66
The Black Mirror 3
  • syberia2
    #1
    A közeljövőben jelenik meg a Black Mirror horrorjáték-trilógia befejező része, melyből a második rész alatt felvetődött kérdéseket válaszolja meg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A történet ott folytatódik, ahol a második részben befejeződött. Darren felgyújtotta a kastélyt, majd eszét vesztve bemenekült a közeli erdőbe, ahol később megtalálták a rendőrök, s a gyilkosságok első számú gyanúsítottjaként le is tartóztatták. Hősünk azonban olyannyira elmerült elméje sötét bugyraiban, hogy a nyomozók semmi hasznosat nem tudtak kiszedni belőle. Három héttel később valaki leteszi érte az óvadékot, Darren szabadlábon védekezhet, s így esélyt kap arra, hogy kiderítse, mi történt valójában.


  • syberia2
    #2
  • syberia2
    #3
    Hehe
    A demóban most futottam össze egy elég vicces jelenettel
    (A kis üzletbe megyek be)
    "-Érdekes név ez az Abaya. Honnan származik?
    -Wáá, honnan tudja a nevemet??!?!
    -Öö, a névtáblájáról..."
  • IXEMGabeo
    #4
    szuper, valaki tolta már a demoval?
  • syberia2
    #5
    Igen:)
  • IXEMGabeo
    #6
    és milyen?
  • syberia2
    #7
    szerencs h tudok németül, mert elég nehéz lenne érteni, de NAGYON JÓ!
    Szép átvezetők, (de közben sajnos nagyon csúnyán kidolgozott az emberek arca...)
  • IXEMGabeo
    #8
    demo általában mindig silányabb minőségű, mint a való verzió
  • Pistike 007
    #9
    angol verzió is lesz vagy hogy van ez?:)
  • Ármány
    #10
    Bocsi a kérdésért... már megjelent, ha még nem mikorra várható?
  • sjucus
    #11
    Ez engem is érdekelne!
    Főleg, hogy angolul mikor jelenik meg, mert a németem ritka silány.
  • sjucus
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a második rész végén nem a lovász-vagy ki az aki az autót mókolta mindig hátul az istálónál- gyújtotta fel a kastélyt?
  • szotyimutyi
    #13
    Német/orosz multi megjelent, angolul áprilisban várható.
  • syberia2
    #14
    multi?
  • nagykispeter
    #15
    Milyen multi?Ez lesz...
  • szotyimutyi
    #16
    http://www.heroturko.org/games/pc/963523-black-mirror-3-2011multi2.html
  • Ármány
    #17
    Kerestem a németet, de csak a német demót találtam. Az bezzeg vírusos volt.Hol találtad a német teljes játékot? Légyszi privátban megírnád....
  • sjucus
    #18
    Szia!

    Bocs, de ezt biztosan nekem akartad írni?
  • IXEMGabeo
    #19
    nem lovász, hanem asszem az az öreg csóka volt, aki Angelinának dolgozott titokban, miközben a hátsó kertben a kocsit takarította
  • sjucus
    #20
    Igen! Arra gondoltam én is, de lényeg, hogy nem a srác tette. Akkor az most hogy van? Mégis úgy folytatják, mintha ő gyújtotta volna fel? Majd biztos erről (is) fog szólni a 3. rész. Már várom nagyon!
  • nagykispeter
    #21
    Kijött az angol verzió....
  • IXEMGabeo
    #22
    szuper kíváncsi leszek rá majd...
  • IXEMGabeo
    #23
    persze, mert a Louis is, Angelina is meghalt, a komornyik is sajnos, viszont a 2 öreglány, aki a nappaliban ült róluk nem tudni semmit...csak Darren(Gordon) lehet gyanúsított...
  • sjucus
    #24
    Én már tolom 1000-rel!
  • sjucus
    #25
    Jól jönne egy kis segítség, ha valaki már eljutott a 4. fejezetig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sehogy sem tudok kijönni Miss Valley lakásából. Már aláhúztam a könyvben a 3 szót, és a papírt is átsatíroztam a szénnel. De amikor az ajtóho akarok menni, hogy elhagyjam a helységet, azt mondja, hogy szerinte még nem vettem észre valamit és nem fog tudni könnyen visszajönni ide.


    Ha van valakinek ötlete, előre is köszi!
  • Ármány
    #26
    skip kar jobb alsó sarokban van... ezt kell meghúzni..
  • sjucus
    #27
    Köszi!észrevettem én is. sikerült kijátszani.

    Vélemény: jó volt a 3. rész is, de én kicsit több logikai feladatot szerettem volna, meg esetleg valami - az eddigiekhez hasonló - izgalmas befejezést. Kicsit olyan érzésem volt, mintha csak szeretttek volna már túllenni a történet lezárásán. Kicsit csalódtam. A 2. rész tetszett a legjobban, azt 2-szer vittem végig. :)
  • nagykispeter
    #28
    Elkészült ahnosíts,az MP-ről letőlthető
  • nagykispeter
    #29
    Bocs honosítás akart lenni
  • bogyoka
    #30
    Mi at a MP? Szeretném letölteni. Amúgy köszi, hogy szóltál.
  • bogyoka
    #31
    Hoppá, megtaláltam, hála KCST-nek köszönjük.:))
  • syberia2
    #32
    na mi?
  • nagykispeter
    #33
    Nem tudtad mi az MP?
    Nagy hiba.....
  • syberia2
    #34
    mlutiplayer, de az itt nem tűnik reálisnak:)
  • nagykispeter
    #35
    Hát igen,az is lehet
  • TheGrinder
    #36
    Nem tudom, hogyan kell feltelepíteni a magyarítást, valaki elmagyarázná?
  • TheGrinder
    #37
    Elbasztam, nem gondoltam, hogy ennyire függ az előző 2 résztől, na sebaj. Már a 6.chapternél tartok, szal nem sok van hátra, életemben először visszafelé fogok kivinni egy játékot. Ezután végigtolom a 2. részt és utána az 1. :D Érdekes lesz.
  • joceruza
    #38
    Tudna valaki ajánlani ehhez hasonló játékot mert erősen függő lettem! Eszméletlen nagy ez a játék! 3 napja tolom és kivégeztem az 1.,2. és a 3.rész 3-as chapterénél vagyok! Nem akarom abbahagyni! Ha tudtok hasonló játékot légyszi írjátok meg! Nagyon köszönöm! A magyarítóknak pedig imába kell foglalni a nevüket!
  • Omega
    #39
    Sziasztok!
    Elakadtam a 3. chapternél tudna valaki segíteni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A menhírek alapján bevonalkáztam a térképen mind a három kaput, amelyekből kettőt meg is találtam (az akadémiánál és a szállodánál) de a warmhilli templomnál levőt nem akarja a srác beikszelni a térképen sehogy sem. A papnak odaadtam a pápai levelet és mindent ledumáltam már vele, de nem mond semmit a kapuról. Hogy lehetne azt a harmadik kaput megtalálni, egyáltalán ezt kell itt csinálni ? THX

  • placus
    #40
    a hatodik részben, lent a láncos teremben a mérlegre nem tudom rá tenni a cuccokat. elsötétedik a képernyöm,csak a kurzor mozog. valaki tud segiteni?