83
Copperative játék gyerekeknek
  • MuchACHO79
    #1
    7 éves fiammal szeretnék játszani - esetleg anyát is bevonva egy 3. gépen. Lanon, valami gyűjtögetőssel. Ne fröcsögjön a vér!!!
  • MuchACHO79
    #2
    Ehhez várok játék címeket, ötleteket.
  • mijki
    #3
    Gyűjtögetőst nem nagyon tudok, de azért mondok pár ötletet:

    - Akimbo, a kis kung-fu harcos azt hiszem a neve, rajzfilm szerű világban játszódik, csak sajnos nem lehet benne lanozni(nem biztos)

    - Ha szereti a Star Wars-t, akkor pl.: Empire at War jó kis stratégiai szép grafikával

    - Vagy esetleg Empire Earth 2, az is stratégiai a kőkorszaktól kezdve a jövőig benne van sok-sok egység és ott is termelni kell

    - Silent Hunter III, nagyszerű tengeralattjárós szimulátor a II.vh-ban, nincs vér és lehet lanozni

    - Need for Speed World, autós játék, ha beléptek mindketten, hárman akkor ha felveszitek egymást ismerősnek, lehet együtt menekülni a rendőrök elöl, vagy versenyezni egymással

    - Stronghold Crusader, nagyon jó kis stratégia, keresztes lovagok kora, lehet lanozni(Gameranger-el) és ott gyűjteni kell a fát, vasat, követ stb. és harcolni.

    Most így hirtelen ennyi jutott az eszembe. Remélem valamennyit segítettem.
  • SzirmosSzisza
    #4
    Lego Star Warsokat általában lehet többen egy gépről, kettőről nem tudom, hogy van.

    Trine jut még eszembe, ami nem ilyen lövöldözős és coop is van benne.

    Esetleg, ha nem feltétlen kell coop, akkor Mini Ninjas aranyos játék.
  • MuchACHO79
    #5
    Need for speedhez még nem elég ügyes, stratégiát egyikünk sem szereti. Akimbot kipróbáljuk, de pont a lanozás, sőt a coop lenne a lényeg. Még csak 7 éves, tengeralattjáróshoz azért ennek közel a duplája kéne.

    Trineben túl sok a csontváz, nem akarom, hogy rosszat álmodjon, lego star wars ugyancsak próbálva lesz, ahogy a mini ninjas is.

    De a lényeg a cooperative mód lenne. Amit ő nem tud azt én igen.

    Kösz!
  • Fpocok
    #6
    Ahogy már mondták, a Lego széria pont erre való, bár az nem lan meg nem lehet hárman, de egy gépről nagyon jót lehet vele játszani.
  • _Atti_
    #7
    Mi régebben remekeket szórakoztunk apámmal a Fighting Force-al..3d verekedős játék, vértelen az ütéseknél pereg egy kevés piros pixel..

    Jó móka, sokféle helyszínen verekedtek, környezetet lehet vandalizálni,tárgyakat használni.. pl. kólaautomatát ha szétvered utána meg lehet inni a kolákat gyógyítani, le lehet szedni a falrol a tűzoltofelszerelést lefújni vele a gonoszakat, kiszedni a kapaszkodot, vascső gyanánt..
    Gyüjtögetés szempontjábol is jo az ellenfelekből lepergő aranyrudak stb összegyüjtése csak bizonyos ideig lehetséges. szóval még bunyók közben kell véghezvinni. Szóval ha nem is olyan ügyes valaki még mindig lehet hasznos, az egyik karakternek akár ellenségek püfölése nélkül is lehet haszna.

    Pont ezek miatt élvezetes a Coopja.

    Ami mínusz, az a 98-körüli 3d grafika..De véleményem szerint a gyerekeknek jót tesz ez a féle megjelenés legalább dolgozik a fantáziájuk :D
  • _Atti_
    #8
    Video a cooprol Ugy 2 perchez tekerj ott kezdodik
  • MuchACHO79
    #9
    Jól hangzik. Erről eszembe jutott a gyerekkorom, a tesvéremmel C64en Double dragon. Zéró grafika, de együtt mehettünk, üthettük az ellenséget. Imádtuk :)
  • Fresh Duke
    #10
    Csak pár játék, ami hírtelen az eszembe jutott:

    -Fifa (Tény, ehhez is kell némi ügyesség.)
    -Mortal Kombat (Ehhez mondjuk nem kell két gép. A vért meg ki lehet kapcsolni, ha arról van szó.)
    -Diablo
    -Heroes of Might and Magic (Habár stratégia, de örök klasszikus, és remek játék, egy esélyt érdemes adni neki.)
    -Age of Empires (-||-)
  • Fpocok
    #11
    Fúúú ezzel én is játszottam... nagyon jó játék.
  • Fresh Duke
    #12
    Illetve, el ne felejtsem:

    -Worms (Hihetetlen jókat játszottam régen a családdal az Armageddonnal... (Y))
    -Minecraft
  • Guren
    #13
    Sonic & Sega All-stars Racing



  • zorrobomber
    #14
    +fav!
  • jazzy
    #15
    Trickstyleban azt hiszem volt multiplayer mód, én nagyon szerettem régen :)

  • zorrobomber
    #16
    diablo és mortal kombat, 7 éves gyereknek, gratulálok :)
  • MuchACHO79
    #17
    Még be se töltötte a 7et :) De nem baj, youtubeon meg tudom nézni a játékok címeit alapján a gameplayeket :)
    Lego játékok eddig sanszosak, csak nagyon sok van belőle, de legfeljebb mindet kipróbálom :)
  • Desiderata #18
    Jazz Jackrabbit 2 (multi, osztott képernyő, gyűjtögetős)
  • zorrobomber
    #19
    Toy Story 3-at tudom még javasolni
  • Barnabyka
    #20
    Fú mekkora kedvenc volt ez anno :D
  • EnxTheOne
    #21
    Én már ovodás koromban mortalal játszottam a tesomal. :D:D:D
  • zorrobomber
    #22
    én is, de ajánlani őket egy ilyen fórumban azért nettó hülyeség
  • F1re
    #23
    Jazz Jackrabbit 2 istenkirály coop játék tuti szeretné a fiad

    Worms armageddon is óriási
  • SzirmosSzisza
    #24
    Tényleg, Minecraft, ha nincs pénz LEGOra :D
  • Zomil
    #25
    lego racers...legjobb :D
  • Fresh Duke
    #26
    Miért is? Nem mindenki lehet szfks, mint te. -.-
  • zorrobomber
    #27
    Azért nettó hülyeség, mert ráér mortal kombat-ot később játszani. Az ember fiatal korában gyakorlatilag szívja magába a tudást, ilyet pedig a mk, diablo páros viszonylag keveset tartalmaz, ellenben annál több agressziót. Sose voltam az ellen hogy agresszív játékokkal játsszon egy gyerek, de ha van jobb akkor miért ne azzal nyomja?
  • zorrobomber
    #28
    Ráadásul mindkét játék gyakorlatilag egy időszivattyú.
  • SzirmosSzisza
    #29
    Esetleg Pokemon és mellette nézheti a mesét is :)
  • tutituti
    #30
    Playstation 1-be fektetni.pár ezer forint és abe exodus,bogár élete stbstb.Amike kreativvá teszik az kissrácot.
    De én ajánlom a teletranszporttörp-öt,puttputt-ot,fatty beart bár ezek nem cooperative-ra vannak kihegyezve és nem is mai játékok.
    De a manó sorozatot játszatnám vele.manómatek,manónémet,manóangol.
    Ez ilyen tanuljunk játszva dolog.Érdemes szerintem.
    Amúgy fps-t semmiképpen,nem kell agresszívoskodni.
    ha meg lődözni aka akkor Jazz jack Rabbit,jearthworm jim vagy ott van a angry birds is pc-re.
  • Barnabyka
    #31
    Mondj már egy gépen játszható pokemon-os játékot :D
  • tutituti
    #32
    gba Emulátor megvan?
  • Barnabyka
    #33
    nincs de ha mondasz egyet amihez kell, akkor esetleg meglesz;)
  • tutituti
    #34
    Pokémon Ruby and Sapphire
    Pokémon FireRed and LeafGreen
    Pokémon Emerald
    Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team

    http://www.emulator-zone.com/doc.php/gba/vboyadvance.html

    tessék.
    Én nem szeretem ezt a pokemon dolgot de bevallom még most is telón fenn van a red mert el lehet vele mókázni a FF sorozat mellett.
  • bakvarnyu
    #35
    bmeg hogy valaki a Silent Huntert ajánlja egy 7 éves gyereknek meg az asszonynak
  • Barnabyka
    #36
    köszi szépen kipróbálom azért így unalmas percekben hátha jó lesz :P
  • Looooser
    #37
    Jazz Jack Rabbit 2 faterral mindig azt játszottuk és előnye hogy lehet egy gépen is játszani
  • Czdano
    #38
    turbotanks.com/
  • zorrobomber
    #39
    ez qrvajó :)
  • mijki
    #40


    Easy fokozatban elég könnyű játék.