5
  • wavrekordz
    #1
    Már megint nagyítást írtok zoom-átfogás helyett!!! Lassan már csak kiborulni jár ide az ember, igazán olvashatnátok a kommenteket, mert bántó ez a hozzá nem értés ami a digicam cikkeket jellemzi!
  • Cat #2
    Ritka undorító ez a lila szín.

    Szerintem a kompakt használók többségének fogalma sincs arról, hogy mi az a zoom átfogás, aki ilyen színes divatgépeket vesz, annak meg főleg. Ráadásul ott van a cikkben hogy 28 - 336mm.
  • narumon
    #3
    Nincs ezzel semmi gond. Aki ilyen gépet vesz, annak fogalma sincs arról, hogy mi az a zoom átfogás, mellesleg ezen készülék dobozain és prospektusain sem így van ez kommunikálva.
    Itt annyi kell, hogy 12x optikai zoom, ennyit még talán megért az átlagember, bár ahogy szoktam velük beszélgetni, még ezt sem értik minden esetben. Annyit tudnak, hogy minél nagyobb ez a szám annál jobb a fényképező, mint ahogy a 25e forintos 20MPixeles kínai gép is biztosan sokkal jobb mint egy 200e forintos 10Mpixel Canon, mert az utóbbinál csak a nevet kell megfizetni.... és ez NEM VICC, találkoztam ilyen emberrel...
  • wavrekordz
    #4
    Óh.. azt már megszoktam, hogy a laikusok nem vágják, de ez egy szakmai oldal vagy mifene, elég égő :P
  • narumon
    #5
    Mitől lenne ez szakmai oldal??