8
  • floatr
    #1
    Ohh. Jól értettem, hogy a ms fizetett az egyetemnek, hogy használják a cuccost...? :) Hát ezzel az ajánlattal valóban nehéz versenyre kelni
  • sanyicks
    #2
    LOL
  • Troppauer
    #3
    Az m$ regi modszerei...
  • NullZ3r0
    #4
    "...250 000 dollárt fizet az egyetem vezetőinek..." - ezt nem korrupciónak hívják véletlenül?
  • Caine
    #5
    Dehogy is, béta tesztelésnek. Azért peig jár a pénz ...
  • NullZ3r0
    #6
    Leírom még egyszer: "...250 000 dollárt fizet az egyetem vezetőinek..." - nem az egyetemnek, akik konkrétan tesztelnek, hanem a fejeseknek, akik a döntést hozták, azért hogy az ő terméküket vegye a suli a tanulók és az állam pénzén. Amennyiben nem közvetlen csak a rektor és a dékánok a bétatesztelők, ez kőkeményen korrupció.
  • asysoft
    #7
    De, annak hívnák, ha nem csak a fordítás során került volna bele, angol cikkekből valahogy ez hiányzik. No meg, ha meg is kenték őket, aligha hírekben kürtölnék világgá:)
  • RealPhoenixx
    #8
    Hagyjatok abba legyszives ezt az ertelmetlen es butus vitat, ez nem korrupcio.

    Ez az angol stilusban ugynevezett uzlet, amely valojaban a nesze semmi fogd meg jol.

    Ugyanis:
    "amit részben az új e-mailes rendszer integrálására, részben pedig Microsoft Office licencek megvásárlására és kiterjesztett támogatásra fognak fordítani. Így az egész egyetem Microsoft Office csomagokhoz juthat"


    NB: csak el kellene olvasni azt, amit elkezdtel olvasni