17
  • jojo
    #17
    LG GC900 Viewty Smart pictures
    50eFT az ára és jobb ettől, mert még ezen kívül telefonálhatsz is vele, fotózhatsz....Dolby® Mobile Music H-264 film lejátszás, pubi!
  • jojo
    #16
    Te a földön élsz?
    Nem halottál jobb teljesítményű aksiról?
    Telefonok, melyek 1 hétig képesek működni, állandó használat mellett szerinted káposztalével üzemelnek? Soroljak föl vagy 20db-t melyek képesek erre?
    Közben tudják Wifi Bluetot, érintőképernyős, led kijelző, gps, és...sorolhatnám mire képesek!
    Ezt a rakás ... vedd meg és mutogASD, HOGY NEKED ILYEN IS VAN, RÖVIDEN ENNYI.
  • narumon
    #15
    12-24 órás akksi :D Ez a hét vicce volt, szerintem ezt még a NASA is szeretné :D
  • jojo
    #14
    Egy kábelt sajnálnak bele ami a tv-l kapcsolható, csoda, hogy töltöt még adnak vele. A Sony manapság egy ratyi cég lett!. Most méztem egy Orion tv-t, az MKV filmeket lehet vele nézni okoska!!!!!! És a divx-t is viszi 80 000Ft ért, 1920 felbontással. Mit akarsz ezzel a xarkupaccal? Vedd meg!
  • jojo
    #13
    van már 2 magos igen, de azokban is nagyobb a tudás és fejlesztés, mint ebbe a xarba.
    Ugyan 120 000Ft ért mit kapsz?
    Aksija lehetne 12-24 órás, mondjuk, GPS, bluetoth, normális wifi, kamera benne,mikrofon, illetve 3D fullba.
    Akkor elmondhatnám, hogy gondolkozok rajta, de így?
  • Globalmaster
    #12
    Aztán vigyázzatok, nehogy leessetek a metró elé:D
    http://www.technet.hu/game/20110204/metro_ele_eset_a_psp-n_jatszo_kisfiu_-_video/
  • Pretorian
    #11
    Jó lesz ez, és ha hardveresen tényleg hozza a PS3 színvonalát, és 100k körül vagy az alatt lesz, akkor a premier napján meg is veszem.
  • NorbyI
    #10
    Utazás közben inkább olvassatok könyvet mint ilyen szarokkal játszotok, olcsóbb is és még okosodsz is valamennyire. Persze nem blikk szintű "újságokat".
  • Szefmester
    #9
    Célhardverben nem számít annyira az az órajel. A ps2-nek 333MHzes volt a CPU-ja ellenben egy ps2es játékot pc-n 800MHz alatt esélytelen volt futtatni.

    A 3DS-nek jobbak az esélyei annak ellenére hogy a NGP jóval erősebb.

    Az aksi meg nem probléma... Már régen gond ha valaki kézikonzolon ennyit akar kockulni. Ha játszani akarsz és sokat, akkor ülj le a fotelba és nagyképernyőn told. Az hogy metrón vagy vonaton ülve játszol 1-2 órát teljesen normális, és a gép ezt a feladatot akarja ellátni, nem pedig az egész napos kockulást.
  • tibisan
    #8
    ez akkor is egy mellényúlás lesz megint ..
    a gpu 200 Mhz-es ? akkor meg hol éri már el a ps3 szinvonalát.. hülyeséggel nem kell etetni senkit , a 3ds-es gpu-s story se volt kutya .. ez is hasonló szinten lesz grafikai tudásban ...
    ha meg játék olalról nézzük a dolgot , átiratok jönnek szép hosszú sorokban..
    a 3ds -re legalább excluziv cuccok lesznek
  • D0C
    #7
    Uramatyám, de ostoba emberek vannak!

    Egy "10ezer Ft-os telóban" van 5"-es Oled képernyő?
    Egy "10ezer Ft-os telóban" van ARM Cortex A9-es 4 magos(!!) CPU?
    Egy "10ezer Ft-os telóban" van SGX543MP4-es GPU?

    Gondolkodj, mielött ökörségeket írsz.
  • heady
    #6
    A régi szted mennyit bírt? Nekem volt első szériás fat-em is, meg slimem is, kb ugyaneddig bírták. Most brutálisan megnövekedett a teljesítménye, több szarság van benne, és még mindig 4-5 órát bírja, akkor ez miért is szar?
  • jojo
    #5
    Úgy ahogy van egy rakás xar.
    Aksi 4-5 óra max? nevetséges. 3G, GPS?
    10 000ft-s telefonokba is van, de kicsit többért jó a kamera is rajta.
    Ez a cég egyre jobban süllyed!
    120 000Ft felét se éri, mégha blueray lejátszót (optikát) löknének is bele
  • zola2000
    #4
    Én meg több kézikonzolt is birtokoltam, de ha nem férnek el zsebben, akkor ... táskában a notebookomat hurcolom inkább.
  • xido
    #3
    hááát...pont azt néztem rajta,hogy kis ideig jópofa lesz újdonságnak ez a 3G lengedezés meg képernyő érintéses mászás meg ilyenek..de hogy játék élmény és folyamatosság gyilkos,az tuti...mikor időre kellene akadályt futni,szép lesz simogatni a gépet meg lengetni..azt hiszem földhöz is csapnám,ha ezért kéne 20x újra kezdenem mondjuk egy időversenyt egy Assassin's creedben,mert nem tudtam a tető szélére ugorva megsimogatni a képernyőt időben:)
  • Evoluti0N
    #2
    Nem vagyok egy kézikonzol fan, eddig egyet se birtokoltam, de ez az új PSP igencsak tetszetős. Az Uncharted gameplay videó nagyon meggyőző. Itt nem (csak) a grafikára gondolok, hanem a nagyon jópofa és kreatív irányításra.
  • NEXUS6
    #1
    Iszonyú pofásan néz ki.

    Amúgy a hátsó tapipadra én véletlenszerű sorrendben raktam volna föl a gombok ábráit.

    Na ez egy fontos észrevétel volt asszem.