18
  • Beast Machine
    #18
    Bay a rajongóktól a filmszalagok pazarlásáért is elnézést kérhetne, mindkét filmre értem.
  • hitman08
    #17
    Amúgy én is Sokkolóra tippelek gonoszt illetően, hatalmas karakter a történetben.
  • hitman08
    #16
    Az elnézéskérés egy nagy hülyeség, egy koreai sajtótájékoztatóról késett Bay és a stáb, így a rajongókkal csak alig tudtak találkozni, ezért kért hát elnézést. Mikor ez hír volt itt az sg-n, Viktorka sikeresen felfújta a dolgot.
  • Yutani
    #15
    Így most már elkezdett érdekelni a TF3.
  • toarpad
    #14
    Az egyetlen jó 3D-s film amit láttam az a Véres Valentin volt . Remélem a TF3 is olyan fajta 3D-t kap ...
  • ddt500
    #13
    Unikron akkora mint egy normál bolygó szóval nem hinném. Sokkoló vagy Straxus esetleg. Már ha az újságbéli főgonoszokat vesszük alapul.
  • nessboth
    #12
    pucér nők, metál autók és harcoló robotok: ennyi kell a férfinépnek és meg is vagyunk elégedve!
  • Mister
    #11
    Pucsitó jócsaj legyen benne! :D
  • Athor
    #10
    Nekem az jött be igazán, hogy hozzá mertek nyúlni Neil Armstrong karakteréhez, és egy titkos küldetést adtak neki... amolyan összeesküvés-elmélet -feelinget kölcsönözve a filmnek. Nem tudom milyen lesz, de én megnézem, az biztos! :)
  • Rotcsa
    #9
    A második szerintem is ritka rossz volt. Nem véletlenül ért elnézést a rajongóktól Bay.
  • nessboth
    #8
    Ki a robot a végén? Unikron?
  • ddt500
    #7
    Mi az, hogy a sötét oldalon vannak? Tudtommal a Hold mindig ugyan azt az oldalát fordítja a Föld felé ergo ha át nem sétálnak (muhahaha) akkor mindig a látják őket a Földről.
  • SlayR
    #6
    Korábban már szó volt róla hogy a 3. rész sokkal kevésbé fog a humoros részekre építkezni sőt egész konkrétan sötét lesz a történetvilág és igen akciódús... a kamu 3Dről annyit hogy Bay elmondta a sok filmmel ellentétbe a TF3at kimondottan 3Ds kamerákkal vették fel így nem hasonlítható össze semmivel.
  • Béka Benő
    #5
    Na ez is megasiker lesz Magyarországon mert a birka-magyar meg van bolondulva a 3D-ért !
    Ezért is lehet jó megszopatni kamu 3D-s filmekkel ! (titánok és léghajlító)
  • bmw
    #4
    Kivancsi vagyok ra....
  • shaddam
    #3
    Akár még jól is elsülhet ez a rész.Csak ne lenne benne óvodás humor és a kötelező pucsító jócsaj.
  • SlayR
    #2
    Szerintem meg pont pörfikt nemsokat árul még el de sztem mind2 rész nagyon ó volt így meg főleg 3Dbe a 3 rendesen ütni fog
  • Segal
    #1
    Hát ez amolyan semmitmondó..... Az 1 az nagyon tetszett a 2 az szerintem ritka sz*r volt kiváncsi leszek ebből mit hoznak ki de kétségeim azok vannak dögivel.