34
  • Dynamic
    #1
    Szerintem soha regényt nem dolgoztak fel ennyiszer, mint a Három testőrt. Úgyhogy hiába az újszerű megközelítés, engem marhára nem érdekel.
  • shandix
    #2
    Ez azért már túlzás :S tiszta hidegháborús meg második világháborús titkos fegyver érzésem támadt tőle.
  • A1274815
    #3
    Megérkezett a Három testőr 3D új előzetese... 2D-ben.
  • Andrew2004
    #4
    Megint a látványon a hangsúly, kíváncsi leszek, mennyire megy majd ez a film rovására. A trailer-ben látott jelenetek némelyikén a "túlzásnál" egy kicsit erősebb jelző jutott az eszembe. Pl. mikor Milla kedves nagy lendülettel végigcsúszik a felvaxolt padlón, leheletnyi akrobatikával, miközben a falból tüskés golyóbisok tucatjai, különböző magasságokban vágódnak felé, mint kisebb ágyúgolyók... A repülő hajókról említést se teszek:D
    De egy kaland-vígjátéknak még jó lehet. Amiben a vígjátékon van a hangsúly, esetleg.
    Amúgy nekem még mindig a '93-as A három muskétás c. film az "igazi", szórakozás szempontjából biztos, de talán, csak mert gyerekfejjel túl sokszor láttam:) A vegyes kritikák ellenére bejött a mai napig, nem érdekel, kinek nem tetszik, szeretem; meglátjuk, ez az új mit mutat majd:)
  • tibisan
    #5
    egy reboot nyilván nem az a story, meg szereplőket fogja teljesen felhasználni , mint az eredeti film tette..
    örülni kéne neki , hogy jön valami nem resident evil a milla-anderson párostól ,
    ehelyett megy a nyavajgás..inkább ez a kalandfilmes trendet amúgy sem viszik túlzásba mostanában , megakadt a mozigép a karibkalóz johnydeppnél , a 4-et is már csak egyszer megnézni meg az ember, amilyen lett.
    ott volt a freddy -s 2010-es feldolgozás , nezzétek akkor azt , minden ua szinte, a jelenetek , még talán a kutya is ..na jó , az nem.
  • bmw
    #7
    Hat ez ratyi...
    Akcio film aztan kesz...
  • Axlkenobi
    #8
    Ez nem reboot-ja semmilyen filmnek, ez egy világhírű regény sokadik adaptációja. Itt nincs eredeti film, csak eredeti regény.

    A mókás meg az, hogy hű adaptáció máig nem készült. Őszintén szólva semmi meglepőt nem találok az előzetes láttán, hogy Anderson csinált egy trendi, Mátrixos akciójelenetekre hajazó filmet. Nekem a meglepő az lenne, ha egyszer látnék egy könyvhű adaptációt. :-DDD
  • tibisan
    #9
    hát mi ha nem reboot ?
    te félrebeszélsz..a storyt vették megint elő, amiből már számtalan filmet csináltak , és mostmegint újrapróbálkoznak ..ez reboot.
    kizárt , hogy 100% a könyv lenne a forgatókönyv, vagy talán a REGÉNYBEN OLVASTÁL LÉGHAJÓKRÓL IS , MI ?
    ez nonszensz ..

  • adampierson
    #10
    Ejj, most sírom vissza a Muskétást, pedig azt, hogy utáltam, mert a Charlie Sheen-es, és Oliver Platt-es a kedvencem. Persze Tim Routh, az jó volt benne, már hogy a Muskétásban. :)
  • Axlkenobi
    #11
    Ez egy új adaptációja Alexandre Dumas regényének. Könyvek esetében nem beszélünk rebootról, ezt filmes franchise-okkal kapcsolatban használhatjuk többnyire.

    Pl. Batman Begins, ami nem vette figyelembe a korábbi sorozatot. Vagy a legújabb Star Trek.

    Itt van egy adott regény, adott szereplőkkel, amit újra és újra elővesznek és körülöttük formálják nagy vonalakban a sztorit. Ez azért szerintem teljesen más. Te írtad, hogy "eredeti film". Itt ilyen nincs, itt egy könyvről beszélünk. Ez tök más. Remélem így érted, hogy mire gondoltam.
  • Axlkenobi
    #12
    A Muskétás volt a legrosszabb adaptáció, amit csak el tudtam képzelni, szinte lehetetlen, hogy ez a film alul tudja azt múlni. :-DDD

    Tim Roth egyébként valóban nagy király volt benne, talán a film egyetlen értékelhető eleme az ő játéka volt.
  • tibisan
    #13
    a batman beginn előzmény ...hol reboot az.. na te is ott vagy.
    a star trek szintúgy..előzményfilm mindkettő.
    az hogy elővették mindegy , a történethez nem nyúltak , nem változtattak semmin egyiknél sem ...ennyi erővel akkor minden ami folytatás vagy előzmény , ha más szereplőkkel lesz reboot lehetne
    ott van reboot , ahol belenyúlnak a storyba ..
    a sheen-es feldolgozást rebootolták.. összejön a 3 testőr megint..mi ez ha nem reboot ...gondoljál már bele
  • adampierson
    #14
    Igen, én is így értettem. :)
  • adampierson
    #15
    Batman reboot, mert semmi köze semelyik előző Batmanhez se.
  • tibisan
    #16
    mert a batman visszatérnek (return-vissa , beginn- kezdet), meg a forevernek volt az elsőhöz...na hagyá má a hülyeséggel.
    a dark knight az reboot , mert feldolgozza a jokeres szálat, de a beginn az akárhogy is , de előzmény..
    pont azért új rész , és nem roboot, mert "semmi köze semelyik batmanhez se"..jól fogalmazod , de nem jól értelmzed.
  • Zombee
    #17
    Nem érted. A Begins-ben egészen más az eredettörténete, mint a Tim Burton féle 89-es Batman-ban, csak alapjaiban egyezik, de pl. Bruce Wayne szüleinek a gyilkosa is más.
    De igazából reboot-nak sem nevezném, mivel Frank Miller saját Denevérember-sztoriját dolgozza fel. Az évek során rengeteg különálló történetet adtak ki, amiknek nem sok köze van az eredeti Bob Kane képregényhez, hanem mindenki hozzátett valami saját ötletet. Szóval ha volt is reboot, akkor az Frank Miller képregénye volt, Christopher Nolan ezt filmesítette meg, illetve ennek a folytatását.

    A Batman visszatér kvázi folytatás, a karakterekben ugyanazok a színészek térnek vissza, a rendező is ugyanaz, gondolom ugyanannak a képregénysorozathoz nyúlt alapanyagként, mint az első filmben is. Van egyébként visszautalás is az előző filmre, Vicky Vale-t megemlítik.

    A szintén összetartozó Joel Schumacher filmek igazából folytatások, Batman történetét nem variálják, és nem térnek vissza korábban elhunyt szereplők.

    Így kerek az egész.
  • adampierson
    #18
    És Alfred is mindegyikben ugyan az, meg Gordon is, leszámítva persze az új trilógiát.
  • Zombee
    #19
    Nyilván az újban nem lehettek ők, hiszen mindkét színész idős már a szerephez. Bár Michael Gough némi fiatalítással még lehetett volna ismét Alfred. De erről már kár beszélni, ő idén tavasszal elhunyt.
  • m minnifield
    #20
    DUMAS BEGINS mi?
    tibikém, melyik az eredeti film?
  • tibisan
    #21
    "a három testőr" --már te se látod minike?..a gyengébbeknek nem tűnt csak fel , hogy azonos a cím
  • m minnifield
    #22
    melyik három testőrt rebootolják? mármint szerinted? az 1953-ban készültet vagy az 1921-ben készültet? ezt a reboot históriát amit leírtál, ezt komolyan gondolod vagy komédiázol?
  • m minnifield
    #23
    azonos a cím

    KÉSZ, BESZAROK.


    na most tessék bezárni az internetet, eladni a szaturnusziaknak vagy tökömtudja, kezdjenek vele valamit mert itt a földön csak kizabálja az emberek agyát
  • tibisan
    #24
    nem mindegy az , te állat..a történetben mind a 3 kibaszott testőrről , meg a darkagyanról szól nem ?
    ha meg nem vagy képben , nem mindegy neked ??
  • winnie
    #25
    törődj bele, hogy nem neked van igazad:)

    nem ide tartozik, de az gondolom amúgy sem sokk, hogy volt pár három testőr-film, de közel sem volt ugyanaz mindnek a története. robin hoodból is kábé amennyi film, annyi sztori.
  • m minnifield
    #26
    ne hagyd abba, még! még!
  • m minnifield
    #27
    nem tudom, hogy te hogy vagy vele, amikor kezdő internetező voltam, az ilyeneken felhúztam magam és bevallom, néha írtam 18+os szavakat is. de sikerült átlépni pár level-t és mostanában egyre szórakoztatóbbnak találom ezt. némelyik ember szórakoztatóbb mint maga a film
  • m minnifield
    #28
    egy volt kollégám mondta egyszer, amikor valami "egyszerű" gyerekről volt szó és egy másik srác azt mondta róla, hogy sírni való az az ember, hogy "dehogy sírni, ki kell nevetni, az élet rövid, tessék élvezni. ha van min nevetni akkor használd ki!"
    vannak olyan helyzetek amikor látom, hallom, tudom valakiről, hogy az adott témáról nincs teljesen képben és akkor segítek neki, vagy segítünk, hogy kicsi tudásmorzsákkal embert faragjunk belőle, de van amikor ez egyszerűen lehetetlen és csak nevetni lehet rajta...azt is látom, hogy te is sokszor próbálod kiigazítani némelyik arcot, ha valami épületes hülyeséget írnak vagy csak szimplán rosszul tudnak valamit, de nem érzed néha, hogy ez valami "dióhéjjal vizet a tengerbe" állapot? egy idő után marha fárasztó ám...ilyenkor jól esik egy kis "kikapcsolódás"...
  • tibisan
    #29
    álnevek mögül szarozik a sok birka..én is nevetek már csak..azt magával foglalkozik csak , nem a hírrel..
    megfogadom vinnyi, beletörödök az igazamba
  • tibisan
    #30
    szentté nem avattak még érte ?
  • m minnifield
    #31
    még nem, de richelieu bíboros már bejelentkezett a szertartásra. még nem ér rá, épp rebootolják.
  • tibisan
    #32
    szépen kibetűzted ...hányszor nézted át , hogy el ne basszd a nevét ? kapsz egy szmájlit érte
  • m minnifield
    #33
    johnydepp súgott
  • tibisan
    #34
    ismeri ?