15
  • Crane
    #1
    Apple dizájnper lesz ebből is! :D
  • G_ArchAngel #2
    lol, ez meg egy iPhone design iPad meretben. Mondjuk itt eleg nagy a fem keret, hogy ne dobja el a jelet:)
  • halaszlo
    #3
    Apple: Na, gyorsan vedd le a pócrul, Teeee! :)
  • Komolytalan
    #4
    Na ja, egy lekerekített sarkú téglalap csak Apple design lehet. Gondolom ezt is bepereli majd az almás cég.
  • endrev
    #5
    Komolytalan. Az Apple a _megtévesztő_ hasonlóság miatt perelt. Ez már nem megtévesztő; nagyobb a görbület és a káva.

    No de nem véletlen hogy iPad-et veszek. Nem vagyok kíváncsi a többi gyártó bénázására, meg utólag rájönni hogy befürödtem a döntéssel és adhatom el a cuccot jó kis ráfizetéssel.
  • usersg
    #6
    400 euro ezért a sz*rért? Komolyan mondom... az emberek hülyék. Azért fizetnek egy zsák pénzt, hogy egy korlátolt, zárt rendszerű divat szutykot vegyenek, ami igazából nem nagyon használható semmire se. Még a netbook -ok is jobbak voltak, ha a hasznos funkcionalitást nézzük.
    Nevetséges.
  • G_ArchAngel #7
    Jah, a milliok, akik legtobbszor 1-2 heti fizetesbol megveszik hulyek, te meg okos vagy. Ez a bolygo szerencseje, megmenekultunk, Kapitany!
  • usersg
    #8
    Tudod nálam az ha pénzem van, nem jelenti automatikusan hogy felesleges vackokra el kell vernem. Nálam a szükségleteim határozzák meg hogy mire költök. Hülyén gondolkodom? Talán.
  • csulok0000
    #9
    Vajon merő véletlen hogy egyetlen értelmes iPhone tulajjal sem találkoztam még? Akinek van esze az az olcsóbb és jobban használhatóbb terméket veszi.
  • asgh
    #10
    "Vajon merő véletlen hogy egyetlen értelmes iPhone tulajjal sem találkoztam még?"

    Vagy a véletlen, vagy az előítéleteid műve.

    "Akinek van esze az az olcsóbb és jobban használhatóbb terméket veszi."

    Az "olcsóbb" és "használhatóbb" fogalmak önmagukban értelmetlenek, ha nem teszed hozzá, hogy milyen célra.
  • Sir Cryalot
    #11
    Azaz igazság hogy a Samsungnak van jobb displaye mint az LCD, csak épp basznak gyártani belőle eleget mert az LCD elégségesnek találtatik ,de főleg olcsónak, szerintem így nem kéne csodálkozni, majd ha új display köré építenek tabletet nem az apple szabadalmai köré akkor majd meglehet mukkanni.
  • Komolytalan
    #12
    A megtévesztést úgy érted, hogy photoshopolták a Galaxy Tab képét? Ugyebár oldalarány máshogy nehezen változik, az ikonok elrendezése meg pláne. Forrás
  • Komolytalan
    #13
    Szartam reggel 80 dekát. Ha tudom hogy te vevő vagy rá meghagyom, de semmi gond, holnap újra fogok szarni, becsomagolom neked ezüstpapírba, és nem 400, de 200 euróért is neked adom.
  • narumon
    #14
    "Tudod nálam az ha pénzem van, nem jelenti automatikusan hogy felesleges vackokra el kell vernem. Nálam a szükségleteim határozzák meg hogy mire költök. Hülyén gondolkodom? Talán."

    És ha valakinek más a szükséglete mint neked akkor az is hülye. Mert a hozzászólásodból ez derül ki...
  • hurkaur
    #15
    hadd tippeljek, best buy android?