404
  • Agamemnon
    #1
    A Kalypso Media ma hivatalosan is bejelentette, hogy készül a népszerű Port Royale sorozat harmadik része.

    A Port Royale 3 a 17. századi Karib-tengeren játszódik és a játékos egy ifjú hajóskapitány bőrét öltheti magára, aki lehet egy becstelen gazember, hős kapitány vagy eszes kereskedő is. A térképen Anglia, Franciaország, Spanyolország és Hollandia gyarmatait hódíthatjuk meg vagy kereskedhetünk velük.

    Klikk ide! Klikk ide!

    A játékot két módon játszhatjuk végig. Vagy kalandozó kapitányként újabb és újabb területeket hódíthatunk, flottákat támadhatunk meg, embereket ejthetünk foglyul és adhatunk el. De lehetünk kereskedők is, aki az Újvilág kincseit juttathatja el a különböző gyarmatokra.

    A Port Royale 3 először a GamesComon mutatja meg magát, maga a játék pedig 2012 második negyedévében jelenik meg.





  • Agamemnon
    #2
    Az eredeti bejelentés:

    Kalypso Announces "Port Royale 3"
    Conquest of the Colonies Begins as Kalypso Announces "Port Royale 3"


    Kalypso Media is inviting gamers to take to the high seas for an exciting journey of discovery, trading and piracy with the announcement of Port Royale 3, the next in the series of hugely successful economic simulation games. Port Royale 3 will take players on a grand adventure where they can play as a heroic captain, villainous brigand or savvy merchantman. The game is currently in development by Kalypso Media’s own internal studio, Gaming Minds, and is scheduled for release in Q2 2012 for Windows PC and next generation consoles.

    In Port Royale 3, players will embark upon an epic adventure through the Caribbean during the turbulent 17th century where the naval powers of Spain, England, France and the Netherlands all fight for supremacy in the colonies. Players take on the role of a young captain trying to build his fortune and reputation in the new world colonies. The campaign consists of two different paths for the young protagonist to follow: adventurer and trader.

    Following the path of the adventurer will lead the player on a naval conquest where they must gain notoriety through raids, piracy, bounty hunting, plundering and conquering cities as they strive to build their new Caribbean empire.

    The route of the trader sees the player using their economic know-how to become the most powerful trading tycoon in the New World by setting up trade routes, building production facilities and developing cites.

    In free-play mode, the player crafts a combination of the two paths, creating a unique and challenging scenario on the path to increase wealth and power.

    In addition to the single-player campaign, there are robust multiplayer modes where players can go head-to-head using commercial, economic and conquest simulations to allow for fast-paced gameplay.

    Features of Port Royale 3:

    Three paths to glory and fame – choose the role of adventurer/pirate, merchant or a combination of both
    Exciting naval battles, coastal city sieges, raids and plunder await the adventurous player, while untold riches, power and glory await the more mercantile-oriented player
    Multiplayer play
    A deep economic simulation engine ensures a realistic trading experience
    Real-world locations will immerse the player in the 17th century Caribbean
  • Molnibalage
    #3
    Pirates klón?
  • geo91
    #4


    bár tuti nem megy majd el az én fostalicska gépemen... :/ a második részét azért lecsekkolom hogy milyen, mert megtetszett ez a kalózosdi. :D
  • geo91
    #5
    ja most olvasom, ez nem is olyan mint a pirates. viszont ez a gyarmatosítós dolog még inkább tetszik :D
  • Kly
    #6
    A sok hibájuk ellenére szerettem a korábbi részeket, +fav.
  • szabii98
    #7
    Kalypso Media=Tropico 3 készítő? :o
    Mert akkor +fav ittis.
  • Láma!
    #8
    +fav

    épp a minap jutott eszembe hogy vajon lesz e 3. része mert idönként csak elfog a karibi hangulat és kalozkodnék kicsit:D
  • Carlos
    #9
    +fav
  • Agamemnon69
    #10
    Nem csak a Tropico 3-é, hanem:

    Air Conflicts - Secret Wars
    Boulder Dash-XL
    Ceville
    Disciples 3
    Dungeons
    Elements of War
    Grand Ages Rome
    Grand Ages Rome - Gold Edition
    M.U.D. TV
    Patrician 4
    The First Templar
    Tropico 3
    Tropico 3 - Absolute Power
    Tropico 3 - Gold edition
    Tropico 4
    3D Hunting 2010
  • szabii98
    #11
    Akkor oké :D
  • Gibor
    #12
    +fav

    Első rész nekem nagyon tetszett, rengeteget ellehetett vele játszani, a második rész se lehet rossz, az elején elakadtam és abbahagytam anno.
  • Agamemnon69
    #13
    Mivel annyit emlegettük a 2-t kíváncsi voltam, hogy mennyit fejlődött grafikailag :)

    Az első kommentemben látható ugye a Port Royale 3-ból a kép, ez itt meg a 2-ből:

  • Blum
    #14
    Fú,mennyit játszottam az 1-el és a 2-vel.
    Várós!
  • Carlos
    #15
    De messzi van még a megjelenés...
  • vk90
    #16
    Jövő tavasz. Én is nagyon várom. Szerettem az 1,2-őt.
  • Me Ga
    #17
    Király, fav+!
  • StrikeOfTheFox
    #18
    Hali! Azt azért ne felejtsük el, hogy az Ascaront felvásárolta a Calypso, szóval jó hogy más grafikailag, mert más a cég is:) Én veterán PR- es vagyok, szal jó lesz a 3 rész megjelenése
  • Honda F1
    #19
    hát nem sokat, habár a lényeg nem a világtérképen zajlik:D
  • vk90
    #20
    Nem ezért más a grafikája, hanem azért mert eltelt 8 év :)
  • StrikeOfTheFox
    #21
    A csata lesz a legjobb :) a 2 volt a legrosszabb, remélem ez jobb lesz mint az 1, és nem csak grafikailag :D
  • StrikeOfTheFox
    #22
    Hali, megtudnátok néhány kincsnek a helyét mondani? A két pálmafa jelöli a helyet az ott van florida keys fölött ha kell valakinek:D
  • Agamemnon
    #23
    Óóóó, ha én emlékeznék ilyenekre :D Ha még nézi valaki a port royale 2 fórumát, akkor ott lehet, hogy előbb kapsz választ.
  • StrikeOfTheFox
    #24
    A kincseket a port royale 1 ből szeretném megtudni, nem a 2-ben vannak.
  • Agamemnon
    #25
    Ha valaki belefut a Port Royale 3 honlapjába, akkor dobjon majd egy linket :) - én még nem akadtam rá...

    Addig is itt még lehet róla olvasgatni: http://www.piratesahoy.net/Pirate-Games/Port-Royale-3/
  • StrikeOfTheFox
    #26
    Szerintem még nincs kész a honlap, egyenlőre vagy a gémmel vannak elfoglalva vagy valami mással, de a honlapra énsem akadtam rá
  • Carlos
    #27
    Sziasztok. Tudnátok ajánlani valami jó kis kalózos játékot? (legó téma nem érdekel). Sid Meyer féle pirates sem.
  • Blum
    #28
    Port Royale 1-2. Ezekben lehetett kalózkodni is
  • StrikeOfTheFox
    #29
    És még sok minden mást is. Jönni fog a PR3 is, abban is lehet majd.
  • vk90
    #30
    Semmi hír a játékról?
  • Carlos
    #31
    Énis várom ezerrel, de nem sok hír...
    2012 első negyedéve volt annó a megjelenés.
  • Agamemnon
    #32
    Sajna én sem hallottam róla semmit...
  • Showzee
    #33
    Azóta várom ezt a játékot amióta kiderült, h 100 hajónál nem lehet több a flottámban. Egy trailerben láttam második negyedéves megjelenést, de most augusztus, szeptember. Remélem legkésőbb karácsonyra kijön. Nem őgy mint a Diablo 3 aminek már 4 éve csúszik a megjelenése. :D
  • Carlos
    #34
    de legalább már csak 2 hónap... :)
  • vk90
    #35
    Májusban jön pc-re.
  • Carlos
    #36
    Veszélyes Diablo 3-al egyidőben kijönni!
  • Agamemnon
    #37
    Nem hiszem, hogy komoly konkurenciája lenne :D
  • Láma!
    #38
    mármint a Diablo 3 nem komoly konkurenciája a Port Royale-nak, én is így gondolom :DD
  • Agamemnon
    #39
    Ez is igaz :D Aki annyira szereti a Port Royale-t, az úgyis fog vele játszani, Diablo ide vagy oda.
  • Kly
    #40
    Én személy szerint egyszerre fogom játszani a kettőt.