mind meghalunk! :CCC
  • Csirke4
    #6
    :CCCC
    ittfog láccani
  • tenkenorman
    #7
    Úgy hallom már bőven 100 kmph alatt van úgyhogy nem fog megölni senkit...
  • Attila8805
    #8
    50mph a szele már csak.
  • Neoncsoves
    #9
    apropó Irene...

  • Montanosz
    #10
    most néztem az élő adást buszokat, egész templomokat söpört el az ár. Ezek a faszerkezetű, egy hétvége alatt felépíthető faházikók nem valami strapabírók...
  • SzirmosSzisza
    #11
    Elvileg lószar se. Csak olyan helyen van, ahol nem nagyon van hurrikán, ezért szokatlan.
  • stain
    #12
    Azért nem kis vihar volt, pedig mi a szélén voltunk (Baltimore). Másnap reggel körbebicikliztünk a környéken, és kb. minden háztömbben voltak kidőlt fák, leszakadt villanyvezetékek. Mondjuk az már más kérdés, hogy az öreg fákat időben ki kellene vágni, a villanyt meg nem pókháló szerűen kéne ócska oszlopokra aggatni, hanem beásni a föld alá. Különben sokan mondják, hogy nem volt komoly a hurrikán, de ha nem ürítik ki a part menti üdülővárosokat, akkor elég valószínű sokan meghalnak. Itt nem áradt ki semmi, de ahogy néztem a képeket NJ-ből, ott elég rendesen kiöntöttek a folyók.
  • tviktor91
    #13
    IRÉNKEEEE HOL VAGY?
  • bakkerman
    #14
    jee majd nyissunk egyet jack-nek is meg luisnak meg elviranak meg tomasnak is(nem a gőzmozdony)
  • bakkerman
    #15
    viktorka te trollgeci :D