225
Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program
  • berczely
    #1
    [b]Sziasztok!

    Ma említette meg ezt a dolgot osztálytársam el is kezdtem utána olvasgatni. Van pár magyar oldal ahol foglalkoznak a dologgal most kezdtem őket tanulmányozni. Nagyon nem írnék még a témában mert én is most járok még utána. Érdekes ez az időjárás befolyásolásos dolog és az emberi tudatra való kihatása.

    Íme pár link a témában:

    "A Nagy Hadrongyorsító után egy újabb különleges létesítményt mutatunk be, amely viszonylag kevés figyelmet kapott a hazai médiában, pedig igen sajátságos célokat szolgál. Hogy pontosan milyeneket? Azt talán senki nem tudja néhány kiváltságos tudóson és katonai vezetőn kívül, akik Alaszka kietlen jégmezőin, fagyos tundráin dolgoznak."
    Link

    "A HAARP projekt irányítói azzal nyugtatják a közvéleményt, hogy az alaszkai antennák teljesítménye nagyon alacsony. Azonban az emberi agy reakciója elektromágneses hullámokra még jobbára feltáratlan terület. Érdekes példa: egy hagyományos, kereskedelmi forgalomban is kapható játékmágnes térereje mintegy 1000 gauss, vagyis kerekítve kb. kétezerszer olyan erős."
    Link

    "A Nagyfrekvenciás Aktív Ionoszférakutató Program elnevezés egész békésen hangzik, s azt hihetnénk, hátterében esetleg az ozonoszféra megmentésének, vagy a globális felmelegedés megakadályozásának kikísérletezése áll. Tudományos szakértők és katonai elemzők azonban rámutatnak, hogy minderről szó sincs. Sokkal inkább egy – már Tesla által megsejtett módszer alapján megvalósított – rendkívül sokoldalú fegyvert takar az elnevezést, olyan jellegű fegyvert, mellyel a Star Wars sorozatban találkozhattunk. Eddig legalábbis."
    Link

    Képek



  • berczely
    #2
    Szóval képek:



  • dronkZero
    #3
    Szokásos ostoba agymenés, nem új dolog. Ne paranoid seggfejektől tájékozódj, mert különben te is olyanná válsz.
  • berczely
    #4
    Ezért is nyitottam ezt a topicot hátha vannak itt okos emberek és tudnak nekem értelmes racionális és ésszerű magyarázatot adni a dologra!
  • Atkamon
    #5
    Azt hittem már a MUSE koncert DVD-jéről nyílt topic :D
  • andersh
    #6
    [szin=red]Mind meghalunk![/red]
  • andersh
    #7
    lol akarom mondani /szin na már mind1, fail :D
  • Looooser
    #8
    én csak ezt ismerem, plusz Tesla elméleteit olvastam

  • Hajnalcat
    #9
    énis ;)

  • EnxTheOne
    #10
    Usanka épit halálcsillag.
  • passatgt
    #11
    nagy hatótávú radarállomás, többit andersen is írhatta volna
  • Mor3llo
    #12
    Naná, mert minden úgy van, ahogy azt a két szép szemünkkel látjuk a kis rózsaszín világunkban. Senki sem alattomos, mindenki jószívű és emberséges.
  • Saintgerman
    #13
    Szia !
    A kérdés jó, talán túl jó ahhoz, hogy az emberek megértsék a legfontosabb rendeltetését. Azt, hogy úgy mint a valás közvetítő Isten és ember között, a HAARP is egy traz-manipula-tor a való (nem fizikális) világ, és az e-világban a tobozmirigy (mint vevőnk) között...

    Mind Control, Chemtrails and HAARP
  • berczely
    #14
    Fú ez magas már nekem kicsit!
  • Hajnalcat
    #15
    Kezd érdekes lenni a dolog

    Kérdezett valaki egy helyen és arra a válasz ez volt:
    "A tobozmirigy az agyban található, és... A tobozmirigynek valóban a fényérzékelésben van szerepe, de itt nem csak a hétköznapi értelemben vett fényről van szó, hanem olyan elvont dolgokról is, mint amire azt mondjuk, pl az értelem fénye, a lélek fénye (a kisugárzás, az auralátás), stb. A tobozmirigynek valóban hatalmas szerepe van az élet, a világ összefüggései észrevételében, ill. észre nem vételében, és a magasabb, a fizikain túli érzékelésben is. A harmadik szemhez, azaz a megérzések, látomások, médiumitás stb. otthonához kapcsolódik.
  • Hajnalcat
    #16
    Várjcsak. Ezzel azt állítod, hogy a HAARP program jó dolog és segít az ember szellemi szintjének fejlődésében? Szóval az egy Kapcsolat a másik dimenzióval, segít kapcsolatba kerülni? A Kapcsolat számomra nagyon fontos...legfontosabb dolog. Segíti az embereknek felnyitni a harmadik szemüket? Ezt most komolyan írod?
  • Saintgerman
    #17
    Ehhez hozzátenni se kell, talán csak annyit, hogy "átmenetileg" mûködésen kívül van helyezve..
  • Hajnalcat
    #18
    Nekem amúgy tavaly lüktetett és nyomott ott középen a harmadik szememnél, valószínűleg megnyílt...picit, tavaly más volt minden, közel voltam...nagyon közel... de idén...
  • Saintgerman
    #19
    Épp az ellenkezőjét. A HAARP egy eszköz arra, hogy manipuláljanak az egyetemes Universummal (az 5 érzékszervünkön túli világ) való közvetlen kapcsolatban..
  • Hajnalcat
    #20
    jaj... :( és meddig ér el igazából a hatása? Tehát az egész bolygóra kihat?
  • Hajnalcat
    #21
    Akkor valahogy meg kellene örökre semmisíteni...desegítenék ebben!
  • Saintgerman
    #22
    a linkelt videóm erről szól.. nem csak egy van, hanem már 12, és a Föld köré egy pajzsot sző... a hatása inorm, de sokminden más is van a manipulátorok paklijában még ezen kívül is, ami miatt "vakok" vagyunk..
  • Hajnalcat
    #23
    Nem tudok angolul...
  • Saintgerman
    #24
    bravó az első lépés a felébredés talán a legnehezebb...
  • Hajnalcat
    #25
    És erről mi a véleményed?

    Bár én mostanában azt olvastam egyik helyen(beszélgettek cseten), hogy igazából elfordult a Föld tengelye és azért van ez. Másikuk azt mondta, hogy vagy a mágneses tér fordult el...nem tudom, ebből mi lehet az igaz?
  • Saintgerman
    #26
    az első akadály.. sebaj, nekem 55 évig tartott neked gyorsabban fog menni..
  • Hajnalcat
    #27
    55 = a személyes szabadság megvalósítása azáltal, hogy a múltunktól szabadok és teljesen valóságosak vagyunk.

    De amúgymeg tényleg ennyire idős vagy?
  • Saintgerman
    #28
    Olyan személyes szabadság nincs, amiről a legtöbben álmodnak.
    Az idő, az a 3D adaléka, de valójában egyik sem létezik, tehát elválasztani sem tudjuk önmagunkban a multat a jövőtöl, mivel a szerep az szerep volt, mi pedig egy végtelen energia...
    Megtisztelsz a privátban küldött kérdéseddel, de sajnos nem tudok válaszolni... amúgy tényleg 55 vagyok. mert ? furcsa ?
  • Hajnalcat
    #29
    Ezen a bolygón nincs, de máshol szerintem van...
    Furcsa. Igen, mivel a fórumozók nagyrésze ezen a helyen fiatal. De nem baj, ritka kincs vagy a sok "zöldfülü" között. Ezt ne sértésnek vegyék a többiek, csupán még sokat kell fejlődniük lelkileg, hogy egy ilyen bölcs szintre eljussanak, már ha el akarnak....
    Átlagos életkor: 27.9 év





  • ZilogR
    #30
    Mega+fav
    Egyelőre figyelek, remélem nem lesz szétalázva a topik
    Google Earth-ön én rendszeresen megkukkantom, hátha raknak fel jobb képet róla. Pár hónapja már street view-ban is megvolt, lehet nézegetni a bevezető utat.

    Ha Alaszkába utaznék, ez lenne az egyik hely, amit meglesnék...!
  • dronkZero
    #31
    Én meg remélem, hogy szét lesz.

    Elvileg ez egy TUDOMÁNYOS fórum, nem pedig "paranoiások és álmodozók légből kapott hülyeségei".

    Saingermant meg bölcsnek nevezni... ez a hónap poénja. :D
  • ZilogR
    #32
    Azt gondolom, akik szét akarják kúrni, azok inkább azt írják le, mi is ez a HAARP, ha már jobban tudják, ne pedig csak anyázzanak.

    Ez amúgy nem személyesen neked ment, hanem a hozzászólásodra reagáltam :)
  • Me0w
    #33
    Ne haragudj, de errol a gyalog galopp egy resze ugrott be:
    'Vén hülye buzeráns! Így hiába izgattál fel.' :)
  • Grr1234
    #34
    Ezaz! Képzeljünk bele hülye vallásos dolgokat minden szarba! Hurrá.
  • lopbisz
    #35
    "hátha vannak itt okos emberek és tudnak nekem értelmes racionális és ésszerű magyarázatot adni a dologra!"
    és pont a drogos 0-tól várod az "értelmes" választ. Omg.... az év vicce
  • lopbisz
    #36
    Egyébként mit akarsz hallani, hogy minden rendben és tök ártalmatlan dolog? Elvégere világbéke van, meg a mikulás is létezik...
    Racionálisan pedig nem kell ezt túlmisztifikálni energiákkal. Készült már erről a témáról egy jó dokumentum film: ( a magyar címe hülyeség de a film jó)

    részekre bontva:










  • lopbisz
    #37
    hm, az első movit félre linkelte a fórum :D

  • andersh
    #38
    a zsidó halálsugár lol
    egy kurva szó sincs benne a zsidókról
    persze akinek van egy kis esze az tudja h csak a gojokra hat a frekvencia, úgy állították be
  • Saintgerman
    #39
    ezt én is megjegyeztem egy másik topikon, hogy a zsidókról egy szó sem esik benne. Vajon minek keverték bele ? Vajon miért Ventura a reporter, amikor annyit ért a HAARP-hoz, mint az igazi birkózáshoz ? A film azonkívül semmit nem mond, hogy senki sem tud semmit. Nem ezt akarják konzerválni az otthoni hallgatóknak ?

    Aki persze tudja honnan csörög a dió, az azt is tudja, hogy a zsidók a gazdájuk jóvoltából már korábban egy alacsonyabb frekvencia tartományba lettek zárva, tehát a mostani változások érzékelésére már egyébként is képtelenek...
  • Hajnalcat
    #40
    Miért lett olyan feszült egyszerre sok beépített ideíró? Féltek, hogy kiderül az igazság? :)