542
  • Agamemnon
    #1
    A Ubisoft bejelentette, hogy népszerű stratégiai sorozata új résszel bővül, készül az Anno 2070. A játékot a Related Designs és a Blue Byte közösen fejleszti, és a tervek szerint valamikor ez év telén érkezhet PC-re.
    A fejlesztők ígérete szerint a játékosok egy olyan világgal találkozhatnak majd, amit \"a jelen kihívásai és a jövő technológiája\" ihletett.
    \"Az Anno 2070 egy olyan közeli jövőben játszódik, ahol a klímaváltozás arra kényszerítette az emberiséget, hogy alkalmazkodjon a tengerhez, mely ellepte a korábbi termékeny földeket és zord vidékké változtatta azokat. A játékosoknak meg kell tanulniuk használni az új technológiákat, miközben komoly gazdasági dilemmákkal találják szemben magukat, ahogy fejlesztik birodalmukat. Az Anno 2070 lehetőséget ad a játékosoknak, hogy maguk formálják meg a holnap világát.\" - áll a Ubisoft közleményében. Emellett további érdekességeket is elárultak a játékkal kapcsolatban.
    Új korszak - a sorozat jövőbe való átültetése számos új játékelemet és kihívást hoz magával, míg az Anno játékok igazi sikerét jelentő alapvető játékelemek megmaradnak. Olyan városokat emelhetünk, melyekre a korábbi részekben nem volt lehetőségünk.
    Dinamikus világ - a játék világa mindig alkalmazkodni fog a játékos stílusához és döntéseihez. A játékos döntései hatással lesznek a környezetre, a világ megjelenésére, és a nép szükségleteire.
    Frakciók - a játékos két frakció közül választhat majd, miközben birodalmát építgeti. A Tycoon frakció az ipart és a hatékonyságot helyezi előtérbe, míg az Eco frakció a környezetbarát megoldásokat preferálja inkább.
    Egyjátékos módok - a játékban lesz egy történet központú kampány rész, valamint egy végtelenített játékmód, melyben a lehető legnagyobb és legerősebb civilizáció felépítése a cél.
    Többjátékos módok - számos újszerű megoldás kerül a játék többjátékos részébe, melyek lehetővé teszik, hogy egyedi módon lépjünk kapcsolatba a többi játékossal a világ bármely részéről.
    Lenyűgöző grafika - A Related Designs kifejezetten az Anno 2070 számára írta a játék motorját, ami olyan lélegzetelállító látványt nyújt, amilyenre korábban még nem volt példa a sorozat történetében.
    A bejelentés mellé néhány kép is megjelent, további információk pedig később várhatók.









  • Agamemnon
    #2
    Újabb videót adott ki a Ubisoft a Settlers-sorozatról elhíresült Blue Byte legújabb játékáról, a sci-fi Anno 2070-ről. A felvétel magáért beszél, a menedzsercímek rajongói örülhetnek majd.

    Az Anno 2070 egy igen népszerű és régi menedzserstratégia-sorozat legújabb része lesz, mely az eddigi, főként a közép- és újkorra összpontosító részekkel ellentétben a jövőre koncentrál. A sztori szerint a XXI. század második felére a tengerszint megemelkedik és elárasztja a szárazföldek nagy részét, s ránk hárul a feladat, hogy döntéseink és stratégiai érzékünk segítségével biztosítsuk fajunk fennmaradását. A fejlesztők ígéretei szerint sokféle módon lehet játszani az Anno 2070-et, melynek fő erőssége a változatosság lehet. Ez utóbbit igyekszik bizonyítani az alant látható új trailer is. A fejlesztésért egyébként eztán teljes egészében a Settlers-zel híressé vált Blue Byte felel.

  • Agamemnon
    #3
    A hivatalos honlap: Anno 2070
  • Tuvok #4
    Eléggé eltértek a megszokott környezettől, és a sorozat számozásától is . Kíváncsi vagyok milyen lesz, hangulatban nehéz lesz az 1404-et felülmúlni, a hibáit viszont nem lenne nehéz kijavítani .
  • Botond #5
    A második képen a folyópart egy az egyben anno 1404, szóval nem értem az új enginet mire mondják. Csak az épület skinek mások első ránézésre, nem?
  • sirdond
    #6
    azért annyira nem szokatlan a számozás, de tény,hogy az 1800-nak kellett volna jönnie :)

    én kíváncsian várom a játékot
  • Kly
    #7
    2097-nek kellett volna lennie, ha maradtak volna a korábbi differenciánál.
  • grebber
    #8
    Video interjú (Németül)
  • lammaer
    #9
    Teccik, szeretem a jövőben játszódó stratégiákat. Ilyen jellegű nem is nagyon van, csak ami a múltban játszódik (Anno, Caaesar, Cleopatra).
  • Agamemnon
    #10
    Hát, ha tetszik, akkor +fav, és reméljük hamarosan még több infóval szolgálhatunk :)
  • sata75
    #11
    van valami hír a megjelenés időpontjáról?
    meg 2. videóban mintha sejtelmesen a tenger alatt is játszódna a story, lehet ki kell aknázni a tengerfenék lehetőségeit is?
    várós:)
  • grebber
    #12
    Bannercsere erre?

  • Agamemnon
    #13
    Köszi, mindjárt írok is :)
  • Agamemnon
    #14
    A tengerfenékkel kapcsolatban, igazad volt, íme a videó:



    Illetve kaptunk pár képet is:















  • BoneDragon
    #15
    Kaptam kulcsot a bétára. Na kíváncsi vagyok milyen lesz... :)
  • BoneDragon
    #16
    Játszottam vele egy keveset. Kicsit átláthatatlan, de ez betudható a bétának. Grafika nagyon szép. Így elsőre tetszik a játék, sok lehetőséget látok benne. Ami nagyon tetszett az a menü. :) Remélem ki lehet próbálni benne a víz alatti várost, holnap utánanézek.
  • Girl80
    #17
    Sziasztok!

    Én már nagyon várom a 2070-et, biztos leesik majd az állam a grafikától:)
    Tegnap kezdtem el az elődjét a 1503-at, de nagyon fura vele játszani, jó régi game, de az 1701 et picit már unom:)

    Nem tudjátok a 2070-ben lesz e multi lehetőség, és hogy kb mennyibe fog kerülni?
  • Girl80
    #18

    Dragon lécci nekem is küldj kulcsot ha tudsz persze.. előre is köszi: [email protected]
  • BoneDragon
    #19
    Lesz multi lehetőség, árról nem tudok.

    Girl80: Nem tudok küldeni kulcsot, ezt is nyereményjátékon nyertem a német gamestartól, bocsi.
  • sata75
    #20
    akkor toljad az infókat, ne kímélj minket:)

    Girl80, 1404 kivégezve? szerintem az a legjobb rész.
  • Agamemnon
    #21
    Ha tudsz, akkor képeket, élménybeszámolókat mindenképpen szolgáltass nekünk :)
  • BoneDragon
    #22
    Este pakolok fel pár képet. :)
  • Agamemnon
    #23
    Köszönjük előre is!
  • sirdond
    #24
    köszi, én is kíváncsian várom
  • BoneDragon
    #25
    Itt szerezhettek béta kulcsot!

    Alul kitöltöd az adatokat, utána katt: key anfordern-re és várod a csodát. :)
  • Xerxész
    #26
    Na, milyen a játék?
    Még mindig várjuk a képeket... :-P
    Több épület, nyersanyag van mint az 1404-ben?
    Milyen semleges szereplők vannak (mint 1404-ben Barnabás pl.)?


    Szerintetek lehet majd az űrben is tevékenykedni valamit? (A videók végi földgolyóból gondolom). Annyira jó lenne, ha ezzel megkoronáznák az Anno 2070-et, bár tudom, nem valószínű.
    Azt viszont el tudom képzelni, hogy a következő Anno játék marad a jövőben, és az űr lesz az új közeg. A szigeteket a bolygók helyettesítenék, a hajókat az űrhajók. :-)
  • BoneDragon
    #27
    Nincs időm mostanában játszani, bocsi. Amúgy ott a link, simán szerezhetsz te is hozzá béta kulcsot. :)
  • sata75
    #28
    beregeltem vagy mi, de nekem nem adtak:( még..:)
  • maniac001
    #29
    Na én is bekerültem a closed bétára. Kicsit vegyes így az anno 1404 után. nekem ami nagyon hiányzik, az a nyüsgés a városban. csak a cucc szállítók mennek, sehol egy ember. Remélem ez változik majd. És néhány objektumon / járművön nincs textúra. Amúgy nagyon szép. Arra nem jöttem rá, hogy kell a marketben a létszámlimitet növelni.
  • maniac001
    #30
    Tévedtem, van nagy nyüzsgés csak ki lehet kapcsolni :)
    A graf nem olyan szép mint az anno 1404-ben de ez is betudható a bétának.
  • Xerxész
    #31
    Volt a béta verzióban semleges szereplő? Nem a Tech frakcióra gondolok, hanem egyéb szereplőkre.
    Több épület és nyersanyag van, mint az 1404-ben? Illetve a játékmenetben, szükségletkielégítésben találtál-e eltérést a korábbi játékokhoz képest?
  • maniac001
    #32
    Volt semleges, ugyanúgy ad küldiket mint az 1404-ben. És elég hasolókat. A bétában még nincs túl sok épület és nyersanyag, de lesz annyi legalább sztem. Egy az egyben olyan mint az 1404-ben csak a jövőben. Sajna a víz alatti dolgot nem tudtam még kipróbálni, nem tudom lehet-e a bétában. Van egy kis és egy nagyobb sziget és ennyi. Nincs minden nyersanyag a szigeteken.
  • maniac001
    #33
    bétázik még valaki? istennek nem értem miért nem lehet a víz alá építkezni...
  • Agamemnon
    #34
    A tervek szerint november közepén jelenik meg a sorozat történetében először a jövőbe repítő ANNO rész, a 2070. A két frakciót kínáló folytatásban az ipar és a környezetvédelem hívei csapnak össze, ám nem csak a gép, hanem akár egymás ellen is lehet majd bizonyítani. A fejlesztők ugyanis kiemelt figyelmet fordítottak a multiplayer módra, amelyről most egy trailert is kiadtak.


    http://www.youtube.com/embed/v3zLOqX31Fg (bocs, a cégtől nem tudom rendesen beszúrni)
  • Agamemnon
    #35
  • grebber
    #36
    Tölthető a demo!!
  • sata75
    #37
    áá köszi, várós már nagyon:)
  • nyirog
    #38
    demó alapján jó játék lesz :)
  • nagykispeter
    #39
    Nállam a tengeren kívül az összes épület és hajó csak síma fehéren jelent meg,semmi textúra!Erre mi lehet a megoldás?
  • Xerxész
    #40
    Szépre sikeredett.
    Tetszik az új termeléslevezetés a menüben, így könnyebben átlátni, hogy miből mi lesz. :-)