9
  • Merces
    #1
    b****** a rohdékok,hogy rohadna le az egymásbaérő f***** ezer font mi.....
  • CptObvious
    #2
    ÓÓÓ hogy oda ne rohanjak. Rossz anyagi helyzet. A több gyermekes családanyát MILLIÓKRA büntetik, mert megosztott néhány zene számot. Ezek meg itt embereket fenyegetnek, félemlítenek meg és megússzák alig 300ezer forinttal, mert hát nincs miből fizetniük. (majd el is hiszem) Ugyan már... Fizessen akkor helyettük a megbízó. A nagy és hatalmas film és zene kiadók. pfff. szánalom.
  • aaaaa
    #3
    Normálisabb helyekben ezt zsarolásnak hívják, amit műveltek, és kemény börtönbüntetéseket osztanak ki érte, nem nevetséges összegű pénzbírságokat. Most az teljesen mellékes, hogy ezt egy ügyvédi iroda, vagy a közvetlenül maffia követi el. A lakásmaffia ügyvédeit is le szokták sittelni, néha néha. Több ezer ember jogalap nélküli zsarolásáért mindössze annyi a büntetés, mint amennyi nálunk jár egy komolyabb gyorshajtásért, vagy egy be nem kötött biztonsági övért ???
  • egynyári üröm
    #4
    ezt magyarországon is művelik, mi az internetszolgáltatótól kaptunk egy expert kis felsorolást a letöltött CSI részekről, leírták, hogy ugyan ez itt legális, de azért ejnyebejnye, és inkább töltsetek le a mi saját fizetős oldalunkról, ami itt és itt található...
  • Amergin
    #5
    Joglőröket nem fogja a törvény. Az rájuk nem érvényes! Vannak még így páran kishazánkban is.
    Működés közben a rendszer
  • Retechegér
    #6
    Én a felhasználók helyében beperelném ezt az irodát, és nem 200ezrete hanem 200millát téríttetnék meg velük ezekután a pofátlan "lezsírozásuk" után.
  • AbyssLord
    #7
    Ez van. Így működik a világ. Megölsz egy embert, az gyilkosság. Megölsz egymilliót, az statisztika...
  • Rotyoka
    #8
    Én most szívből beperelném a világ összes jogvédőjét.
  • Rotyoka
    #9
    Kíváncsi vagyok ha olyan bandák állnának mögém mint a Metallica, Ac/Dc, Elbow, System of a Down, Ozzy Osbourne stb. (SOAD és Ozzy kritizálta nem is gyengék régen a jogvédőket)