284
The Sims Social
  • Ironman2
    #1
    Hamarosan lehet tolni a Simset facebookon,barátainkkal együtt.

    Thesimssocial Facebook

    Honlap



  • dragon11
    #2
    mi ennek a számnak a címe?:D
  • Büdös Bohóc
    #3
    mekkora faszság
  • Ironman2
    #4
    Többmillió Sims rajongó a világon nem így látja:

    "A zseniális Will Wright teremtményei, a Sim-ek 2000 óta szögeznek minket a számítógépünk elé. Több mint 100 millió eladott példánnyal büszkélkedhetnek a Sim és Sims játékokat kiadó Electronic Arts-nál. És akkor még nem beszéltünk a kiegészítő lemezekről és a második, harmadik rész sikereiről"
  • karajjj
    #5
    fizetős lesz?
  • passatgt
    #6
    LMFAO : Champagne Showers
  • Ironman2
    #7
    Ingyenes lesz,de gondolom jó pénzért lesznek letölthető tartalmak
  • Ironman2
    #8
    A teremtmény életre kelt! A The Sims megérkezik Facebookra!

    Az EA elhozza a világ legnépszerűbb szimulációs játékát a bolygó legnagyobb közösségi hálózatára

    REDWOOD CITY, Kalif. 2011. június 6. – Az élet a játszótered, a barátaid a játszótársak – immár a Facebookon is barangolhatsz a The Sims™ különleges univerzumában! Az Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) EA Play divíziója ma bejelentette, hogy fejlesztés alatt áll a The Sims Social, a vállalat forradalmian új játéka, amely elhozza a világ egyik legnépszerűbb videojáték-sorozatát Facebookra, a bolygó legnagyobb közösségi hálózatára. A The Sims Social megújult játékmenettel és új lehetőségek sokaságával várja játékosait, miközben megtartja az egyedi, játékos és kreatív stílusjegyeket, amelyek milliók kedvencévé tették a The Sims sorozatot. Ezt a különleges, intuitív játékélményt a Facebook mind az 500 millió felhasználója élvezheti majd. Az idén nyáron, öt nyelven megjelenő The Sims Social a világ minden pontján lehetővé teszi majd a Facebbok felhasználói számára, hogy simeket (a The Sims sorozat egyedi karaktereit) hozzanak létre, tipikus agglegénylakot vagy takaros álomotthont építsenek nekik, barátságokat kössenek és szerelmi viszonyokba bonyolódjanak, és izgalmas kalandokban legyen részük – ráadásul most mindezt Facebook-barátaik társaságában élhetik át!

    Az EA emellett bejelentette a The Sims Social mobilos segédalkalmazásának megjelenését is. Az okostelefonok legújabb generációjára fejlesztett The Sims Social mobilalkalmazás lehetővé teszi, hogy a felhasználók menet közben is foglalkozhassanak simjeikkel, a számítógépüktől távol is gondoskodhassanak vágyaikról és szükségleteikről.
    – Akárcsak te és én, már a The Sims is fent van a Facebookon – nyilatkozta Jeff Karp, a Play Label ügyvezető alelnöke. – Az EA a The Sims sorozattal megalkotta az emberi életet szimuláló játékok műfaját. Az elmúlt évtizedben a The Sims játékok 140 millió példányban találtak gazdára, és milliós aktív rajongótáboruk alakult ki. A rajongók lelkes, szenvedélyes emberek, akik a játékban megvalósítják álmaikat és fantáziáikat, kalandok egész sorát élik át, és kifejezik lényük kreatív oldalát. A The Sims sorozat Facebookon való megjelenésével a személyiségük minden eddiginél nagyobb szerepet kap a játékmenet alakításában. A játék pedig élettel és humorral teli; romantikus pillanatok, csínytevések és kreatív lehetőségek sokaságát hozza el – egyszóval azt a különleges élményt kínálja, amely csak a The Sims játékok sajátja.

    A The Sims Social a The Sims és a Playfish stúdió tehetséges, lelkes munkatársai közötti szoros együttműködésből született, ötvözve a The Sims sorozat egy évtizedes sikerét és a közösségi játékokban szerzett sokrétű tapasztalat minden előnyét.
    Most először érkezik ilyen jelentőségű szórakoztatóipari franchise a Facebookra – nyilatkozta John Earner, a Playfish londoni stúdiójának vezérigazgatója. – Büszkén jelenthetjük ki, hogy a közösségi játéktervezés legjavát ötvöztük a The Sims sorozat legkitűnőbb összetevőivel. A The Sims játékoknak esszenciája a közösségi élmény, és most végre megszülethet a játék, amely valóban ezt nyújtja. Ez az új termék újrafogalmazza a Facebook platformra fejlesztett játékok minőségi elvárásait, a hozzá tartozó mobilos segédprogram jóvoltából pedig a The Sims rajongók bárhol, bármikor beléphetnek a játék univerzumába.

    – A The Sims Social kitűnő kiegészítője a Facebook platformnak, hiszen kimondottan közösségi felhasználásra fejlesztett alkalmazásként újabb szórakoztató módját kínálja a barátokkal való kapcsolattartásnak – nyilatkozta Katie Mitic, a Facebook Platform és mobil marketing részlegének igazgatója. – Ami közösségi funkciók sokaságával bír offline, az lehetőségek még gazdagabb tárházát kínálja online. A The Sims Social elhozza a való világ mindennapi mozzanatait a Facebookra, hogy a közösségi hálózat felhasználói is beléphessenek a The Sims játékok különleges világába.

    A The Sims Social varázsát a simek kiszámíthatatlan egyénisége jelenti. A simek apró, virtuális emberkék saját személyiséggel és ambíciókkal – még saját baráti körük is van! A The Sims Social játékosai átélhetik a simélet összes hétköznapi és különleges pillanatát, az első csók szívdobogtató élményétől a tökéletesen sikerült csíny kivitelezése felett érzett büszkeségig. Az élet derűs oldalát bemutató The Sims Social lehetővé teszi, hogy játékosai segítsenek a szomszédoknak, barátokat szerezhessenek, eltalálhassa őket Ámor nyila, és csókolózhassanak, sőt etyepelyélhessenek szívük választottjával! A bajkeverő hajlamú játékosok csínytevésekkel törhetnek borsot környezetük orra alá, szabotálhatják barátaikat, odapisilhetnek egy szomszédjuk gondosan ápolt gyepére, és szíveket törhetnek össze városszerte, úgy cserélgetve a barátnőiket, mint más a zokniját. A játékot a felhasználók személyisége alakítja, így a simek viselkedése tükrözi a játékosközösség páratlan sokszínűségét, ezáltal a The Sims Social élettel telibb, izgalmasabb játékká válik, mint bármely vetélytársa.

    A Facebook lehetővé teszi, hogy a felhasználók a saját való életbeli barátaikkal lépjenek kapcsolatba a játékban, megosztva alkotásaikat és simjeik szerencsés, vagy akár balsikerű kalandjait.
    Ha további érdekességeket szeretnél olvasni a The Sims Social játékról a megjelenés előtt, keresd fel a játék Facebook oldalát a www.facebook.com/TheSimsSocial címen, vagy kövess bennünket Twitteren: www.twitter.com/EAHungary
  • Ironman2
    #9
    Amolyan Simsonline ujratöltve lesz
  • Coolfire
    #10
  • Ironman2
    #11
    Ha a facebook-on lájkoljátok az alkalmazást, akkor jó cuccok lesznek feloldva!
  • Ironman2
    #12
    Magyar Facebook oldal

    Önálló chat is van rajta
  • Rage47
    #13
    mikor indul?
  • Ironman2
    #14
    Nincs pontos dátum,mindenhol az van irva hogy 2011 nyár.
  • Ironman2
    #15
    Ahogy néztem a Playfish oldalát,jó játékokat vittek fel azért a Facebookra az EA-val együtt.Fifa,PGA Tour Golf,Madden,Monopoly.Remélem nem cseszik el,és jól megcsinálják.
  • Rage47
    #16
    magyar facen azt irják h vki már játszik vele :O
  • Ironman2
    #17
    Az érdekes lenne
  • Ironman2
    #18
    Azért nem semmi hogy már több mint 400ezren lájkolták.Idáig megnyilt cuccok:
    Grillsütő,szintetizátor,rajztábla,könyvespolc.
    500ezer lájknál nyílik meg a kandalló.
    1millió lájknál meg a fürdőkád

    Többi cucc még rejtve van.
  • Ironman2
    #19
    Elméletileg már 2 napja kell hogy menjen.olvasom én is a kommenteket
  • Bronx South
    #20
    A több millió Sims rajongó elég gyenge érv. Legalábbis számomra az a több millió Sims rajongó idióta picsákat jelent, ha meg van hím nemű aki ilyet játszik az vagy gay, vagy értelmileg sérült. Bevallom pár napig én is beleméllyültem a Sims 2 -be pár éve, azt a hugomat kitúrtam a laptopjáról, építettem egy plázát amitől megmattult a laptopja azt szvsz. :D
  • Csirke4
    #21
    "aki ilyet játszik az vagy gay, vagy értelmileg sérült."
    "Bevallom pár napig én is beleméllyültem a Sims 2 -be pár éve,"

    Nos tehát...
    Melyik csoportba tartozol?
  • Rage47
    #22
  • tigeroo
    #23
    its a trap!!!!
  • Ironman2
    #24
    DDD
  • Fresh Duke
    #25
    Az is lehet, hogy "idióta picsa".
  • Bronx South
    #26
    Akkor most ragadd ki a teljes mondatot, és utána tedd fel a kérdést. Az hogy az építkezés részébe belemerültem néhány napig, nem hiszem hogy túl sok vizet zavar, a véleményem változatlan.
  • bardocz
    #27
    Naa naa, azért kandallót építeni, felé képet rakni, embert befalazni, majd nézni, ahogy elég, jó móka volt. Vagy csak szimplán nem elengedni wc-re a droidokat.
  • Carlos
    #28
    igen. a teszterek...
  • Fidolorous
    #29
    neee csak ezt ne, ez már tényleg sok
  • Ironman2
    #30
    Nem muszáj rámenni.Rétegjáték.De láttam olyan embert is aki utálta a simset,és egycsapásra beleszeretett mikor kipróbálta.
  • dragon11
    #31
    köszi
  • bakkerman
    #32
    akkor én biztos homár vagyok,ha már a 2-vel is játszottam...
  • pxxl
    #33
    azé' ez a promo elég gáz, hogy 2 csaj beszélget, h milyen jó randi volt...ja de a játékban... get life biccs... -.-

    szánalmas az egész faszbúk jelenség.
  • jhetedikj
    #34
    lájkolom
  • bakkerman
    #35
    mondjuk ez tényleg gáz,bár ha utána in dö ríl lájf-ban is megkeféli a csávó a csajt akkor megérte :D
  • Kata
    #36
    Nekem már úgy tűnik, hogy ezekkel az internetes közösségi f@szságokkal az embereket direkt akarják külön tartani, hogy ne az életben ismerkedjen, szórakozzon, hanem üljön a gép előtt és ilyen közösségi szarokon élje az életét...
  • Ironman2
    #37
  • Ironman2
    #38
    Elindult a játék!!!!!

    Lehet tolni!

    http://apps.facebook.com/thesimssocial/?pf_ref=sb

  • Ironman2
    #39
    Akinek kell az uj Facebook cimem,annak elküldöm privátban.Direkt a játék miatt hoztam létre
  • Rage47
    #40
    35%-nál megáll.