24
Xbox 360 resign, offline patch, stb.
  • elite
    #1
    Meg tudná mondani valaki, hogy ha az xplore360 progival több profilt is látok a könyvtárban, de a dashboardban csak egy profil látszik(a többi valami régi maradék lehet), akkor hogy tudom megállapítani, hogy melyik az enyém?
  • pxxl
    #2
    ezért topikot nyitni...
  • elite
    #3
    Köszönöm a hasznos és informatív hozzászólást. A topikot nem csak ezért a kérdésért nyitottam, hanem minden ilyen jellegű kérdést és tapasztalatot itt szeretnék összegyűjteni. Valahol el kell indulni.
  • lolSL
    #4
    el lehetne indulni a meglévő 25 xboxos topicban
    én facebookról is törölném magadban a helyedben
  • DanielT
    #5
    És köszönjük szépen, törölhető a topik!

  • elite
    #6
    Segíteni azt egyik kibaszottul okos sem tud, csak azon lihegni, hogy zárjuk le a topikot. Gratulálok a színvonalhoz... Szánalmasok vagytok, jöhet a büntetés és a ban, ebben van itt a nagy tehetség...
  • Rage47
    #7
    nem illegális az xbox hack?
  • elite
    #8
    Én pedig megtanulnék normálisan fogalmazni a helyedben...
  • Jissi
    #9
    Ha a sajátodat használtad a legtovább akkor gondolom a legnagyobb méretű. Alternatívaként mentsd le mindegyiket majd egyesével törölgesd le a gépről és látni fogod melyik volt a saját.
  • lolSL
    #10
    viszont itt nem én kérek tanácsot
  • elite
    #11
    Köszi, végső lehetőségként majd kipróbálom...
  • elite
    #12
    Első körben a FIFA 11 keret frissítést akarom feltenni. Egyelőre a jelenlegi mentéseket sem találtam, mert mindennek csak idióta hexadecimális neve van mint a registryben.
  • Jissi
    #13
    Keress rá a neten, Kingla oldalán fent van a hexa kód az összes játékhoz.
  • MerlinW
    #14
    X360 topik
  • mila69en
    #15
    innen letöltöd a patchet és a caches könyvtárba bemásolod
  • mila69en
    #16
    partition3-on van a cache könyvtár, és nem az egész mappát másolod csak a filet...ennyi meg is van patchelve a fifa
  • elite
    #17
    Hát Te vagy itt a király! Köszönöm, mindjárt ki is próbálom.
    Aztán célomnak megfelelően leírom itt folyamatosan a tapasztalatokat minden témába vágó kérdésben.
  • elite
    #18
    Sikerült is!
    Squads0 20110316232026 ez a fájl kellett hozzá. Modio-val resignoltam, majd, és ez nagyon fontos, törölnöm kellett a beállítás fájlt a FIFA könyvtár alól, ezt pedig odamásolni, csak így működött. A fájlok másolásához az Xport360 programot használtam, a winyót pedig xbox hdd transfer kábellel kötöttem a gépre.
    Köszönöm a segítséget!

    Következő lépésként a Pinball FX 2-t próbálom feltenni...
  • mila69en
    #19
  • LoSA
    #20
    Mi ez a Title update, mire jó?! :)
  • mila69en
    #21
    UPDATE: The patch is now available on both platforms.
  • arty
    #22
    "Következő lépésként a Pinball FX 2-t próbálom feltenni..."

    álmodj királylány.... :)))
  • mila69en
    #23
    te azt csak hiszed:)
  • Nyugis
    #24
    sziasztok!

    kezdö Nagyon kezdö Xboxos leszek, a gyerek miatt.
    xbox 360 lesz megvéve, pár honap mulva.
    az a kérdésem, hogy:
    - külsö winyot be lehet csatlakoztatni a gépbe?
    - USB-felülettel igaz?
    - mivel "eredetiről készült" játékokat szeretnék a külsö winyora tenni, az ugye megoldható?
    - kell hozzá valamilyen plusz program?
    - különféle "megosztási" torma oldalakon sok játék biztonság másolata elérhető ISO formátumban.
    azokat ki lehet valahogy másolni kulsö winyora, vagy csak DL lemezre lehet kiirni?