9
Avagy de jó a metál norvég felfogásban! :)
  • Rotcsa
    #1
    Számomra egészen különleges kis csemege volt miden száma, amit hallottam. A Russel Allen-el készített duett/duell albumokon egészen kiegészítik egymást!

    Remélem nektek is tetszeni fog, egy topicot úgy gondoltam feltétlen megér!
    Wiki adatlap
  • Rotcsa
    #2
  • Rotcsa
    #3
  • Rotcsa
    #4

  • bakvarnyu
    #5
    oké de mit akarsz róla beszélgetni
  • Rotcsa
    #6
    Ezt igazából azért csináltam, amiért a másik két topicomat is,meg amiért létrejönnek zenei fórumok.Semmi komoly elmélkedős jellege nincs, aki szereti Jornt és esetleg tud valami hírt, ami a munkásságával kapcsolatos, azt leírja. ú album megjelenése, magyarországi koncertek, stb... :))

    Neked hogy tetszik amúgy? Nekem eddig teljesen ismeretlen volt ez a világ a metálban és nagyon örülök, hogy rátaláltam. Némelyik száma olyan, hogy utazás közben még azok is szívesen hallgatják, akik amúgy nem szeretik ezt a stílust! :))
  • Zsolek123
    #7
    Én az indie,ska zenéket szeretem, de ez tetszik. +fav
  • bakvarnyu
    #8
    Nem sokat lehet egyetlen zenekarról beszélgetni, meg amúgy is fent van minden info a Metal Archives-en.Ez a Lande az egyik legjobb énekes szerintem,de én csak az első két Ark lemezt ismerem, az első szólólemezét, meg az egyes Masterplan lemezt.Ezek mind régebbi anyagok, ma már nem nagyon hallgatok ilyesmit, inkább death-black-doom metalt.
  • Rotcsa
    #9
    Imádom ezt a számot! :))