7
  • Celeborn
    #1
    Hm. Akkor most ebben mi az egyedi? Hogy idióta kinézetű ellenfelek vannak, és piától gyógyul a főhős? Elég értelmetlen játéknak tűnik. Persze ne legyen igazam. De ahogy a cikk elején felsorakoztak a nagy nevek, azt hittem, valami jobb dolog lesz ebből.
  • Hoz_Hun
    #2
    "...készítésében részt vesz a Resident Evil 4 atyja, Shinji Mikami, a Silent Hill zenei direktora, Akira Yamaoka... történetét két kultikus szerző, Clive Barker és Stephen King írja."
    Olyan rossz akkor már nem lehet. :)
  • KillerBlue
    #3
    "készítésében részt vesz"-> Ez olyan mint amikor egy film előzetesben kiírják, hogy valami nagy nevű rendező producerként dolgozott rajta, aztán ebből semmit sem érzékelünk.
    Stephen King játékkal még nem próbálkoztam(ha egyáltalán van) de Clive Barker az Undying-on kívül eddig semmi értelmeset nem alkotott.
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    "úgy néz ki, mintha egy macska közösült volna egy harmonikával." - American McGee...
  • AljasGetto
    #5
    Ha régebben játszottál az Undyinggal, akkor értelmet nyerhet az "egyedi" jelző...
    Szerintem legalábbis zseniális volt, és a Jericho is bejött, jó ötletek voltak abban is, de hangulatra mindkettő nagyon ott van.
  • Zolivok
    #6
    hülyeség , csillagharcos
  • Ender Wiggin #7
    Mindkettő olyan jó volt, hogy sajnáltam, könyvben nem jelent meg...