18
  • TreDoR
    #1
    Szegények, már majdnem sajnálom oket... majdnem.
  • Rotyoka
    #2
    :D:D
  • Magiszter
    #3
    Szívás mikor visszanyal a fagyi. Erre csak annyit tudok mondani: Muháháháháháháháááá!!!

    Még több ilyet, csak most a Jogvédőket kellene egy hatalmas seggberúgással észhez téríteni!
  • Rotyoka
    #4
    http://index.hu/kulfold/hirek/2011/08/05/orizetbe_vettek_egy_jogvedot_feheroroszorszagban/
  • Magiszter
    #5
    Olvasni tudsz e? Emberjogi Aktivista. Nem szerzői jogi aktivista. A szerzői jogosok a legnagyobb maffiózók. Az emberjogisokkal nincs semmi baj :)
  • Rotyoka
    #6
    Közbe nekem is leesett csak a címet olvastam el mielőtt linkeltem :D
  • Sir Ny
    #7
    Most kárörvendek. XDXDXDXD háháhá lololol :PPPPP
  • Solten
    #8
    Brit Ügyvédi Kamara:
  • mujahedin
    #9
    konkrétan nem mert ezért egy életre el kellett volna tiltaniuk az ügyvédeskedéstől. De valszeg megkapta a kamara a zsebpénzt és hozott egy ilyen látszatintézkedést.
  • teddybear
    #10
    "Az Information Commissioner's Office határozata szerint az ACS:Law köteles lett volna 200 000 angol font büntetést fizetni. Kiderült azonban, hogy a cég közel sincs jó pénzügyi helyzetben, így a hivatal módosította a döntést és úgy döntött, a jogásznak csak 1000 angol fontot kell fizetnie. Nos, a Brit Ügyvédi Kamara aligha lesz ennyire kegyes. "

    Érdekes, ezeket a szemét ügyvédeket viszont nem érdekelte, hogy milyen anyagi helyzetben vannak azok, akiket megzsaroltak. A 200 000 fontos büntetést tűzzel-vassal be kellett volna hajtani rajtuk. Ha nem tudnak fizetni, hát arra való a behajtó. Legfeljebb elmennek az ingyenkonyhára ebédelni.
  • shownyi
    #11
    Ha nem tudnak fizetni, le is lehetett volna csücsülni. Nálunk, ha valaki nem fizeti ki valamelyik szolgáltatónak a számlát, egy év múlva duplán visszafizetheti. Ha azt mondja nincs annyi pénze, akkor marad a leülés, meg a közmunka.
  • shaba23 #12
    Már nagyon rég óta nincs börtön adósságért.
  • B0nFire
    #13
    A legnagyobb baj az, hogy ezekben az állítólagos jogállamokban maguk a jogászok azok, akik hosszú éveken keresztül büntetlenül fenyegethetik és zsarolhatják az állampolgárt, és csak 6 év után borul ki a bili. Miért nem az első eset után született ez? És ha már ez az ítélet, akkor miért csak 3 hónapra kell becsukják a boltot? Én legalább annyi időre eltiltanám, amennyi ideig ők ezt művelték. 5 vagy 6 évig.

    Ez a húszezer, meg ezer fontos büntetési tétel is vicc. Egy jófajta, új, bőr üléshuzat az autójukba az ezer font.
  • Mike at home
    #14
    igen
  • Sir Ny
    #15
    nem
  • Magiszter
    #16
    talán
  • ozdimorgo
    #17
    Persze, mert már rég túlzottan mohó lett a "szerv".
    Jobban járnak, ha kirabolnak, kisemmiznek, földönfutóvá tesznek... Erre megy ki a játék. Aztán fillérekért megkaphatják minden eddigi tulajdonod bizonyos izrael közeli egyének. Hogy egy élet munkáját lopják el, az nem probléma, amíg ők hozzák az ún. törvényeket.
    Off...
    Kötélfonó vállalkozáshoz keresek csendestársat - úgyérzem, hogy hamarosan nagy kereslet lesz mindenféle kötél iránt... (legalábbis remélem)
  • Sir Ny
    #18
    mi a faszé kötözködsz, buzi? megmontam, hogy nem, hát akkor NEM, érted?