2055
Need for Speed: The Run
  • Bullitt
    #1
    Elég pletykaszint a dolog, de azért elég meggyőző dolgok vannak róla:


    A trailerből könnyen lejön, hogy ez már nem a régi NFS lesz. Ez inkább akciófilm, mint autóversenyzés. Feltűnik San Fransisco, Denver, New York neve, a főhős pedig nyilván ez a Jack nevű ürge és a barátosnéja. Rendőrök maradnak, de van robbanás, lavina, vonat. Ja, és egy boxart is:


    Minden bizonnyal az utoljára Undercover-rel jelentkező BlackBox csapat új fejlesztéséről van szó, mely már 3. éve készül.
  • tommygear
    #2
    grat
  • Prince23
    #3
    HD + képek
  • Büdös Bohóc
    #4
    pletykaszintű? Pletykaszintű dolgoknál nem adnak ki hivatalos teasert/trailert :DDD legalábbis az alábbi videó tuti az
  • Bullitt
    #5
    Amíg nincs hivatalos bejelentés, addig minden pletyka. Egy órára a trailer kiszivárgása után viszont már az EA is bejelentette.
  • BoneDragon
    #6
    Hát ez nagyon gagyi.... aúúú
  • pxxl
    #7
    az utóbbi pár részt figyelembe véve, ez csak jobb lehet...
  • BoneDragon
    #8
    Sajnos nem...
  • Bullitt
    #9
    Ez egy GTA szerűség lesz, a trailer egyik részében elkötünk egy rendőrautót is. Ja, és Chuck Norris lehetett a mesterünk:
  • janihunk
    #10
    De jó lenne ha visszahoznák a MW fílinget.
  • Ulvar
    #11
    Valahogy az NFS Shift 2 vonal jobban bejön, így ránézésre MW szerű valami lesz, de most itt mit akarnak kihozni, már mint verda fejlesztés stb...na mindegy, majd kiderül..
  • pxxl
    #12
    részemről meg inkább ez a vonal mint a shift-es zárt pályás bohóckodás
  • BoneDragon
    #13
    MW is zárt pályás volt futam közben, csak néhol letudtad vágni az utat. Amúgy meg nem hiszem, hogy mw-re hajaznának. Hülyeség is lenne tőlük, mert tuti bukta lenne. Az egyedi volt, egyik legjobb, hagyják úgy. Ne akarják azt a címet is megerőszakolni...
  • Bullitt
    #14
    Már megtették, Undercover volt a neve. :D
  • pxxl
    #15
    "MW is zárt pályás volt futam közben, csak néhol letudtad vágni az utat."
    örülök h tisztában vagy a fogalmakkal

    am leszarom MW is fos volt sztem. uccsó jó az az nfs 5 volt.
  • BoneDragon
    #16
    Akkor mi a fene volt?:)
  • Prince23
    #17
    Az EA már tegnap este publikálta a videót a Youtube csatornáján.
  • pxxl
    #18
    volt egy nagy szabad terület amit bejárhattál, nem egy zárt körpályán keringtél :)
  • BoneDragon
    #19
    Aham...de én arról beszéltem, hogy FUTAM közben. Akkor zárt pálya volt 1-2 levágással. :)
  • pxxl
    #20
    az autós játékok között kevés olyan van ahol nincs zárva a pálya vonala :D
  • BoneDragon
    #21
    Látom minden áron belém akarsz kötni...
  • pxxl
    #22
    dehogy, csak mondom :D nem kötöccködök :D
  • csizihungary
    #23
    Na ez várós lesz!
  • Fec papa
    #24
    Látom ne mérted a fogalmat, a zárt pálya nem azt jelenti hogy egy útvonal van, hanem hogy nincs forgalom, le van zárva. éteeeeem?
  • Guren
    #25
    egy véleményen vagyunk, bár szerintem a Hot Pursuit 2 is jó volt.
  • BoneDragon
    #26
    Nem izgat, attól még ez is szar lesz. :D
  • Prince23
    #27
    Undercovertól csak jobb lesz
  • Bullitt
    #28
    "The visuals are absolutely jaw-dropping. Thanks to the Frostbite 2.0 engine, the cars look killer, the environments look phenomenal, and the characters are engaging as ever. As you would expect, we’re upping the ante on Autolog as well."
    A hivatalos oldalon lévő bejelentés szövegéből. Ezek szerint Frostbite-ot használnak saját engine helyett...
    és elindult a hiv oldal is, egyenlőre üres.
  • janihunk
    #29
    Az igen akkor ez is "csak" DX10 és DX11-et fog támogatni illetve konzolon butítva lesz, mint a BC3-om.
  • pxxl
    #30
    dx-el nincs baj, konzolosok meg...
  • janihunk
    #31
    Hát nekem van az is de ha már DX11 et kap akkor alap hogy pc-n tolom.
  • Bronx South
    #32
    69xx -en gondolkozok jelenleg, bár legrosszabb esetben a 6870 is bírni fogja. Hol a gond?

    Pixxel osztom a véleményed, szerintem is inkább ez az útvonal mint a keringés, bár félek attól hogy a Black Box a fejlesztő. Eltoltam 70 % ig az Undercovert de összességében egy szar, az NFS World lekötött egy ideig de az is egy szar, mindenesetre várom ezt is, akármi lehet belőle, akár kellemes csalódás is.

    Akinek meg nem tiszta hogy az autós játékoknál mi a "zárt pálya" jelentése, annak elmondom hogy ez a jelentés olyan játékot tükröz, aminek a játékmenete a versenypályákon való versenyzésre épül (Pl. Shift, tehát nincs benne nagy terület amit bejárhatsz, nincs szabad autózás mint pl. egy TDU -ban, stb.
  • Bronx South
    #33
    De amúgy ha zárt pályás kategória, nekem az NFS Pro Street nagyon bejött, eltudnák viselni egy Pro Street 2 -t, jó volt mikor izzadt kézzel toltam át 350 el a sivatagon, autók hangja nagyon ott volt, fizika is, a grafika meg még mindig megállja a helyét.
  • janihunk
    #34
    Hát szerintem még az én gépem is bírni fogja. Bár mindenképpen fejlesztés lesz én is 68xx re gondoltam már csak a BC3 miatt is. Elég nagy gép kell majd hozzá mert már a GS en említették bár néha sarkítanak. Még talán egy quad proci és 2gb ram is bele fér majd a fejlesztésbe és jó is vagyok.
  • janihunk
    #35
    Én mikor játszottam legelsőnek a Pro Street el vagy fél óráig nem tértem magamhoz annyira jó volt. Sajnos a vége felé kicsit monoton lett.
  • Bronx South
    #36
    Eleinte szídtam mint a bokrot, végül qrwára megtetszett. A zárt pályás versenyzésnek egy olyan kategóriája, mikor nem egy versenypályán megy a majomkodás, hanem kijelölt sivatagi, és hegyi útvonalakon tolod neki. Rengeteg élményt adott az a játék, és sajnos az volt az utolsó NFS ami tetszett.
  • pxxl
    #37
    sztem felesleges lecserélned a 6870-et.


    ja pro street is jó volt, bár sokszor nagyon idegesítő, éppen az említett sivatagos pályák -.-
  • Bronx South
    #38
    Nálam az volt a hab a tortán. :D Megkellett szenvedni a győzelemért, de épp ezért volt jó. Nem volt mindegy hogy előztél 300 felett, nameg az első helyen is voltak meglepetések, egy apró hiba elég volt hogy elszálljál és pont ez adta a kihívást. Viszont ott is volt versenypályás műsor, az annyira nem jött be, a drag meg ugyancsak qrwa jó volt.

    Ez a videó jutott most eszembe a Pro Streetről:

  • janihunk
    #39
    Azt tényleg felesleges. Ha már mindenképpen csere akkor már HD 7xxx ből majd valami. Nyár végén jönnek úgy is.
  • Snexi
    #40
    én örülnék ha lenne végre újra normális karrier mint mondjuk a most wanted-ben