9
  • qetuol
    #1
    nem tudom jól olvastam e valahol, hogy az ipad2-nek PLS kijelzője lesz
  • aislado23
    #2
    Ipad hir. Még pár óra és virtuálisan széttépi itt egymást a sok hülye.
  • FoodLFG
    #3
    "nem valószínűsíthető, hogy az új termék kapcsán az almás társaság túlzottan nyitna a szilárdtestes adattároló technológiák felé, ez alól kivételt jelenthet az SD-memóriakártyák beépítése és alkalmazása."

    Nah! Akkor már talán eléri a Nintendo 3DS szintjét. USBt vajon sikerül beleépíteniük, vagy ez a drága technológia még mindig nem fér bele az árba ? :D
  • Crane
    #4
    "Még semmi szükség az iPad frissítésére"

    Jobbat mondok: Semmi szükség az iPad-re! :D
  • GregSB
    #5
    Jobbat mondok: nekem semmi szükségem Golf ütőre. Mivel soha nem érdekelt a Golf, és soha nem is fog. Mégse megyek be egy Golfal foglalkozó topicba, vagy sport-hírhez, és nem kezdem el üvölteni, hogy ez egy értelmetlen és drága sport.

    Te miért nem tudsz ilyen bölcs lenni és megtartani az okosságaidat magadnak? :D
  • EnxTheOne
    #6
    kap +1magot a processzor. Szóval megéri váltani. :D
  • endrev
    #7
    Crane, úgy látom nem használtál még iPad-et, vagy ha igen, akkor nem HASZNÁLTAD. Szerintem inkább várj a véleménynyilvánítással addig, amíg kompetenssé nem válsz.
  • G_ArchAngel #8
    Itt eleg olcso, gondolkodom, hogy el kellene kezdeni:)

    Marmint a felszereles olcso, a klubtagsagit nem tudom:)
  • VRSDM
    #9
    én csak kisétálok a kertből 5perc kellemes bemelegítő séta után máris egy szép dombos tájon találom magam, erdőkkel, tóval, fenyvesekkel, sziklásokkal. ja és golfütömmel barátommal meg néhány száz víz hatására lebomló teljesen környezetbarát labdával.

    nem drága a golf.
    nem drágább mint egy ipad.

    ja és mindkettőre szükségem van :')