14
  • Nyiri
    #1
    Az eredeti Micimackót imádom még most is. Ezen 2x aludtam be. Nem is fogom befejezni.
  • Hun7eR
    #2
    Érdekes, hogy a Disney egyszerűen nem képes kihozni az eredeti Milne könyvekben rejlő lehetőségeket, és a karaktereket sem adja vissza normálisan. A könyvben Micimackó is sokkal szerethetőbb, Nyuszi pedig nem idegbeteg, hanem egy kifejezetten jófej karkter. Kár ezekért a kísérletekért, bár ezt a filmet még nem láttam/láttuk a gyerekekkel.
  • Tetsuo
    #3
    Vki modja mar meg, hogy az elozetesben hallhato zenehez hasonlo az osszes filmzene? Vagyis az a vernyakolo angol pop? Mert akkor en nem tudom sajnos megnezni, pedig szeretem a Micimackot.
  • KillerBlue
    #4
    Nem olyanok. Csak a szokásos kis nóták amiket a Disney filmektől már megszoktunk.
  • Chocho
    #5
    Meg fogom nézni, köszi az írást, nem is reméltem, hogy lesz. A rövidsége viszont nekem is fájó.
  • Tetsuo
    #6
    Koszi.
  • Tetsuo
    #7
    Nem volt olyan rossz.
  • zola2000
    #8
    de miért nem tudnak manapság olyan rajzfilmeket csinálni, mint régen az oroszlánkirály, vagy az aladdin? ma már csak a ghimbli csinál esetleg gyerekeknek is ajánlható rajzfilmeket, azonkívül csak a cg filmek vannak, de azok olyan ... idétlenek egy oroszlánkirály vagy akár egy mai ghimbli rajzfilm mellett...
  • ProgServ
    #9
    Ez a micimackó...hát szerintem szerencse, hogy nem volt hosszabb mint 60 perc.
    A felénél gondolkodtam azon, hogy leállítom, és nézek valai mást...bármi mást.
  • kalapos01
    #10
    Tudnak, de minek csináljanak, ha az embereket nem az érdekli?
  • Magiszter
    #11
    Nah igen, azok a mesék olyanok hogy mai napig meg tudod őket nézni ha újra adják valahol. Nekem az Oroszlánkirály mind a 3 része itt figyel a polcomon és simán meg tudom nézni 3-4 havonta újra és újra. De mostaniak közül már érdekes semmi olyan nincs amit úgy szívesen néznék meg még egyszer. Nah jó. Esetleg a Hihetetlen család még beleesik.
    De tényleg hol vannak az Atlantisz a Kincses Bolygó a Titán A.E...stb rajzfilmek? Amiket akárhányszor meg tudok nézni, mert sosem unalmas...
    Bár biztosan velem van a gond :)
  • zola2000
    #12
    Szerintem ha Amerikában nem is, Európában még sok embert érdekelnének a klasszikus Disney rajzfilmek -mármint a minőségiek-, a klasszikus Disney rajzfilmek még az amerikai kultúra jó részei közé tartoznak, de lassan már csak a micimackó széria maradt ilyen, de az meg gyenge lett...
  • Tetsuo
    #13
    A legdurvabb nem is az, hanem a tartalom is egyre ocskabb.
    Gyerekeknek tenyleg csak a Ghibli csinal rajzfilmet. Amiben van egy kis pozitiv pelda, tanulsag.
  • Gerygrey
    #14
    Szerintem már az Aladdin és az Oroszlánkirály is erősen CG, csak két dimenzióban :)

    Egyébként szerintem a technika nem határozza meg a film minőségét. A Kis Vuk nem a 3D miatt szar, hanem mert csak, egy Shrek vagy egy Jégkorszak élvezeti értékéből meg semmit nem von le a 3D.