13
  • bino512
    #1
    hű de hasznos:D
  • bino512
    #2
    mármint maga az olvasó, a cikk tetszett:D
  • lammaer
    #3
    "azonban ehhez szükség volt egy USB-kábelre"

    Itt csúsztatást érzek... lásd a wifis, esetleg urambocsá 3g-s Kindlét.

    Kábel se kell, de még gép se ahhoz hogy könyvet vegyél (vagy urambocsá) letöltsél rá. Úgy érzem itt most a google nem talált fel az égegyadta világon semmit, és speciel le is maradt ezen a területen.
  • QuippeR
    #4
    hogyan lapozol ezen? a hátulján van gomb, vagy mi?
  • Komolytalan
    #5
    Jé, egy fehér Kindle! Google-google, nem szoktuk meg tőled hogy designt lopjál. Tán csak nem beléd fektettek a kínaiak?
  • nextman
    #6
    A hatuljan??

    Elol van par gomb + gondolom touchscreen van rajta..

  • hungi
    #7
    Komolytalan: észrevetted, hogy ez nem egy Google-termék, hanem iriver? Divatfikázó...
    Mintha olyan qrva nagy variációt lehetne összehozni kinézetre ebookolvasók/tabletek terén amúgy is.
  • QuippeR
    #8
    ha touchscreen, akkor minek a billentyűzet? ha nem touchscreen, akkor nincs normális helyen lapozógomb. egy könyvolvasónak a leggyakrabban használt funkciója a lapozás, nem lehet az eszköz közepére rakni az ezt vezérlő gombokat, mert kényelmetlen lesz a használat során.
  • Axon
    #9
    Én is rögtön a lapozó gombokat hiányoltam az oldaláról.
    Bár nem túl éles a kép, de én a baloldali két nagyobb gombra tippelek, szerintem ezekkel kell lapozni. Baromira kényelmetlen lehet. Én már nagyon megszoktam, hogy a kindle 3-asom mindkét oldalán vannak lapozó gombok. Nem véletlenül rakták oda őket, mivel így a legkényelmesebb a lapozás.
  • Narxis
    #10
    Lemaradtam valamiről vagy az Amazon szabadalmaztatta a fehér színű e-book olvasót?
  • Thaddeus
    #11
    Középen az ezüst színű csúszka vagy mi a lapozó, egy videóban mutatják is.
    Mondjuk én 15 perce rendeltem meg a Kindle 3-at, nem oszt, nem szoroz.
  • Ender Wiggin #12
    Thaddeus, ne bánd, hogy Kindle-t rendeltél. Az iRiver baromi szar minőség. Hajlékony, nyikorgós műanyag, az illesztéseknél rések tátonganak rajta. Igaz, ezt a modellt még nem fogtam a kezembe, csak a korábbiakat.
  • unrealnoise
    #13
    kjó, lenne, de most rendeltem meg a kindle3-at. viszont ez bűnszarul nlz ki, semmi modern dizájn, ezek a nagyon lekerekített sarkok meg a gombok színezése tisztára "buzissá" teszik :p pedig eddig elég jól néztek ki az iiver ebook reader-ek, nem tudom mi lett velük :D