54
Grepolis
  • darki81
    #1
    Készen állsz, hogy uralmad alá hajtsd az ókori Hellászt? Hogy Nagy Sándor, Perszeusz, Leonidász, Achilleusz és más görög hősök lába nyomába lépj? Ha igen, csatlakozz hozzánk egy különleges kalandban, amely az ókori görögök világába kalauzol téged!

    Ebben a böngésző alapú on-line játékban a te feladatod, hogy kis poliszodat hatalmas metropolisszá fejleszd, erős sereget és ütőképes flottát toborozz, majd távoli szigetek hódításába kezdj. A dicsőséghez és hatalomhoz vezető utadat választásod szerint négy isten egyengetheti: Zeusz, Héra, Athéné vagy Poszeidón. Isteneid irántad tanúsított kegye dönthet győzelem és vereség közt.


    Regisztrálj!
  • darki81
    #2
    Aki abba a világba szeretne jönni ahol én vagyok, meg még 19 klán társam, annak itt a meghívóm. Akinek tetszik a játék, és minden nap fentvan az oldalon, annak van felvétel 1000 pont után!
  • Csirke4
    #4
    Mennyiben különbözik pl a traviantól vagy ikariamtól?
  • darki81
    #5
    Az ikariam az gagyi ehez képest. Szerintem a travianhoz lehetne talán hasonlitani, csak ez ujjabb. Vagy van az a régi stratégia játék, az age of mythology, ugyan olyan csak weboldalon keresztül. Itt is lehet váratfoglalni, katonákat gyártani, fejleszteni, pl. az ezüst bányát aszthiszem 40-es szintig. Meg fosztogatni, egyszerre támadni egy kiszemelt várat a haverokkal (klántársak), meg még ezeken kívül rengeteg jó dolog van benne, és nagyon jó játék! Most 1 hónap után lett meg a 2-ik váram, az most kb. 2000 pontos, az első meg most olyan 8000.
  • darki81
    #6
    Még egy apróság, ahogy fejleszted az épületeket a váradban, annál jobban néz ki. Minden fejlesztésnél változik.
    (és magyar nyelvű a játék)

    Trailer:

  • Csirke4
    #7
    Az egységeket ha átküldöd másik városba akkor onnan tovább lehet küldeni, vagy vissza kell hívni és mindig csak onnan lehet küldözgetni ahol gyártottad?
  • Armagedown
    #8
    a második amit emlitettél
  • Armagedown
    #9
    vigyázz azért arra hogy nehogy tulságosan rákattanjál :)
  • Lord Nomak
    #10
    6 hónapot játszottam vele Gammán, volt 17 városom, támadni nem mertek mert jól kiépített volt és mert a szövetség a 2. helyen állt. Ennyi elegendő is volt ahhoz, hogy megunjam. Amúgy jó játék, ha hosszabb futamidőre nem tervez az ember.
  • darki81
    #11
    hát én egy hónapja kezdtem, ha van kedvetek regeljetek be a zeta világba, és jöhettek a szövetségünkbe. (20-an vagyunk egyenlőre)
  • Muszy20
    #12
    Nem rossz játék! El tud vele szórakozni az ember netezés közben.
    Bár tényleg úgy az izgalmas ha folyamatos a harc :) ha nem támadnak, mi támadunk :)
  • Csirke4
    #13
    Akkot nemfogok Traviánból már elég volt. :D
    Nekem az ikariamos csatarendszer meg egységküldözgetés sokkal jobban bejön csak az meg szörnyen lassú és normálisan foglalni sem lehet városokat. :S
  • N o N a m e
    #14
    katonákat hogy tudok még csinálni? be kell sorozzam a népet?
  • Cat 02 #15
    Próbáltam bétában, de szar. De az reklámja szép az SG tetején, örülök, hogy megtaláltad.
  • darki81
    #16
    fejleszd a tanyát!
    De majd az akadémiát is fejleszd, mert abban kell külön kifejleszteni másfajta katonákat hogy megtudd venni a kaszárnyában
  • N o N a m e
    #17
    aham, rájöttem! most már minden tiszta :) Magyar Halhatatlanok bevettek a szövetségbe :)
  • darki81
    #18
    mi a neved a játékban?
  • N o N a m e
    #19
    NNME

    az éjszakai bónusz mit foglal magában?
  • N o N a m e
    #20
    esetleg, így az SG-sek szövetkezhetnénk, ha gondoljátok :)
  • darki81
    #21
    NNME Meghívlak a klánba, melynek neve: P e s t i S
    Eddig 22-en vagyunk a szövetségbe, és ha valaki támad, egyből ott a segitség, itt mindenki segit mindenkit!
    Aki még szeretne jönni az jöhet, csak legyen aktív és segitőkész!
  • darki81
    #22
    az éjszakai bónusz 22órátol aktív, és az azt jelenti, hogy akit megtámadnak este tíz után, annak kétszer olyan erős a serege. így nyugodtan alhat.
  • darki81
    #23
    No Name, milyen tömegklánhoz csapódtál te?
    Magyar Halhatatlanok XD...

    Meghívtalak, fogadd el!
  • solo
    #24
    2 hétig játszottam, meguntam a fenébe:D
  • darki81
    #25
    Lehet hogy lessz Hádész? vagy más szigetvilágban van?
  • N o N a m e
    #26
    okés, csatlakoztam :)
  • Armagedown
    #27
    A Bétában még nincsen
  • BoneDragon
    #28
    Ez a játék mekkora egy f*s. Pár hónapja elkezdtem és odáig jutottam, hogy tudott más támadni.Hát valami kis gyerek napi 30x (keveset mondok) megtámadott és nem tudtam tovább fejlődni.. Ez egy hétig folyt és ífrtam neki egy nem kedves levelet, hogy leállhatna. Erre a kis nyomi küldött a supportnak levelet és másnap bannoltak. Omg.
  • darki81
    #29
    Azért bannoltak? lol
    Amugy ez csapatjáték, egyedül célpont vagy!
  • Armagedown
    #30
    nem kell anyázni , mert azt sehol nem nézik jó szemmel
  • samsung123
    #31
    Huh, de jó lett a fórum, Pofás. Én még az elején vagyok, de sok segitéget kapok
  • darki81
    #32

    Kell a kulturapont, BELEHÚZTAM!! :)
  • darki81
    #33
    elindult az Éta világ, aki szeretne jönni az uj világba ami tegnap kezdődött, az jöhet hozzánk a szövetségbe!!!
  • N o N a m e
    #34
    Yo! Úgy játszotok, ezt a fórumot semmibe veszitek! :D
  • darki81
    #35
    hát ez az, hogy ott a belső fórum a klánnak, ott lemegy minden adat:D
  • amd123
    #36
    http://hu.grepolis.com/invite-216170-hu1
    ha valaki most kezdené, akkor itt a link. Erről regisztráljon kérlek, mert így segít picit nekem is:)
  • darki81
    #37
    kell az arany mi? :D

    Csak az a baj, hogy aki regisztrál, nem az uj világba regisztrál, hanem a legrégebbibe, ami már kb 1 éve megy, és ha regisztrál, akkor 1 évvel le lesz maradva :)

    Az uj világ az Éta ! (ajánlott)

    Amugy meg nem olyan nagy segitség az a 200 arany...
    és bocs hogy elba**tam az üzleted :)
  • N o N a m e
    #38
    én a napokban gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e aranyat, de később lemondtam róla. Sok egyéb értelmesebb dologra is tudom költeni a pénzem :)
  • darki81
    #39
    Hát, 200 aranyból tudsz nyomni 4 olimpiát, az 4 kultúra pont.
    Meg lehet felezni is az épités idejét, bár az felesleges. Meg helytartót meg hadvezért fogadni meg ilyesmit. De arany nélkül is megy a game, nem kell az easy mód :D
  • darki81
    #40
    LOL
  • N o N a m e
    #41
    LOL biza! :)) Én egyszer kaptam ilyen varázslatot, de akkor sem ártott semmit :)