110
Poszt-apokaliptikus környezetben játszódó FPS CryEngine2 motorral
  • Prince23
    #1
    Poszt-apokaliptikus környezetben játszódó FPS, CryEngine2 grafikus motorral. Megjelenés csak jövőre, kizárólag PC-re.



  • Prince23
    #2
    Képek a hivatalos fórumról:





  • szabii98
    #3
    +fav
    érdekes lesz
  • Svenhassel
    #4
    Jééé. Ez meg mifene? Nem lehet tudni valamit az alapsztoriról? Mert ez így, hogy poszt-apokaliptikus elég kevés. Egyébként kíváncsian várom.
  • bakkerman
    #5
    kizárólag PC-re.

    olyan szééép ez a mondat :))) muhahaha
  • ratgab
    #6
    Jöhet a flame konzolosok Kölcsönkenyér visszajár!
  • Vadnokedli
    #7
    hmmmmmmmm
  • Muttley
    #8


    Főleg, hogy egyszer sem biztos,
    hogy 2028 Russia lesz a címe
    hogy belátható időn belül jön
    hogy only PC lesz

    a többi mind stimmel :D


    Ha nem jelenne meg.
  • Muttley
    #9
    Főleg, hogy egyszer sem biztos,
    hogy 2028 Russia lesz a címe
    hogy belátható időn belül jön
    hogy only PC lesz.

    A többi minden stimmel :DD
  • Solt
    #10
    Óóó... semmi célkereszt? Csillagos ötös!!! Ha meg esetleg tényleg only pc, akkor emelem kalapom!!!
  • Prince23
    #11
    De amúgy olyan mintha egy Stalker vagy Metro 2033 mod lenne :D
  • MR ME
    #12
    ja énis erre gondoltam a videók után egyből
    azért +fav, meglássuk
  • kastil
    #13
    Teljesen mintha egy Stalker muvi lenne kicsit felturbozott grafóval.
    Örülnék, ha kapnánk egy Shadow of Chernobylt nyitott világgal és bugok nélkül, egekbelógó ujrajátszhatósággal
  • Matthew Baker
    #14
    "kizárólag PC-re"
  • Metalmilitiakid
    #15
    Szépnek szép, de ez a tározási mechanizmus, hogy a fegyver végig stabil, meg, hogy bal kézzel húzza fel elég érdekes :D De azért várós lesz, ha elindul majd az akkori gépemen :D
  • Svenhassel
    #16
    Igen a tárazás szerintem is ultra gagyi. Aki így animálja, biztos nem fogott még a kezében AK-47-est :D De nyilván nem végleges.
  • Solt
    #17
    Pedig specnazéknál előfordul, hogy bal kézzel húzzák fel...
  • Svenhassel
    #18
    És úgy, hogy közben a fegyver végig ugyan abban a pozícióban van? Elég kényelmetlen lehet. :)
  • Nohab
    #19
    Szerintem idővel finomítani is fognak az AK-n. Lásd a pisztoly tárazását. Elég részletes. Link
  • Solt
    #20
    Nem, csuklóból befordítja oldalra... :)
  • Prince23
    #21
    Közben találtam csomó képeket:

    KÉPEK
  • Héeder
    #22
    Ez olyan mintha a lakótelepünket látnám a jövőből
    Nagyon állat
  • DIESEL DOG #23
    Várós játék, +fav!
  • RYO21
    #24
    Ez nem egy Crysis mod? Mintha valahol azt láttam volna, hogy az.
  • kifli
    #25
    cryengine 2 nincs konzolra, így ebből kiindúlva fizikailag nem jöhet konzolokra :D
  • tttttom
    #26
    Az airsoft ak-47-met én is így szoktam felhúzni amúgy ahogy a vidin van. :) Szóval nem kaki szerintem az animáció. :D
  • Muttley
    #27
    csak szólok:
    cryengine 3-mal készül a Sniper Ghost Warrior 2, ami keményen fog jönni elsősorban konzolra ;)
    Ha van (pü-i) esze a fejlesztőknek, konzolra és pc-re is kiadják ezt a gammát is

    #26
    gratulálok :)
    az airsoft AK-47-nek kb. annyi köze van az éles verzióhoz,
    mintha otthon a matchboxaidat tologatod, szemben azzal, hogy beülsz egy 180 LE feletti autóba vezetni
  • tttttom
    #28
    Fogtam már igazi ak-t is szóval van viszonyítási alapom. :)
  • Muttley
    #29
    WTF
    lőőőni :)
    nem fogdosni.
    a különbség megint, hogy
    ültél már ferrari-ban vs. vezetted is nagy sebességgel
    baromira nem ugyanaz ;)
  • karajjj
    #30
    jöhet
  • tttttom
    #31
    Még sajna nem lőttem vele...De a súlya meg a működési elve teljesen ugyanaz mind a 2 cuccnak...
  • Muttley
    #32

    nem bántásképpen mondom, de sztem ne mondd tovább
    mert jobban fogsz égni, mint anno a Reichstag :)
  • kifli
    #33
    csak szólok: CryEngine2 != CryEngine3
    Mi a fő különbség? Pl a ce3 portolva van konzolokra is, a ce2 csak pc. (ce2 volt crysis alatt, az sem véletlen nem jött konzolra)
  • kifli
    #34
    amúgy én meg azt sem értem hogy te mi alapján mondod a dolgokat, amiket ő leírt, azok alapján, az ő szavának nagyobb súlya van a témában.

    Airsoft fegyókat amúgy meg tudják csinálni elég élethűre, főleg a töltés/súly területén, miért kellene lőnie az ak-val, hogy tudja hogy is kell beletenni a tárat? Egy jó airsoft fegyver és a valódi fegyver közt a különbség kb fél kg súlyban.
  • Solid Snake
    #35
    Az a gáz hogy szerintem a címben a dátum akár a megjelenés évét is jelentheti.
  • Muttley
    #36
    érted te a lényeget, csak fikázni akartad a konzolt
    megoldják a brutál látványt ott, hidd el, mert tetszik-nem tetszik a konzolokból élnek. A többi OFF.

    Az AK dolgot azért nem érted, mert életedben nem lőttél éles fegyverrel, pláne nem AK-val. Hagyjuk is, mert te is lángra kapsz :)
  • kifli
    #37
    nem konzolt akarom fikázni, de a játék a cryengine 2 nevezetű grafikus motorra élpül, mivel ebből NINCS konzolon futtatható változat (nem is lesz, mert nem fejlesztik már a ce2-t, mert ce3-al foglalkoznak)

    Szóval összegezve: Amennyiben hihetünk annak hogy ce2 lesz a játék alatt, a konzolok ki vannak zárva a megjelenési platformok közül. Hogy lehessen konzolra is, ahhoz ce3 kell. Ez tény, nem konzolfikázás.
  • Muttley
    #38
    ha olvasod a hivatalos fórumát
    láthatod, h még sok minden képlékeny
    ha jól láttam még nincs több, mint néhány tehetséges, kezdeményező srác, akik a szabadidejüket áldozzák a dologra. Nincs semmi finanszírozás.
    Ebből még bármi lehet.

    Addig is egy új kép:


    ha nem jellenne meg
  • Prince23
    #39
    eléggé szép :P
  • bakkerman
    #40
    ha ilyen lesz a gém,akkor érdemes várni rá :)