15
Turn Based Awsomness
  • Ams
    #1


    Features

    Five challenging multiplayer modes including the innovative bidding-based "Secure" and "Hostage Rescue"

    55-mission single player campaign with dynamic dialogue and thrilling near-future narrative

    Powerful Skirmish Generator

    Random generation combined with hand-crafted content: levels and maps are different every time

    Critically-acclaimed electronica soundtrack by musician nervous_testpilot


    "It's taking action-strategy to a much-needed new place."
    (Eurogamer)





    Each match immediately places you in an intense tactical situation: there's no waiting around for the fun part.

    Blast a hole in a wall with a rocket and then send in your close-range units, or take a stealthy approach and set up cover with a sniper: your approach is entirely down to your own creativity.

    If you can predict your opponent's moves, you can win the match: this game has been crafted so that superior tactics will triumph!

    Once you've outwitted your opponent with a series of perfect turns, watch your Global Ranking climb and export the resuts to YouTube instantly!

    If you're a fan of classic squad-based games you'll love this modern update that's achieving critical praise from every quarter!

    "I'm in love with both the potential and the actuality of this...I think you're going to love it." (Kieron Gillen, Rock Paper Shotgun)


    ----------------------------------------

    Én megvettem, még csak szinglit toltam, de nagggggyon tetszik.

    Három tagú indie csapat munkája, de minőségi!
  • Zomil
    #2
    nagyon jo játék, nincs 2 egyforma menet, csak még elég kezdö vagyok... :D
  • Ariakus
    #3
    Nagyon jó játéknak tűnik és vmi fenomenális a zenéje is. Kicsit sajnálom, hogy nincs rendes bolti verzió hanem csak online vásárlás. Többek között az ilyen játékok miatt van még a PC-s játékiparnak halovány jövője.
  • Zomil
    #4
    ez volt amugy az elsö meccsem... :D


    ez meg vicces volt...amikor a másik piros abbahagyja a lövést, az azért van mert legugoltam... :D
  • Zomil
    #5
    Amugy igy 30meccs után is nagyon tetszik a játék, de még mindig van mit gyakorolni :)
    Sajnos viszont a szerverek nagyon lassuak, kicsit több ember kezdett el a játékkal játszani, mint azt a fejlesztök várták, de már dolgoznak a probléma megoldásán.
  • Ariakus
    #6
    Demó változat nincs belőle? Jó lenne azért kipróbálni mielőtt mondjuk megvenném.
  • Zomil
    #7
    le lehet tölteni, keress hozzá linket, a single player-t végig lehet tolni offline is nem kell bejelentkezni
  • Ron Ragm
    #8
    Ja hát miután felkerült RockPaperShotgunra meg TotalBiscuit is csinált videót róla kicsit megrohamozták az emberek.
  • zorrobomber
    #9
    szerintem simán elég az is hogy fent van steamen és jó
  • Masakari
    #10
    Nem lenne rossz játék(zene jó,design jó),ha nem lenne borzalmasan szar az útkeresés..egység felakad a sarkon és az istenért se lehet onnan elmozdítani,hiába törlöm a waypointokat vagy adok ki akármilyen parancsot,inkább áll és megdöglik!
  • Zomil
    #11
    érdekes, hogy lehet az utkeresés szar egy olyan játékban, ahol te mondod meg mit csináljon az embered... :D
    gondolom nem mondtad neki, h hagyja figyelmen kivül az ellenésget és, h ne álljon le harcolni...
  • Masakari
    #12
    nem nyert,egyszerű mozgás parancsot kapott,és 1 szaros sarokban felakad a meccs végéig:) de tényleg én vagyok a hülye,én kérek bocsánatot....
  • zorrobomber
    #13
    Pont ezt mondja Zomil hogy csak egy egyszerű mozgás parancsot adtál neki, és nem mondtad neki azt hogy ha ellenséget lát akkor is menjen tovább. Ha ezt nem teszed meg és meglát valakit akkor megáll és megpróbál ölni.
  • Montanosz
    #14
    nem rosz, a jó öreg laser squad utód))
  • Verseghy
    #15
    Van egy Frozen Synapse giftem. Mac-es játékok érdekelnek cserébe:P