15
Az új HTC tablet
  • REPS0L
    #1


    A HTC bejelentette első tabletjét, melynek a neve az egyik korábban már kiszivárgott változat, a Flyer lett. A gép munkára, filmezésre és játékra is ki van hegyezve.

  • GregSB
    #2
    Miért a Mobil fórumba nyitottad? Már van több tabletes topic a Hardware szekcióban...
  • GregSB
    #3
    "A HTC Flyer egyik érdekessége a kifejezetten a készülék számára kifejlesztett kapacitív stylus lehet, melynek adottságait az előre telepített kézírás alapú jegyzetelő alkalmazáson kívül rajzolóprogramok és más alkalmazások is kihasználnak. Az egyetlen apró kellemetlenség, hogy az eszköz – a legnagyobb konkurens gyártó piaci stratégiájához hasonlóan – nem része az alapcsomagnak, hanem azt külön kell megvásárolni hozzá méghozzá nem éppen baráti áron. Az Egyesült Államokban a BestBuy áruházlánc kínálatában a kiegészítő nettó 79,99 dollárért, azaz hazai áfát feltétezve körülbelül 18 500 forintért lesz elérhető, míg a beviteli eszköz tárolására is alkalmas tokért nettó 34,99 dollárt, azaz körülbelül 8000 forintot kell kifizetni. A HTC Flyer jelenleg nettó 580 dolláros, azaz körülbelül 133 000 forintos áron kapható."
  • Rage47
    #4
    az androidos tableteken mintha nem lenne teljesen folyamatos az animáció, "beszaggat" kicsit.
    ipaden teljesen sima érzetet kelt
  • VRSDM
    #5
    "androidos tableteken"

    és te ezen meghatározásoddal egy kalap alá rakod a 20.000 és 200.000 Ft-os eszközökez.

    Congrat :))
  • Gerygrey
    #6
    Én eddig csak a Galaxy Tab-ot próbáltam, semmi lassulást, szaggatást nem tapasztaltam vele.
  • theone91
    #7
    MobilMeeting-en kipróbáltam. Nem egy nagy eresztés... Ha hellyel közzel már grafikai alkalmazásokra is kiélezték, akkor legalább egy gagyibb nyomásérzékenységet belepakolhattak volna a tollba.
  • theone91
    #8
    Tény, hogy az iOS cuccok felhasználói élménye jobb, és ez annak is köszönhető, hogy több mint 40fps-t (konstans) produkál a menüanimáció... De ezt ugyan úgy láthatjuk a hasonló árban lévő Androidos cuccokon is, többnyire...

    Nem az Android hibája, hanem a lusta gyártóké, akik nem optimalizálnak.
  • Rage47
    #9
    na, akkor én még nem láttam felső kategóriás androidos tabletet, amely ezt a 40fps-t produkálja:)
    ha tudtok linkelni egyet (videót), azt megköszönném
  • Pio
    #10


    Meg azért mindenféle vitaindítás nélkül a Honeycomb "homescreen" nem kicsit funkciógazdagabb az iPad homescreennél, ezért cserébe csekély ár az, hogy néhány animáció nem 40FPS-t produkál. Akinek eye candy kell az tolja odahaza a krájziszt, én például helyből minden animációt kilövök amit csak lehet. :)
    De akinek nem tetszik, az kismillió alternatív homescreen alkalmazás közül válogathat és lecserélheti az alapot, én például simán találtam olyat, amivel az én 30ezer forintos gagyi android telefonom is teljesen "fluid" homescreent produkál.
  • Pio
    #11
    Hmm, timecode valamiért nem működik, 1:25 körültől mutogatja a szoftveres dolgokat.
  • Rage47
    #12
    hát ez tök jó:)
    megnyugodtam, hogy az Android is ott van a szeren:p
    továbbnéztem a videót, ez durva cucc, rá lehet csatolni billentyűt:D ez kell
  • Pio
    #13
    OFF

    Akkor már ne hagyd ki a videó második felét se, látható benne, hogy az androidon tényleg teljesértékű multitask van nem csak háttérben elaltatott programok (amikor a háttérbe ledobott GPS navigáció elkezd pofázni), illetve a távoli asztali kapcsolat se rossz móka.
    Árát tekintve pedig 100 dollárral (~20%kal) olcsóbb az iPadnél, szóval még ez se nevezhető egy árkategóriának.

  • heady
    #14
    Ez nagyon tetszik, a csávó is jól bemutatja. Ezen már rendesen dübörög a Honeycomb is :)
  • REPS0L
    #15
    ezért most én is teljesen odalettem...