92
  • drfaust
    #1
    Csak nehogy éhező afrikai terroristák kezébe kerüljön, mert akkor lesz gamma sugárzás.
  • gombabácsi
    #2
    valahol egy hírben azt írták, hogy "de mivel 640 fényévre van, ezért csak 640 év múlva látjuk majd a robbantást"
    :D:D:D
  • Sycore
    #3
    vagy már 639 éve felrobbant! :)
  • zvaragabor
    #4
    Hát amikor felrobban, azt innen csak cirka 640 évvel később látnánk.
  • Pares
    #5
    Ja, csakhogy arról van szó, hogy jövőre kéne meglátnunk, ergó már 639 éve felrobbant...
  • menpe
    #6
    Nem baj, azért minden reggel leellenőrzöm mostmár.
  • Magiszter
    #7


    "2012-ben két nap ragyog majd az égen?"

    Hát peeerszeeee....

  • TreDoR
    #8
    "a legújabb 2012-es világvége őrülethez azonban nem fog hozzájárulni."

    Persze, hogy nem, addigra már nem lesz senki aki lássa.
  • Bhalage
    #9
    jovore persze, aprilis 22-én, 9:45kor!...

    gecihulye aki ilyet kitalal
  • Rotyoka
    #10
    Most mit veszekedtek, mi jelenleg is minden égitestnek a múltját látjuk, és van aminek nem is kicsivel.
  • Zolivok
    #11
    ezaz boy
  • Julius Caesar
    #12
    Minmeghalunk.
  • halgatyó
    #13
    1millió év múlva más lesz a távolsága tőlünk, mint most. De hogy mennyivel, azt csak azok tudják, akik a mozgásának irányát (a miénkhez képest) ismerik.
  • gombabácsi
    #14
    valójában ez is rossz megfogalmazás :)
  • Nailyenugysincs
    #15
    Majd akkor szóljatok ha a naplemente olyan lesz mint a SW 4ben amikor Luke kinézett a sivatagba és két nap volt egymás mellett.
  • uniu
    #16
    Kíváncsi vagyok, hogy van-e engedélye az Sg-nek a cikk mellet szereplő kép tartalmához ? ( Tatooine, Csillagok Háborúja )
  • Grr1234
    #17
    Minmeghaluuuuuuuuuuuuunk.
  • csgj
    #18
    Én úgy tudom, hogy lesz egy piros, fehér és egy zöld nap az égen. Mert O.V. ezt is elintézi nekünk.
  • LouisWu
    #19
    Miért kell az sg.hu-n minden egyes hírhez valami hatásvadász címet adni, amiről a hírben kiderül, hogy faszság? (persze értem én, hogy így többen kattintanak, de akkor is, ez dühítő)
  • smaszi
    #20
    "Nem baj, azért minden reggel leellenőrzöm mostmár."

    Kötve hinném, hogy reggel látnád, esetleg hajnalban, és akkor sem egész évben...
    Inkább most (22:17) nézd meg déli irányban az Orion csillagkép bal felső sarkában (ságás fénye van)...
  • Amergin
    #21
    Ne dühöngjél, ez már csak ilyen és ilyen is marad. Majd hozzászoksz.
    Az élet nem habostorta, elvtársam...
  • Zoli007
    #22
    Basszus, ez nagyon király volna!
  • Csirke4
    #23
    Augusztus huszadikán egy bónusz az esti tűzijáték után.
  • USAMEN POWER
    #24
    A második Nap elvileg a Nibiru lett volna, csak hát a felreppent hírek óta kiderült hogy tőlünk jelenleg nagyon messze jár, így kár is bolygatni az eget miatta. Közelebbi dolgok vannak viszont amik esélyesebbek a következő évekre nézve, tartani nem kell tőlük, a haláltól se kell, egyszer úgyis jön.
  • culas25hc
    #25
    "2012-ben két nap ragyog majd az égen" ... katt..elolvas.. és mégsem. Ez milyen egy cím... Persze így többen olvassák biztosan.
  • Lowosan
    #26

    "A Betelgeuse tömeget veszít és hamarosan szupernóvává válik, ez a 'hamarosan' azonban csillagászati időskálán értendő, vagyis körülbelül egymillió év múlva következik be, nem holnap" - taglalta Jim Kaler, az Illinois Egyetem csillagásza.


    Akkor valaki szóljon már
    ezeknek, mert nagyon félrebeszélnek.
  • Zoli007
    #27
    Szerintem ez egy korrekt cím; gondolom azt a jelet ismered a végén.
  • Csirke4
    #28
    Tulajdonképpen igaz, csak a kép megtévesztő. Azért ha nappal is látszik annak tényleg szép fénye lesz!
  • Fresh Duke
    #29
    A Hold is látszódik nappal, aztán rohadtnagy fénye van...
  • Ravkin
    #30
    Javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hogy az ózont pontosan a légkörbe beérkező sugárzás gerjeszti/bontja le, vagyis nagyobb sugárzás esetén sem bomlana fel az ózonréteg, csupán gyorsabban játszódna le a folyamat, magyarul a palyzs kitartana.

    Amúgy érdekes cím, és bugyuta cikk amiből sajnos mára már egyre több van az sg-n, szomorú mód már nem csak szekeres kollega alkalmazza. Hanyatlik az sg ?
  • okosan gyerekek
    #31
    ostoba.
  • okosan gyerekek
    #32
    ostoba.
  • jaspercry
    #33
    Valós képét is már talán láthatnánk a csillagoknak,nem csak a múltját...Quantum Radar
  • yooyoo
    #34
    Csak az UV ellen véd.
  • Grr1234
    #35
  • Elk Hunt
    #36
    Talán felvilágosíthatnád őket is...
  • NEXUS6
    #37
    De szemét vagy, most halt meg az egyik cicusom, erre jössz ezzel a Schrödinger macskájával, vazze!

    Bár honnan is tudhatnád, de akkor is szemét állatkínzó az összes tudós!

    Ja és Afrikában meg éheznek!
  • ddt500
    #38
    A kép amúgy a Star Wars IV-ből van? (Tatuin)
  • jaspercry
    #39
    Sajnálom,a cicát is!
    A cikk vége a lényeg,mármint Quantum-Radar
  • Nightwish006
    #40
    Lehet lemaradtam valamiről, mióta "derült" ki, hogy létezik egyáltalán? Egyébként amiről te beszélsz az a nemesis, mármint a a nap állítólagos társcsillaga. A Nibiru egy szimpla bolygó. De ezek mind csak feltételezések, tehát ne beszélj badarságot;>