51
  • BigPunisher
    #1
    dííííííííínóbot
  • A6 Intruder
    #2
    Hooolll?
  • Kensin
    #3
    Mostanában egyre több minden "büntet" :)
  • bigjoe
    #4
    Hát nekem nem tetszik, a második rész jobb volt.. Ebben túl sokan halnak meg...
  • FoodLFG
    #5
    Ma este 18:40-től büntetni fog a Műkorcsolya VB női mezőnye is az Eurosporton.
    Nézzétek, mert büntetni fog!!4
    :D
  • barcames
    #6
    büntet hahahahaha
  • Ender Wiggin #7
    Leginkább a zene büntet alatta...
  • FoodLFG
    #8
    Nézzétek a jó oldalát, legalább lesz benne városrombolás. Az egyben még ez sem igazán volt. Izomból hozzávágtak egy több 100 tonnás robotot az épület falához, és összetört a díszborítás. lol!
  • Chocho
    #9
    A szőke csaj még annál is bambább és hülyébb fejet vág, mint amit Fox kisasszonytól megszokhattunk. Az a három másodperc, amennyit a trailerben szerepel elég hozzá, hogy elkeseredjek, mert a sok tehetséges színésznő helyett megint egy modellt pakoltak a filmbe. Nagy gratu, tényleg...

    A trailer egyébként látványosnak látványos de semmi hangulatát nem érzem.
  • sandor8206
    #10
    uncsi
  • zetortraktor
    #11
    Te is elég bamba fejet vágnál, ha az utcán járkálva álcák támadnának le. :)) Ráadásul, ha bamba embert kell alakítani, akkor nagyon jól csinálja.
  • Chocho
    #12
    Igazad van, Oscart neki előre is!
  • KennyGTP
    #13
    Na, megint összevágták a film végét valami ígéretes előzetesre XD
  • Narxis
    #14
    Ez kurva jó lesz így trailer alapján. Büntet.
  • pokolfiu
    #15
    nem a punisher szokott büntetni?
  • Rage47
    #16
    a csaj elrontja
  • G22
    #17
    16év alattiaknak való film, gyerekes.Vége lehetne már.
  • Victor1103
    #18
    nézi valaki a királyi esküvőt live? Az is büntet mint állat
  • nessboth
    #19
    MElyik film nem gyerekes?! Csak nehogy a schindlerrel, keresztapával és a ponyvaregénnyel gyere...
  • Bhalage
    #20
    lesz megszarabb rebott, ne aggodj :D
  • Bhalage
    #21
    reboot*

    -gyilkolhatnekom tamad ettol a szotol tho
  • sandor8206
    #22
    van nagyon sok popcorn film ami nem gyerekes, még Baytől is
    ügynököt lepisilő robot-nőci lábát baszó miniálca poén gyerekes, ennyi
  • pokolfiu
    #23
    amúgy meg nem tudom miért a náthás retkes pitsáért nem a magyart linkelik ide be ide, mikor azis fentvan már a neten... lehetek naprakészebb is a cikkíró....
  • Bhalage
    #24
    a fingos robotok, kozottuk a nagy es dicso jetfire
    -uristen majdnem szetrugtam a kornyezetem az idegtol-
    BÜNTETTEK

    bay neked meg a kurva anyad!
  • tibisan
    #25
    anyonbüntet ám .. fos..inváziós baromság..
    már pisztoly is van a gyereknél..ajjajj.
    megatront annyira tolták az első képeken kamionként..hol a fosban van ..mert az előzetesben sehol..
    csak a hangok meg a zene miatt érdemes megnézni, mert az ad egy feelinget az egésznek
  • Prof William
    #26
    Remélhetőleg a két fingós gangsztarobot vagy nem szerepel vagy az elején rájuk lép valaki.
  • IMYke2.0.0.0
    #27
    A gyerekeink térdüket csapkodva, szinte már sírva fognak röhögni az ilyen IQ-light szarokon...

  • cateran
    #28
    Istenem..a latvany hipi-szupi,a lozungok meg..sigh.."you may lose your faith in us, but never in yourselfs" meg hogy "from here the fight will be your own" Atyaisten...nem is figyeltem, volt tepett amcsi zaszlo? Ha nem, a filmben tuti lesz...broaf..
  • kalapos01
    #29
    Az olyan IQ-light kommenteken, mint a tiéd, biztosan.
  • A6 Intruder
    #30
    Bay állítólag visszavett a patrióta stílusából és ebben a filmben nem tol a képünkbe három percenként egy sávos-csillagos lobogót, vagy egy USA feliratot, mint az Armageddonban.
  • bino512
    #31
    nem is rox .... a 2. ban is voltak epic jelenetek de ez is jónak igérkezik :D
  • fergusonpapa
    #32
    komolyan olyan gyerekes és cinikus mindenki.

    h unalmas h összefognak és nyernek az emberek.érdekes edigi filmek igen kis százaléka az hogy nem happy end részünkröl.a Will smithes filmben mikor mindenki zombi lesz(legenda vagyok) két vég volt mert nem testzet am se h a föhös meghala végén az emebreknek..az emberek szeretik a jó befejezést.ugy menjen ki a moziból h átéllje a film storyt és végén ugy jöjön ki h "jupiii".

    vagyis ilyen filmeknél ezt kéne érezni.

    a látvány elem sztem nem lesz rossz.tuti magával visszi a filmet.ha story nem lesz elcseszve akkor jokis film lesz ez.másnem 1x nézős.én ritkán járok moziba de ezt tuti megnézem.

    manapság nem sok jó film jön ki sajna meg minden folytatás de bekel érni ezzel.


    a többi meg divatból fikáz mert unatkozik a panelban,tisztelet a kivételnek.
  • Caine
    #33
    Dehogynem jönnek ki jó filmek (szvsz).
    Tessék megnézni a True Grit-et, a Király beszédét, vagy a most kijött Source code-ot. Mindet moziban láttam itthon és nem bántam meg, hogy megnéztem őket.
    Bár sokkal kevesebbet járok moziba, mint régebben. Ez főleg a jegyáraknak és a kevesebb jó filmnek köszönhetően ...

    Mintha (de lehet, hogy csak azt akarom hinni) egyre több olyan film lenne, amit nem (csak) a látvánnyal akarnak eladni.

    Bár abban egyet értünk, hogy nem sok a jó film. De azért van.
  • BaliBoy
    #34
    Hát Ti "betegek" vagytok néhányan.. :)) Minden nyafogónak kívánok 12 óra non-stop francia művészfilm maratont. Aztán majd beszélünk.:D
  • Murder3
    #35
    semmi különös trailer mi ezen a nagy szám?
  • Murder3
    #36
    jajj kiráj beszéde az nagyon kiráj állat nagyon kiráj film hihetetlenÜl érdekes h a degenerált angol Király hogy tanul meg pofázni.
    És az a degeszunalmas érdektelen film kap oszkárt persze hisz csak az agyonhypolt filmek kaphatnak oszkárt.
    nyílván az ilyen évezredkirályihercegeiangol esküvő biztos éles téma...

    mi alapján jobb?

    hagyjuk ezeket a szinészi játék meg hogy ilyen olyan törénet nem...

    jön állandóan ez a divat fika h amelyik filmbe már vannak látványos cgi-k és jelenetek azok már csak a látványra menő gyerekes baromságok
    vagy hogy amibe van poén az is...

    engem egy filmnél a történet és annak hangulata érdekel+nem árt ha nem olyan gagyi a látványtechnika mint a Battle:LA-nek.


    sablonoktól meg nem tud hullawood elszakadni állandóan a földet inváziónálják az zélienek,lerombolják a várost persze a végén majd nyer az emberiség.

    SPOILER:
    ---a végén nyernek az emberek és elpusztítják az álcákat----

    ezek után mi értelme megnézni?
    nem a látvány,akció miatt?

  • cateran
    #37
    12 duhos ember..kkthxbb...az a film ami latvanyos cgi-re es jelenetekre epul, az tipikusan a TF sorozat...Ja, es kozhelyekre...
    Mondjuk az iskolazottsagodrol es intelligenciadrol a kommented sokat elarul (csakugy, mint fergusonpapae) es a teny, hogy nektek mar most bejon a film, nagyjabol be is hatarolja a celkozonseget..
  • Pitterix
    #38
    Jó lesz ez!
    Akit érdekel, úgyis moziban nézi, mint én is.
    Idén nem sok filmre lesz pízem, de ez mozis, ahogy az volt az első és a második része is.
  • Caine
    #39
    Nekem tetszett.
    De ezek szerint nem ugyan azért járunk moziba.
  • viasz
    #40
    Gratulálok, te nagy zseni lehetsz!
    3mp-ből megállapítod, h mekkora szar színész a csaj! Gondolom milliókat kereső szereplőválogató lehetsz!

    Mellesleg feltűnhetett volna már így a 3. részre, hogy a csaj azért van, hogy mutogassák, nem azért, hogy színészkedjen. Azt meg végképp észrevehetted volna, hogy a Transformers sorozat nem a nagy színészi alakításokról szól, hanem leginkább látványfilm.

    Az előzetes jó hangulatot teremt, szerintem moziban fogom megnézni!