54





MAB – Az első magyar thriller websorozat
  • mflex #1
    Novemberben még nem volt biztos a premier dátuma, de akkor felkerült egy számláló a honlapra, és december 28-án végleg elindult a MAB, az első magyar thriller websorozat.

    WEB

    You Tube csatorna

    A nézettsége folyamatosan növekszik, és eléggé pozitív visszajelzéseket kap főleg mostanában. Ahhoz képest, hogy nonprofit alkotásról van szó, elég hangulatosan megvan csinálva, a színészek is jól játszanak és tesznek még rá egy lapáttal a véres izgalmakra. A részek, amelyeket egy bizonyos nézettség után töltenek fel full HD-ben, a you tube-on megnézhetők. Jelenleg a 4-ik résznél tart a 16 részes sorozat, átlag 8-10 percben részenként.

    Menü:

  • Brand
    #2
    Facebook oldala.

    Nagyon szeretem a sorozatot!
  • dunga
    #3
    Első két rész meggyőzött. Lássuk a harmadikat.
  • mflex #4
    Talán ma felkerül az ötödik rész, mindjárt eléri a nézettséget...
  • Kaplan
    #5
    Nagyon tetszik, de úgy érzem el fog vérezni a támogatók előtt a sorozat. Már a negyedik résznél tartották az 5000 nézettségi korlátot és még így pár nap után se sikerült elérni. Csökken a nézettség részről részre, pedig részről részre egyre jobb. Nem tudom, hogy hat ez a támogatókra. Pedig korrekt, igényes munka és szórakoztató is.
  • mflex #6
    5-ik rész!
  • mflex #7
    Ez igaz, talán számítani fog a hozzászólások pozitív értéke is, most sem emelték tovább az 5000-es határt, és nagyon sok ember nem tud róla még.
  • Looooser
    #8
    nekem nagyon bejön, remélem mihamarabb felkerül a többi rész is :)
  • mflex #9
    Mindjárt itt a hatodik rész, már elérte a nézettséget az 5-dik.
  • mflex #10
    MAB 6. rész
  • Italo4ever
    #11
    http://www.sg.hu/cikkek/79306/mab_mar_a_mondakban_sem_bizhatunk
  • akyyy
    #12
    fav
  • Looooser
    #13
    hmmm 1 nap alatt 400 meglesz ez hamar :D
  • Brand
    #14
    Jajj, ezen részen most lerágtam a körmöm! :-)
  • Looooser
    #15
    nah már félúton vagyunk a nézettségben :D nemsokára jön a kövi rész kíváncsi vagyok hogy szabadul ki Anna a kezek közül :S
  • mflex #16
    Aha, idáig is jó volt, de ez volt eddig a legjobb! :)
    A zombie csávó hova a rákba ment? :D
  • mflex #17
    1 db ilyen kamerával vették fel az egészet, nem semmi...
  • Looooser
    #18
    eltávozott az élők közül :D
  • Looooser
    #19
    nah már csak 2000 hiányzik
    nemsokára fennt van... és amennyire genyók szerintem a hetedik részben nappali események lesznek, a rendőrökkel
    , már ha értenek a thrillerhez :D
  • mflex #20
    Most olvasom, hogy Andy Vajna felkapta a fejét a produkcióra...
  • Kaplan
    #21
    Hát az a kétezer nézettség sajnos még két nap biztos van. Szomorú, hogy ennyire igénytelenek az emberek, egy-egy Való Világ videó a youtuben már 20-30 ezernél jár itt meg úgy kell összekaparni az ötezret..
  • Kaplan
    #22
    Azért ez nem rossz hír, nála nagyobb támogatót egyelőre nem lehetne itthon találni szerintem.. :)
  • mflex #23
    Hova tűnt démon hill...izé démon csávó?
  • mflex #24
    Szerintem is, ha ő lát benne potenciált, akkor valami lehet, csak nehogy leszedesse ezáltal a többi részt.
  • Kaplan
    #25
    Biztos nem fogja, az első évadot tuti végignyomják.
  • Looooser
    #26
    már ha meglesz a nézettség
  • Looooser
    #27
    jah ez az igénytelenség.... se gond több ész marad nálunk :D
  • mflex #28
    Biztos meglesz, de most lanyhult, márpedig, ha az 5-ös 6k felett van, akkor azt már csak azok nézték, akiket érdekelt.
  • Looooser
    #29
    az fix
  • mflex #30
    MAB 7. rész
  • mflex #31


  • mflex #32
    8. rész
  • akyyy
    #33
    ne így tedd már be:S igy nem növeli a nézettséget
  • mflex #34
    Miért is gond ez?
  • akyyy
    #35
    Mert az a lényege az egésznek, hogy minél többen lássák, minél nagyobb legyen a nézettsége, ugyanis ha végignéznéd, láthatnád, hogy ha elér bizonyos számot a nézettség, akkor töltik fel (illetve teszik elérhetővé) a következő részt.
  • mflex #36
    Most nem írtál újat, de még mindig nem értem, hogy mi a gondod azzal, hogy ide belinkelem, magyarázd már el, mert hülyén halok meg. Szerinted, ha innen kattintanak rá, akkor nem számolja, vagy mi? Komolyan nem értem!
  • akyyy
    #37
    Van a Youtubon megosztás gomb, azzal linkeld be, különben nem követi a nézettséget ha mindenféle krixkrax kód van a végén. (inkább a pontos megfogalmazás, hogy hibásan)
  • mflex #38
    Ugyanúgy számolja, ha valaki innen kattint rá, a másik, hogy baromságnak tartom (már) ezt a nézettségi rátát, nyilvánvalóan látszik, hogy csökken a nézettsége, már olyan helyeken is láttam a linket, ahol még csak fel sem merült a film, mint téma. Pl itt ez a topik, kíváncsi lennék mennyi ember nézi a filmet, szerintem nagyon kevés. Egy jó hét kell ahhoz, hogy majd 8 percet feltöltsenek, na ez nevetséges, ha meg ennyire várod a következő részt, javaslom csináld azt, mint a többi ember: Mindenhova szórd el a linket.

  • akyyy
    #39
    Nem ismered a youtubot sajnos...
  • mflex #40
    Hanyagold már a témát, ez a topik nem YT-ról nyílt, hanem a MAB miatt!