378
hardcore, post-hardcore, METALCORE, deathcore, mathcore...stb.
  • lord nihilus
    #1
    Érdekes h külön metalcore topic nem volt o.O
    Pedig hát az (főleg) utóbbi években elég felkapott lett a műfaj (bár nem vagyok nagy metálarc de jónéhány ilyen kedvencem is van). Hazai porondon még eléggé gyerekcipőben jár ennek a műfajnak a kibontakozása, de azért próbálkoznak...
    Nos hát mindenkit szeretettel várok a topicba, szúrjunk videók ezreit stb...kezdem is a sort -->
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.


    *remélem megéri a topic a 10 hozzászólást -.-' x)
  • TommyC
    #2
    várunk szeretettel a mathcore topikban is ;)


  • Bachstein
    #3
    A Winter Solstice és a Job for a Cowboy korai anyagait hallgatom csak ebben a műfajban, ezeket tudom ajánlani, amúgy nem nagyon vagyok otthon ebben a műfajban.
  • Darth Krash
    #4
    Petcsynek az esti tejesKV mellé...:D

  • Darth Krash
    #5
  • hungary27
    #6
    dualcore
  • sapkafej
    #7
    szeretem a metálkórt, de az olyan topikokat nem, ahová mindenki behányja a kedvenc számait. kitérdekel :)
  • tommygear
    #8
  • lord nihilus
    #9
    áhhháááhhááá, mhekkora poén x)

    na de komolyra fordítva a szót


    #7: akkor minden jót :)
  • Palinko
    #10
    nCoreval még beférek?
  • disorder14
    #11
  • lolSL
    #12
  • shaba23 #13
    Én is azt hittem erről szól a topik :)
  • byzhouse
    #14


    ennek hardcore a címe 1:30!
  • karajjj
    #15
  • Knabb
    #16
    naszevasztok, :D bezzeg a hardcore topikot kb csak én töltöm ki, szóval lehet, hogy ideszemetelem majd a dolgaimat
  • Knabb
    #17
    Itt is van egy csokor tőlem :







  • akyyy
    #18
  • ERykk
    #19
    Van már pár hasonló topic ( egyik , másik ) inkább oda irogassatok, úgyse érkezett hetek-hónapok óta egyetlen hozzászólás sem.
  • Bronx South
    #20
  • Knabb
    #21
    Igen, de akkor is az volt a panasz, hogy csak egy alfajra volt topic, így viszont minden lehet ömlesztve.


    Ja és Bronx: ez nem talált :)
  • Armagedown
    #22
    én dual core-os vagyok

  • Darth Krash
    #23
  • lord nihilus
    #24
    klasszikus!!! Alissa drága
  • [HUN]FaTaL
    #25
  • Bronx South
    #26
    Am ti idegbajosok vagytok h ilyeneket halgattok, vagy torzult világkép ? Itt van ez a jó nő azt hörög összevissza, meg visít mint egy sertés.
  • bujcsik555
    #27
    +fav

    Nálam most ők az aktuális kedvenc, pár hete voltam koncertjükön, addig nem ismertem őket, de nagyon megfogtak.
  • ERykk
    #28
    Attól még, hogy hörögnek, ordítanak visítanak, stb. igensok tehetséges zenész van a műfajban: Misha Mansoor, Michael Keene, Dane Koperweis, Chris Arp,Tosin Abasi stb. Emeletett, attól még hogy 'core' egy zene, nem feltétlenül kell benne lenni hörgésnek, lásd Protest The Hero, Peripery, Cynic, de ezt is sorolhatnám órákig.
    Javaslom, hogy kicsit ássad bele magad a stílusba, mert ha neked az jön le egy ilyen zenéből, hogy valaki idegbajos, akkor nem igazán értesz a műfajhoz.
  • Ironman2
    #29


  • Knabb
    #30
    Hoppá, elis felejtettem, hogy vannak új számaik :D
  • lord nihilus
    #31
    gecii...már kerestem a lájk gombot
  • Ironman2
    #32
    Alzheimer-kór



  • TommyC
    #33
    ráéreztél, én idegbajos vagyok, meg torzult a világképem.
    problem? -.-
  • TommyC
    #34




  • Darth Krash
    #35
    Épp az a szép, hogy tud hörögni és tisztán is énekelni, és egy számon belül váltogat a 2 között...Habár ebbe inkább csak hörög, de majd teszek másfélét is.
    És igen...idegbajos vagyok:)
  • COOLancs
    #36
    Down-kór
  • flashpointer
    #37
    a mestert meg sem hívtátok?

  • Knabb
    #38
    Idegbaj... találó
    neszeneked idegbaj :D

  • Zsolek123
    #39
    +fav
  • bardocz
    #40
    Olyan nincsen, amiben nincsen ének? Egyedül ez zavar már néha, pedig a zenei részét szeretem. Neaera is nagyon jó lenne, ha nem lenne benne ének, csak már zavar egy idő után:D