14
  • liberty2
    #1
    Az egész cikkből egy rendkívül fontos dolgot kihagytatok. Ahhoz, hogy a BETA tesztelők csapatát erősíthesd, szükséged van egy Windows LIVE gamertag-re vagy egy live client-re. Ezek nélkül nem regisztrálhatsz.
  • Zolivok
    #2
    age of 1,2 ez már nem az igazi
  • Zolorado
    #3
    Nincs MSN-ed? :D
    Regisztrálj!
  • shaddam
    #4
    Szomorú hogy ezzel szúrják ki az ember szemét
  • semmikozod
    #5
    Ez a rajzfilmszerű grafika borzalmas. :(
  • globint
    #6
    Ez a rajzfilmszerű grafika gyönyörű. :)
  • citkar
    #7
    "Nem akarjuk megadni annak a lehetőségét, hogy egy pénzes, de frissen regisztrált játékos megveszi a 'Foo Epikus Kardját', mellyel egy csapással leigázza a konkurens népeket."

    Gondoltam milyen jó lesz, de:
    "Az ingyenes játékosok a begyűjtött erős és ritka dolgokat nem tudják majd használni..."

    így hiába ingyenes, nem élhetsz az epikus cucokkal, cska ha fizetsz, tehát nem a ma regisztrált pénzes játékos fog erős lenni, hanem a kicsit korábban regisztrált pénzes
  • AgentKis
    #8
    Hát ez gusztus dolga, nekem jobban tetszik, ha egy játék nem filmszerű valósághű, hanem fantáziadúsabb játékosabb (akár kevésbé részletgazdag, bár ez itt nem mondható). Illetve, ha a játékélmény szempontjából jelentéktelen effektek kikapcsolhatóak, elnagyolhatóbbak, hogy ne csak erőművön menjen, vagy hogy az erőmű közben azért számolhassa a setit, vagy a klímát, vagy a rákellenszert.
  • lammaer
    #9
    Semmi sincs ingyen, valamiből fizetni kell azokat az embereket akik dolgoznak.
  • lammaer
    #10
    Egyetértek, nekem is jobban bejön az igényesen (!!!) rajzolt rajzfilmszerű grafika grafika.
  • masika
    #11
    Hát, a grafika érdekes. Bár anno, amikor elkezdtem játszani vele, éppen ez fogott meg. Akkor valahogy sokkal reálisabbnak tűnt. Mellesleg nem baj az, ha valami rajzfilmes, hiszen csak a tervezők kreativitását, színes fantáziáját mutatja meg. Bár talán egy fantasysebb jellegű játéknál nagyobb sikert aratnának vele. Az Age of empires-ben pont azt szerettem régebben, hogy olyan "élethű". No, de mielőtt elhamarkodott ítéletet mondanék, megnézem én is, hogy milyen ez az online AOE.
  • Zolivok
    #12
    [email protected]
  • Seasharp
    #13
    Próbáljátok ki ezt az oldalt, kattinggatni és embereket kell hivni, ha jól játszol sok pénzt kereshetsz.

    http://www.onbux.com/?r=Seasharp
  • Laza
    #14
    Azért azt ne várd, hogy tök ingyen odaadnak neked mindent ... itt arról van szó, hogy aki hajlandó egyébként kifizetni a játék árát, mint bármelyik másik játék esetében, annak elérhető lesz minden tartalom.

    A WoW-ot is lehet már ingyen játszani, de csak lvl20-ig ... velük is bajod van?

    Itt nem előnyöket árulnak pénzért, hanem a teljes játéktartalmat. Ha nincs pénzed a játékra, akkor is elbohóckodhatsz az ingyenes résszel.