431


src=\"http://noob.hu/2011/08/22/banner_0.png\">







  • BoneDragon
    #1
    Örömteli hírrel szolgálhatunk a MMORPG játékok rajongói számára, ugyanis nemrégiben a Bigpoint marketinges leányainak és legényeinek köszönhetően néhány új kép és egy kedvcsináló rövidfilm látott napvilágot a Drakensang Online címet viselő produktum kapcsán, amelyet jelenleg gőzerővel fejlesztenek a vállalat stúdiójában. Tény, hogy a matéria a cég eredeti terveinek megfelelően böngésző alapú lesz, de az alapjául szolgáló, felturbózott Nebula motornak köszönhetően a látványvilág tekintetében nagy valószínűséggel messze felülmúlja majd a piaci versenytársak hasonló jellegű alkotásait. Forrás

    Időközben elindult a zárt béta! Itt lehet regisztrálni!

  • Guren
    #2
    ez bizony jónak tűnik
  • datango
    #3
    ezekkel a játékokkal csak az a gond mindig, hogy évekig kell játszani hogy elérd a max szintet és mire eléred kijön egy mégnagyobb szint, max csak akkor éred be azt a szintet ha fizetsz valamilyen "hozzájárulással".
  • BoneDragon
    #4
    Sikeresen bejutottam a closed bétára és azt kell mondjam, jó játék lesz. Nagyon sok benne a bug, kicsit átláthatatlan, de én a legjobban a térképet hiányolom belőle. Remélem ezt később pótolják! Böngészős játékhoz képest, grafika büntet! Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. :)
  • pxxl
    #5
    jah ez kb a wow amit leírtál, de látom ezt is csak félfüllel szedted össze és ennek is a fele hülyeség a másik fele nem igaz...
  • lammaer
    #6
    A Free2Play játékokról beszélsz?
  • sparrow35
    #7
    Ez Free2Play lesZ?
  • Palinko
    #8
    videó alapján nem böngészősnek tűnt lol. de milyen gyorsan küldték a mailt? mert a regisztrációs megjött, de a bétás még nem :S
  • sparrow35
    #9
    Sztem azt nem kap mindenki csak a KIVÁLASZTOTTAK!
  • BoneDragon
    #10
    Kaptam 2 darab beta kulcsot:

    DSp5b7e7ca15

    DS836e72bf61

    Jó játékot hozzá. :)
  • Tatyla
    #11
    kipróbáltam elég egyszerű diabló klón csak azt nem értem a nagymellű női karakter miért férfi hangon hörögve harcol a botjával?
  • BoneDragon
    #12
    Magyar nyelvű lett a játék! Érdemes kipróbálni. :)
  • Palinko
    #13
    az aréna mire jó? mert kicsit üres.
  • BoneDragon
    #14
    Passz, odáig nem jutottam el. Nálam elég gyakran megszakad a játék. Másnál is előfordul? :/
  • BoneDragon
    #15
    A játék valami hihetetlen sokat fejlődött 2 hónap alatt. Akkor hagytam abba, mert egyszerűen játszhatatlan volt a bugok miatt. Karakterem törlődött, de nem is baj. Most újrakezdve, eszméletlen jó. Frissült skill rendszer, bekerült a térkép, új lootok. Szó szerint mindent frissítettek a játékban. Az meg hab a tortán, hogy magyar nyelven is megjelent. :) Már csak ezzel a fránya kapcsolódási hibával kéne csinálni valamit...
  • e gergely
    #16
    Hogy lehet magyarul játszani? Taiwani szerveren? Le kell tölteni hozzá valamit vagy a beállításoknál lehet magyarra állítani vagy amikor indul a játék?
  • BoneDragon
    #17
    Szerintem topicot tévesztettél.
  • e gergely
    #18
    jaj télleg, dragon ball online-ba akartam belépni
  • tgary
    #19
    Sziasztok!A chat funkció rendesen működik a játékban?Mert próbáltam magyar játékossal felvenni a kapcsolatot,de eddig nem sikerült.Vagy ilyen kevés magyar játszana a játékkal?
  • BoneDragon
    #20
    Passz. Elvileg működnie kell. Mondjuk én észrevettem, ha elmegy mellettem magyar névvel valaki és írok a chaten semmi reakció. Kéne már egy whisper funkció is. :)
  • Palinko
    #21
    tuti sok a magyar nem véletlenül van leferdítve
  • maffi
    #22
    van whisper funkció
  • Probatbicol
    #23
    Én is meglepődve láttam, mikor hosszú idő után újra beléptem, hogy magyarul megy az egész.
  • Grembore
    #24
    Még nem találtam itt meg a magyar oldal linkjét, de kiteszem, hogy mások is megtalálják: Drakensang Online. Ahogy néztem még van angol szöveg, de ezeket is hamar elfordítják majd.

    Nekem nagyon bejött a játék, bár az igaz, hogy kellenének még karakterek, de nagyon feelinges ez a Drakensang világ:).

    Vannak már magyar klánok, guildek, vagy nem is várhatóak?

    Valami olyasmit is olvastam, hogy Drakensang-et valami régi szörnyek támadták meg. Hol lehet elolvasni a világ előzményeit? Van erről könyv vagy bármi más?

    Előre is kösz:), jó játékot!
  • BoneDragon
    #25
    Az első hsz-be van a magyar oldal linkje. Karakterekből tényleg kevés van, de ahogy elnézem még 3 kaszt várható a későbbiekben. Többire nem tudok válaszolni, mert már nem játszok vele. :)
  • Inquisitor
    #26
    Most már Open Beta van. A főoldal egyből a magyar oldalra dobott és néztem nagyot, hogy a játék is magyarul szólt hozzám :)
  • fejnelkuli
    #27
    Hali!
    Hogy lehet partyzni?
  • Inquisitor
    #28
    Rákattintgatsz játékosokra és meghívod őket csapatba ... vagy elfogadod ha ők teszik ezt :)
    Csak most mindenki rászabadult a bétára és baromira lagzik, egyes térkép részekre meg nem lehet belépni.
  • fejnelkuli
    #29
    Rakattintok,de akkor hol?Kattintasra a spelleket akarja aktivalni.
  • fejnelkuli
    #30
    megvan
    /invite név
  • Inquisitor
    #31
    Azért pár nap alatt elég rendesen összeomlott a szerver a rohamtól. Kissé alá van méretezve ...
  • RiCSi1234
    #32
    Mostmár elég faszányos.. :) Már 11-es sárkányharcos vagyok.. :D
  • yesname #33
    Na ennyit a játékról. Bejelntkezek sikeresen, majd kiírja hogy műszaki hiba lépett fel a karakter adatainak lekérdezése közben és karater elveszett. Nevetséges.
  • yesname #34
    Megjavult \o/
  • Terensz
    #35
    ö

    [kiesett a száján]

    ez nagyon állat játék lesz

    #3: ilyen játék nem nagyon volt, leginkább a Titan Quest vagy a Diablo-k állnak közel hozzá. Szerintem egy videóból nehéz lesz megállapítani, hogy egy karaktert mennyi idő lesz felhúzni max szintre.

    #5: wowban egy karakter felhúzása max 2-3 hét, napi pár óra játék mellett. 1 hét, ha intenzíven csinálod.

    +fav
  • RiCSi1234
    #36
    Végre magyarokkal is találkoztam.. Nem is kevéssel, nyomtuk a partyt.. :DD jó volt, tetszik!
  • Maximus4
    #37
    Azért egy teleport nem ártana ha lenne ne kelljen annyit mászkálni:)
    Vagy van csak én nem találtam?
  • crackyS
    #38
    itt mekkora előnyt jelent ha valaki fizet a játékért?
  • crackyS
    #39
    grimmagstone végén hogy kell szertartást tartani?
  • Maximus4
    #40
    Lehet,hogy keverem,de ha jól emlékszem akkor jobbra ha bemész a terembe,rá kell kattintani a nagy ládára (nem a rézkulcsosra) és akkor előjön egy nagy böszme valami és azt kell kinyírni.De mondom,lehet,hogy ez nem az:)