9
  • coolbboy83
    #1
    Akkor nem baj, ha a sok pontatlan dolgot kijavítják, a hülyeségeket törlik.
    Sok egyetemista Wikipediaból ír szakdogát.... meg is érdemlik amikor megbuknak.
    Aki az egyetemet végiglógja, és majd ácsingózik a nagy fizetésre, mert neki diplomája van !!
    Az ilyenek egyre lesznek jók, KIRÚGNI ŐKET....
  • Bhalage
    #2
    jo amugy a wiki en szeretem utanaolvasni dolgoknak.

    a pontositasok szuksegeben egyetertek! de ezert is jo!
  • bvalek2
    #3
    Ha Jimbo a Google példáját követné és engedélyezné a reklámok elhelyezését a Wikipedián, akkor milliárdokat kereshetne, de erről hallani sem akar.

    Lehet hogy a milliárdoknál fontosabb neki hogy tükörbe tudjon nézni, illetve nyugodtan aludhat, "gerincproblémák" nélkül? Éljen Jimbo
  • Zolivok
    #4
    HÉ HUSOM EDDIG TART A CIKK Jimmy Donal Wales
  • Julius Caesar
    #5
    Jó dolog a wikipedia, helyén kell kezelni, nem szabad tudományos értekezésekbe, esszékbe, dolgozatokba használni, de alap tájékozódásra kiváló.
    És tudom, hogy majd megköveznek, de nekem Jimmy Wales szimpatikus ember és őszintének tűnik.

    Éljen a wikipédia, hajrá!
  • nextman
    #6
    Nem látom be mért nem szabad idézni belőle, ha egyébként utánajársz az idézett rész helyességének. Ugyanis sokszor jobban, átláthatóbban, érthetőbben vannak wikin leírva a dolgok, mint a szakmai oldalakon, folyóiratokban.
  • Merces
    #7
    ....az..... álomország tengerparpartján, jobb lesz ha belenyugszol, hogy többnyire az álltalad emlitett impotens barmok kerülnek vezető pozicióba......
  • sanyicks
    #8
    pedig éppen ezeket veszik fel :) akiknek nincs annak már az életrajzát félredobják.
  • sanyicks
    #9
    Ja egyébként igen. Ezek lesznek a mánágerek, akik meg tényleg tanultak, azok végzik az igazi munkát, persze jóval kisebb fizetésért.