14
  • Hungarikum
    #1
    A TV előtt eltöltött idő tényleg csökkent, mivel már nincs rákényszerülve az ember a sok szutyok kereskedelmi csatorna "müsor"kiníálatára. Viszont egyelőre HD felbontású filmeket TV-n nézek. majd ha lesz kinyujható Table PC - félhetnek a TV gyártok.
  • nlght
    #2
    egy újabb szponzorált cikk...
  • JTBM
    #3
    Már az ősszel jön a 21"-os tablet.
    Arra már én is benevezek.
    A jelenlegi Ipad nekem túl kicsi, akkora felületen én még nem netezek.
    17" lenne a minimum, de ha 21" lesz, az még jobb, azon már lehet, hogy mozizok is, bár az otthoni 54Mbps wireless sebességen pont nem megy el az 1080p.
    Majdnem, de mégsem. :-(

    Kell majd vennem egy 300Mbps wireless modemet is, ha mozizni akarok az tablet-en...
  • fergusonpapa
    #4
    ezen nekd mi szponzorált te agyhalott -.-'
  • pasi29uk
    #5
    Ha egyszer veszel egyet akkor majd megérted, hogy mire is akar utalni a cikk...
  • Polemius
    #6
    Tegye fel a kezét, aki 25 cm-es képernyőn akar filmet nézni, 125 cm helyett.
  • Thrawn
    #7
    21"-es tablet? Az meg mire lesz jó? Cipelni nagy, otthonra meg kicsi, én legalábbis már megszoktam a 27"-es monitorom. Miért nem mindjárt 42"-es tablet, oszt' mintha asztallapot cipelnél a hónod alatt.
  • Thrawn
    #8
    Ja, még valami:
    "A válaszadók 33 százaléka kijelentette, hogy sokkal érdekesebbnek találja a tábla PC-ken megjelenő tartalmakat, mint a televíziós műsorokat."
    Miért, asztali PC-n nem ugyanazokat a tartalmakat látja, mint a tableten? Én speciel asztali PC-n netezek, nem tableten, mégis sokkal érdekesebbnek találom, mint a tv műsorokat.
  • Balumann
    #9
    Nálam a hordozhatóság az kb. 14 colnál kimderül. Én eleve nem szeretem a billentyűzetnélküliséget, de ennek is van előnye, hogy tényleg bárhol lehet használni, akár állva is (ülve viszont kevesebbre, bill+egérrel azért jobban lehet kezelni a gépet szerintem, pláne ha írni kell).
    Otthonra meg a lehető legnagyob baromság ilyet venni. 60-70 -ért már olyan gépet összeállítasz, ami fullhd -t visz, abba bennevan a gigabites hálózat is, amin megy a fullhd, és marad is pénzed egy nagyobb kijelzőt venni (pl. 22 -est), bár nem tom mennyibe fog kerülni a 21 -es tablet (van egy sejtésem, hogy nem olcsó, és még egy fullhd -s tv is kijön belőle...).
  • MsUser
    #10
    Tényleg egy táblát kell majd a hátunkon vinni, jó lesz hegymászóknak lecsúszni a csúcsról ráfér még a hátizsák is.
    Viszont lassan eléri a teljesítményük a használható szintet és akkor rezeg a léc a laptopok alatt.
    Az asztali platformot meg soha nem fogja veszélyeztetni, részben mert sokkal olcsóbb és sebességre egy régi közepes teljesítményű PC simán jobb otthon mint egy pici hordozható mutty.
  • ZeemanX
    #11
    Ez?
    :-)
  • JTBM
    #12
    Nekem arra kell, hogy bárhova cipelhessem magammal a házban v. máshol.
    Pl. a nappali fotelben, a gyerekszobában, kint a kertben v. ha megyünk az anyósékhoz, akkor is tudjak netezni, filmet/sorozatot nézni v. olvasgatni.

    Ne legyek a PC-hez v. laptophoz kötve.

    A billenytűzet ezen nagyon nem hiányozna, de az on-screen billenyűzet azért persze van ezeken is.
  • Polemius
    #13
    Ízlés kérdése.
    Én filmet televízión nézek, netezni, dolgozni asztali gépen szoktam 22"-os monitoron, olvasni e-inkes könyvolvasón vagy papíron. Kertben kertészkedni vagy madarakat nézni szoktam (netán olvasni). Rokonoknál, barátoknál meg velük vagyok elfoglalva.
    Vessetek a mókusok elé, de telefonnal telefonálni szoktam, fényképezni pedig fényképezővel.

    Ennek ellenére látom jogosultságát kiegészítő gépként, de úgy érzem nekem még sokáig nem lesz szükségem ilyenre. :)
  • B0nFire
    #14
    Ezen besírtam b+! Automatikusan letölti a "jó" zenéket, és törli a "szarokat". Meg az auto video editálás is haláli.